176

Odp: pizza

Polecam pizzę w Biesiadowo są smaczne ,duże i można pół zamówić jednego smaku, a pół drugiego .

177

Odp: pizza

A gdzie to jest? W jakiej miejscowości? Ja nawet lubię pizzę Dominium.

178

Odp: pizza

Ja robie pizze sama i wychodzi świetna ale czytałam, że uzywając kamienia do pizzy mozna jeszcze efekt poprawić. Widziałam że electrolux ma taki kamien w swoim asortymencie. Ktos posiada?

179

Odp: pizza

Cleopatro musisz koniecznie coś więcej na ten temat napisać bo ja pierwszy raz o czymś takim czytam, nie umiem sobie nawet wyobrazić jak to wygląda, bo tej folii ochronnej wielokrotnego użytku sama używam, do pizzy również, ale jak stosować kamień to jakoś ciężko mi wymyślić coś sensownego.

180

Odp: pizza

Preferuję domowe ,wiem co jem i nie żałuję składników sobie .
Ostatnio syn zamówił z owocami morza to było bardzo mało tego

181

Odp: pizza

Ja uważam, że na pizzy nie powinno się znajdować zbyt wiele składników. Wtedy gubi się gdzieś cały jej smak.

182

Odp: pizza

Wiesz każdy lubi co innego. Mi duża ilość składników nie przeszkadza. Ostatnio trafiłam na tą pizzerie [url]http://www.restauracja-torino.pl/[/url] i chyba wybiorę się w jakiś weekend spróbować ich dań. Menu prezentuje się całkiem nieżle wink

183

Odp: pizza

Zwykle idziemy na łatwiznę- pizzę zamawiamy na [url]http://partypizza.pl[/url] Wybieramy składniki, komponujemy pizzę i ją zamawiamy. Na robienie pizzy nigdy nie mamy czasu.

184

Odp: pizza

A ja piekę pizzę  samodzielnie, spód robię z mieszanki mąki żytniej i otrąb, dodatki też bez tłustego sera, raczej warzywa - bo musi być pyszna i zdrowa

185

Odp: pizza

Moje ostatnie odkrycie - pizza z boczniakami i salami + oliwki:) Super połączenie i niebanalny smak:)

186

Odp: pizza

Czy ktoś z Was posiada własny piec do pizzy?

187

Odp: pizza

Nie, ale w piekarniku też mi wychodzi pyszna:)

188

Odp: pizza

ja nigdy nie umiem zrobić nawet w połowie tak fajniej jak w pizzeri ;p a próbuje od lat na róznych przepisach

189

Odp: pizza

robie sama ciasto, na wierzch sos pomidorowy, tarta mozarellla, jalapeno, pieczarki, oliwki i szynka

190

Odp: pizza

Polecam salami na taką domową pizzę.