251

Odp: Co polecacie do demakijażu?

Ja nigdy nie jestem w stanie do końca zmyć makijażu, zwłaszcza tuszu do rzęs, płynem do demakijażu. Używam płynu dwufazowego Ziaja i i tak później twarz myję żelem oczyszczającym. Nie lubię kosmetyków typu mleczka bo czuję, że moja twarz jest brudna.

252

Odp: Co polecacie do demakijażu?

Ja od lat używam właśnie płynu do demakijażu ziaja tego dwufazowego, ale ostatnio kupiłam sobie też płyn dwufazowy firmy Garnier z olejkiem. Był w promocji więc postanowiłam zaryzykować i spróbować. Do tej pory użyłam go tylko raz, ale jestem bardzo zadowolona. Ma większą pojemność niż Ziaja, a cenowo też nie wygląda to źle. Kilka razy już eksperymentowałam z jakimiś innymi kosmetykami do demakijażu, ale zawsze wracam do Ziaji. Ciekawe jak będzie teraz smile

253

Odp: Co polecacie do demakijażu?

Bardzo dobrze spisują się płyny micelarne. Łapcie skarbnicę wiedzy o tych płynach [url]http://www.garnier.pl/twarz/piekno/garnier/plyny-micelarne-3w1-od-garniera[/url] Spodobają Wam się, jestem przekonana.

254

Odp: Co polecacie do demakijażu?

też lubię płyny micelarne. Obecnie stosuję taki:
[img]//www.aptekagemini.pl/product/image/110128/1467445842apteka_internetowa_gemini_oeparol_hydrosense_plyn_micelarny_do_demakijazu_2x200ml.jpg[/img]
Takie dwupaki własnie bardzo się opłaca kupować smile

255

Odp: Co polecacie do demakijażu?

Polecam płyn micelarny 3w1 LV Polska.  Delikatnie oczyszcza skórę i pozbawiony jest substancji zapachowych i barwników.

256

Odp: Co polecacie do demakijażu?

Ja polecam olej kokosowy. Poza tym używam płynu micelarnego, tego biedronkowego. Do większego oczyszczania żel Ziaja z tej zielonej, oczyszczającej serii.

257

Odp: Co polecacie do demakijażu?

Ja stosuję oil cleansing method (olej rycynowy + inny wybrany olej), później zmywam to pianką z Clinique a na koniec ewentualne resztki brudu + resztki produktów myjących zmywam rękawicą Glov.

258

Odp: Co polecacie do demakijażu?

W przypadku demakijażu mam 3 niezastąpione produkty. Pierwszym jest de-makijaż dwufazowy płyn do demakijażu oczu, drugim płyn micelarny, a trzecim płatki kosmetyczne Milly. Jedyne z powyższych, co czasem zmieniam to płyny micelarne, bo co trochę odkrywam inne i lepsze.

Ostatnio edytowany przez PannaJagoda (2016-08-21 20:06:02)

259

Odp: Co polecacie do demakijażu?

Nie ma jak płyn micelarny, ja toniki już odstawiłam.

260

Odp: Co polecacie do demakijażu?

Ja zmywam demakijaż płynem micelarnym obecnie mam Loreal Paris, czasem używam też Mixy lub płynu do demakijażu oczu dwufazowego z Nivei

261

Odp: Co polecacie do demakijażu?

[quote=PannaJagoda]W przypadku demakijażu mam 3 niezastąpione produkty. Pierwszym jest de-makijaż dwufazowy płyn do demakijażu oczu, drugim płyn micelarny, a trzecim płatki kosmetyczne Milly. Jedyne z powyższych, co czasem zmieniam to płyny micelarne, bo co trochę odkrywam inne i lepsze.[/quote]

Wiecznie marudzę z płatkami, bo albo się rozdwajają albo są mało delikatne i podrażniają mi oko, albo mają jakiś problem z chłonnością i od razu pochłaniają mi całe mleczko. Jak pod tym względem te Milly? Nie bardzo je kojarzę szczerze mówiąc. Powiesz gdzie kupujesz? Może i mnie podpasują. smile

262

Odp: Co polecacie do demakijażu?

