451

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Puder ryżowy Ecocera i jestem nim absolutnie zachwycona!
Puszek jest do kitu, ale kto by go tam używał. Od tego ma się pędzel. W te upały tylko po tym pudrze nie błyszczę się od razu smile

452

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Błyszczyk Vipery,  mega różowy:)

453

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Dwa cienie Kobo (wkłady) na przecenie w Naturze - chyba 5 zł za sztukę smile

454

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Peeling-balsam pod prysznic Eveline - nowość smile

455

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Szampon do włosów Aussie, balsam do ust Laura Conti, Odżywka do włosów Garnier - do włosów pozbawionych objętości, Szampon do włosów Babydream, żel micelarny z Biedronki smile

456

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Pomadkę bezbarwną Laura Conti, smak wiśniowy:)

457

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Finao ja nawet takiej nie widziałam ja mam kostkę podobną do EOS'a o smaku brzoskwiniowym czy marakuja smile Ale super jest!

458

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Sól do stóp i dezodorant Nivelazione. W sklepie Farmony mają teraz promocję i dorzucają krokomierz do zamówienia. Dodatkowo dostałam dwa kosmetyki w prezencie i 8 próbek smile Moja przyjaciółka również.

459

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Krokomierz jest wart uwagi, nie ma to jak wiedzieć ile się przeszło wink

460

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Zwłaszcza kiedy leży się całymi dniami w łóżku...
Ostatnio to ja więcej maści niż kosmetyków kupuję. Tubka za tubka idą... żele przeciwzapalene, przeciwbólowe i maści na wysypkę.

461

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Przy maściach to nawet niewskazane są kosmetyki, bo mogą mieć składniki źle wpływające na działanie maści...

462

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

A to prawda... Ja ostatnio kupiłam krem do rąk Ziaja Łagodzenie.

463

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Kupiłam krem na noc firmy Guam Lacoty oraz z promocji GUAM Mature w
Guam Mature. Bardzo zadowolona jestem z kosmetyków algowych - działaja super na moją skórę smile

464

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Kupiłam krem na noc fir [url]https://sklep.kosmetyki-beata.pl/[/url].
Guam Mature. Bardzo zadowolona jestem z kosmetyków algowych - działaja super na moją skórę smile

465

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Ja zamówiłam sobie eyeliner z joko. Ma świetne opinie na wizażu, więc mam nadzieję, że faktycznie będzie tak dobry.

466

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Ja ostatnio kupiłam krem do twarzy Pharmaceris, tusz do rzęs Max factor 2000 calories i mleczko i olejek do opalania Bikini z bielendy. Niedługo wybieram się na wakacje więc kompletuję niezbędne kosmetyki smile

467

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Serum i balsam z serii algi morskie od Bielendy. Ze względu na zawartość w nich szlachetnego olejku z mikroalg, który ma silne właściwości nawilżające i antycellulitowe, poza tym w składzie kosmetyku algi zajmują wysokie miejsce. Zarówno balsam, jak i serum mają delikatny, subtelny zapach, który długo utrzymuje się na skórze.

468

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Zakupiłam sobie cały zestaw kosmetyków ekologicznych bez SLS. Kosmetyki zakupiłam tu  . Jest to sprawdzony sklep z atrakcyjnymi cenami. Mimo to, że kosmetyki ekologiczne nie są tanie to naprawdę warto się z nimi zapoznać. Są idealne do każdego rodzaju skóry.

469

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Ostatnio kupiłam odżywkę do włosów w sprayu marki LV Polska. Świetna!

470

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

wrzucam zdjęcie ze stronki gdzie zamawiałam (witalnie com pl)
[img]https://witalnie.com.pl/media/products/cc9069730156ee95db36d0948a036684/images/thumbnail/large_Ribes_Nigrum_Day_Cream.jpg?lm=1469910835[/img]
najłatwiej go wyszukać wpisując dokładna nazwę 'KIVVI Krem na dzień 50ml Ribes Nigrum Linea'
Bardzo porządna firma od naturalnych kosmetyków, składniki naturoalnie można byłoby długo wyliczać, krem cudo, jestem zadowolona

471

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Peeling cukrowy z Bielendy- Twoja Pielegnacja smile szukalam czegos, co dobrze zetrze skore, bo po lecie mialam troche szorstką skore. a on ladnie sobie z tym poradzil smile

472

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Ja ostatnio zakupiłam sobie medispirant na pocenie. Mam jakieś zmiany hormonalne i zaczęły mi się pocić dłonie a to jet dobre na taką przypadłość

473

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Ja ostatnio zainwestowałam w czarne mydło Nacomi i postawiłam na pielęgnację naturalną, póki co sprawdza się świetnie :-)

474

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

A czym się charakteryzuje to czarne mydło? Co ma takiego w składzie?

475

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Nie słyszałam o czarnych mydłach, za to dziś kupiłam bardzo fajny balsam do ciała - nowość marki Natura Care. Miałam dylemat bo mają kilka wariantów, ale padło na nawilżający, hydrolipidowy:
[img]//i65.tinypic.com/2j2ungp.jpg[/img]