751

Odp: Buty

Ja lubię Vices, na jest spory wybór

752

Odp: Buty

Lubię buty wygodne ,ale żeby ładnie na nodze wyglądały nie koniecznie szpilki smile

753

Odp: Buty

W ten weekend 12-14.02.  można kupić buty i torebki bez kosztów dostawy:

[url]http://urodaizdrowie.pl/darmowa-dostawa-w-sklepie-alfasan-pl[/url]

754

Odp: Buty

Namiary -
Niewielka kasa, a buty jednak wyjątkowe. Można na to wydać znacznie więcej, ale po co?
To będzie obuwie dokładnie takiej samej jakości. Nie wydawajcie kasy na siłę!

755

Odp: Buty

Ja kupiłam botki F&F kilka dni temu i zapiętki straszliwie farbują skarpetki. Poza tym, mimo że chodziłam przez kilka minut po sklepie i nic a nic mi nie dokuczało, jeden z nich zaczął bardzo obcierać miejsce nad piętą. To ja już nie wiem jak kupować buty. Łaziłam i łaziłam w obu naraz, przyglądałam się w lustrze, sprawdzałam ile swobody ma stopa. Na nic się to zdało. Cena przed obniżką związaną z sezonową wyprzedażą to 105 zł... nie są tyle warte. Nie są warte nawet zapłaconych przeze mnie 50%. Nienawidzę, gdy buty farbują, choć zdarza mi się na takie trafić niebywale rzadko... na szczęście.

756

Odp: Buty

Teraz trąbią, że nowa moda na nadchodzące sezony będą szpilki w kolorach. Połączenie barw albo wzory takie jak panterka czy mozajka. Muszę jechac do Fashion House bo mają tam Hogla. Stawiam na tą markę od dawna jeśli o buty chodzi i nigdy sie nie zawiodłam. Szpilki kupione u nich mam po kilka lat. Do tego w Fashion House ma być teraz wyprzedaż znów do -70% więc może uda mi się coś okazyjnie trafić smile

757

Odp: Buty

Tutaj znalazłam super promocje same zobaczcie  . Jest w czym wybierać smile Buty są tańsze nawet o przeszło 50% więc warto . Dobre marki a co najważniejsze buty solidnie wykonane i z bardzo dobrych materiałów.

758

Odp: Buty

Mi spodobał się sklep MIVO, który ma w ofercie buty znanych marek po bardzo konkurencyjnych cenach.Moim, a właściwie mojego chłopaka nowym nabytkiem są] męskie półbuty marki GEOX. Po ich zakupie zachowuje się on jak dziecko i już nie chce zakładać innych butów, bo twierdzi że żadnych nie nosiło mu się tak dobrze jak tych.:)

759

Odp: Buty

Ja mam swój ulubiony sklep z butami, a także ulubioną markę obuwia i jest nią marka Nike i sklep Sneaker Shop, w którym kupuje buty już od kilku lat. Lubię buty Nike, bo są wygodne, a także bardzo ładnie się prezentują na nodze. Są to też buty, które są bardzo wytrzymałe i niektóre moje buty mają nawet 6-7lat, a regularnie w nich chodzę. Jeszcze w tym miesiącu chcę sobie kupić kolejną parę i zastanawiam się nad tymi butami  . Chcę mieć różowe adidasy, ale w ofercie sklepu jest kilka modeli w tym kolorze i nie wiem, na które się zdecydować. Mogłybyście mi doradzić?

760

Odp: Buty

A może ktoś mógłby polecić sklep , gdzie można kupić bardzo dobrej jakości czarne czółenka na średnim obcasie (nie jak u pani lekkich obyczajów) smile

761

Odp: Buty

Ja obcasy noszę od święta, za to botki sznurowane mogłabym cały rok.
A jak sandały to z zakrytymi palcami z piętą, bo nie lubię ich odkrywać.
Poza tym lubię bardzo lordsy i adidasy, ale tylko do kostki.

762

Odp: Buty

Kupiłam sobie ostatnio lordsy i są bardzo wygodne. A kupujecie buty ekskluzywnych marek? Ja odkąd zobaczyłam ]szpilki Casadei na stronie  to nie mogę przestać o nich myśleć. Czytałam, że noszą je hollywoodzkie gwiazdy. Podoba mi się w nich ten metalowy obcas, a Wam? A może macie buty tej marki? Jak się noszą?

763

Odp: Buty

@Emhyr zobacz sobie takie:


Ja lubię właśnie takie ze szpiczastym czubkiem, no i żeby były skórzane oraz jak najlepszej jakości. Ważne także, aby obcas nie był zbyt wysoki smile

764

Odp: Buty

Ja lubię zaokrąglone czubki.

765

Odp: Buty

Ja jednak też wole zaokrąglone czubki, ale to chyba raczej kwestia gustu. Najważniejsze jednak, żeby buty były wygodne, dlatego najczęściej chodzę w butach płaskich albo na niskim obcasie.

766

Odp: Buty

Tu macie ciekawy sklep. Asortyment nie jest jakiś olbrzymi, ale da się znaleźć prawdziwe perełki (ja znalazłam fajne espadryle i takie cętkowane adidasy z siateczką). Powiem wam, że jestem zadowolona. Obawiałam się o jakość przez te ceny, ale nie mam nic do zarzucenia. Zobaczymy jak będą sprawować się po kilku miesiącach, ale mogę spokojnie polecić, warto się rozejrzeć. Mnie zawsze opcja kupienia kilku zupełnie różnych modeli w cenie jednej, firmowej pary, przekonywała smile

767

Odp: Buty

Szukam na lato jakiś przewiewnych zakrytych butów. W moich balerinkach stopy się strasznie pocą i nie nadają się na większe temperatury sad możecie mi coś polecić konkretnego?

768

Odp: Buty

W Reserved są balerinki i lordsy dziurkowane.

Coś takiego:

769

Odp: Buty

Ja tam wolę szpilki;)

770

Odp: Buty

Buty stanowią integralną część każdego stroju. Nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Ja ostatnio kupiłam sobie na wesele moich znajomych śliczną, miętową sukienkę i nie wiedziałam jakie buty najlepiej by do niej pasowały. Na szczęście trafiłam na świetny artykuł na i problem się rozwiązał. Już nie mogę się doczekać, aż zaprezentuję się w całej kreacji.

771

Odp: Buty

Ja mam manię na tle butów i mam ich już kilkadziesiąt, ale niektóre trzymam, bo mam do nich sentyment, choć już są w stanie na krok przed wyrzuceniem...

772

Odp: Buty

Stawiam na wygodę i komfort. Dlatego buty kupuje wyłącznie sportowe na
Ostatnio kupiłam te. Wyglądają rewelacyjnie, to buty wysokiej jakości, komfortowe i modne.

773

Odp: Buty

a to są damskie buty ?  wyglądają na męskie, ale są ładne choć nie preferuje jasnej podeszwy  smile

774

Odp: Buty

Mi też bardziej wyglądają na męskie. Nie podobają mi się.

775

Odp: Buty

Ja zamówiłam chłopakowi buty z oferty  Bardzo są fajne i w dobrej cenie. Teraz wiem, że ja mogę tam zamówić ;D