Ja mam teraz olejek do demakijażu oczu z evree. Jest bardzo skuteczny, ale trzeba się nim trochę namęczyć.

263

Odp: Co polecacie do demakijażu?

[quote=a_grestowa]
Wiecznie marudzę z płatkami, bo albo się rozdwajają albo są mało delikatne i podrażniają mi oko, albo mają jakiś problem z chłonnością i od razu pochłaniają mi całe mleczko. Jak pod tym względem te Milly? Nie bardzo je kojarzę szczerze mówiąc. Powiesz gdzie kupujesz? Może i mnie podpasują. smile[/quote]

Mnóstwo różnych płatków do demakijażu wypróbowałam, w dodatku oczy tez mam dość wrażliwe. Dla mnie te są najlepsze, a kupuję je w Naturze. Prawda jest taka, że jeśli nie spróbujesz, to się nie przekonasz, a teraz produkty Milly są w promocji, tylko nie jestem pewna czy wszystkie.

264

Odp: Co polecacie do demakijażu?

Zmywam olejkiem pomaranczowym smile

265

Odp: Co polecacie do demakijażu?

Tak po prostu, olejkiem? I nie pozostaje Ci tłusta warstwa na skórze?

266

Odp: Co polecacie do demakijażu?

Ja od wielu lat jestem wierna płynowi dwufazowemu Ziaja. Jednak ostatnio postanowiłam spróbować czegoś innego, a mianowicie płynu micelarnego z oliwką Garniera. Jest to duże opakowanie, a sam demakijaż łatwy i szybki smile

267

Odp: Co polecacie do demakijażu?

Jak najbardziej polecam płyn micelarny z garnier ! smile

268

Odp: Co polecacie do demakijażu?

Bioderma bardzo lubię smile zmywa bardzo szybko, nie piecze i nie uczula

269

Odp: Co polecacie do demakijażu?

Też używałam płynu Biodermy i rzeczywiście jest fajna, jedyny minus, że jest dość drogi... Teraz używam wody różanej 3 w 1 z bielendy, z serii rose care. Nadaje się do wrażliwej skóry, dobrze usuwa makijaż, nadmiar sebum, nie szczypie w oczy

270

Odp: Co polecacie do demakijażu?

A co powiecie na nowość Garniera dwufazowy płyn micelarny z olejkiem arganowym? Ma pojemność 400 ml lub 500 i dobrze oczyszcza nie wysuszając skóry. Miała już któraś z Was? smile

271

Odp: Co polecacie do demakijażu?

Przez lata oczyszczałam twarz z makijażu mleczkami, potem przerzuciłam się na płyn micelarny, a tera stosuję płyn którym mogę zmyć makijaż pod prysznicem, wygodne i szybkie. Możecie znaleźć jakiś fajny preparat tu [url]https://www.znamlek.pl/[/url] mozna poczytać, zapoznać się z opiniami i cenami, bardzo wygodne przed zakupem, szczególnie dla zapracowanych

272

Odp: Co polecacie do demakijażu?

Koniczynka a jakiej marki? Eveline może? Widziałam że ostatnio wprowadzili taką nowość...

273

Odp: Co polecacie do demakijażu?

Najlepszy do demakijażu jest płyn micelarny. Działa lepiej niż mleczko do demakijażu, tonik i krem razem, a efekt końcowy jest ten sam lub lepszy. Więc po co używać trzech kosmetyków zamiast jednego.

274

Odp: Co polecacie do demakijażu?

Ja od wielu lat używam tylko i wyłącznie dwufazowego płynu do demakijażu firmy Ziaja. Jak dla mnie jest to kultowy kosmetyk za małe pieniądze. Kilka razy próbowałam czegoś innego, ale zawsze wracałam właśnie do tego płynu.

275

Odp: Co polecacie do demakijażu?

Też obstawiam płyn micelarny, bardzo fajny kosmetyk, szczególnie taki z olejkiem [url]http://24plock.pl/new_site/component/k2/item/2052-nowosc-z-garnier-plyn-micelarny-3w1-z-olejkiem-do-demakijazu[/url] dodatkowo nawilża skórę. Oczyszczanie z makijażu bez pocierania to duży plus, szczególnie dla cery wrażliwej.