51

Odp: Pomysł na prezent ślubny ;)

Poduszki z nadrukiem. Jakiś czas temu nie miałam pomyslu na prezent dla mojej siostry. Postanowiłam jej zamówić wlaśnie taką poduchę z nadrukiem. Siostra byłą z prezentu bardzo zadowolona. Mówiła mi ,że nie spodziewała sie zupełnie czegos takiego. Mysłała,że dam jej książkę albo coś w tym stylu....

Ostatnio edytowany przez elena (2016-08-31 14:06:46)

52

Odp: Pomysł na prezent ślubny ;)

Ja zawsze daję pieniądze.

53

Odp: Pomysł na prezent ślubny ;)

Tutaj macie namiary na świetne prezenty ślubne -
Kwestia taka, jakie macie oczekiwania, ile chcecie wydać, ale ogólnie wszystko jest do ogarnięcia.

54

Odp: Pomysł na prezent ślubny ;)

Nie chcę dawać swoim znajomym, na których ślub idę samej koperty, bo i sama nie chciałabym dostać tylko pieniędzy w prezencie ślubnym. Może stwierdzicie, że to dziwne, ale bardzo lubię dostawać prezenty i nie przepadam za otrzymywaniem pieniędzy, bo lubię jak dana rzecz kojarzy mi się z daną osobą. Moi znajomi dopiero zaczynają urządzać swoje mieszkanie, które niedawno kupili i chciałabym im kupić prezent praktyczny, który im się przyda i na który nie będą musieli wydawać swoich pieniędzy. Chciałabym też żeby był to prezent ekskluzywny i zastanawiam się nad ekskluzywnymi kocami  . Możecie mi napisać jak Wam się podobają i czy ucieszylibyście się z takiego prezentu?

55

Odp: Pomysł na prezent ślubny ;)

Ślub to piękna uroczystość i warto podrować coś wyjątkowego na tą okazję. Jeżeli nie wiesz za bardz co by to mogło być to zajrzyj do  poradnika bo mają bardzo fajne rzeczy w propozycjach. No i ceny są przystępne, a przesyłka bardzo szybka.

56

Odp: Pomysł na prezent ślubny ;)

A może zaproszenie kolację w wyjątkowym miejscu dla nowożeńców?

57

Odp: Pomysł na prezent ślubny ;)

Ja planuję kupić parownicę do ubrań albo odkurzacz pionowy. Myślicie że to dobry pomysł?

58

Odp: Pomysł na prezent ślubny ;)

Trochę przyziemny prezent jak na ślub, lepiej coś z fantazją, a nie to, co przypomina o domowych obowiązkach... Kiedyś takie prezenty cieszyły, ale dziś ludzie wolą dostać coś dla przyjemności... Może lepiej dać karnet na masaż dla dwojga?

59

Odp: Pomysł na prezent ślubny ;)

Przyziemny, ale takich trochę zbajerzonych  sprzętów zazwyczaj nie kupujemy "bo co będzie jak nie okaże się dobry" a w prezencie takie "cudo" to i ja chciałabym dostać wink Coś dla przyjemności odpada bo tym mogłabym zrobić więcej problemu niż przyjemności. Jeszcze jakieś pomysły? Kasy nie będę dawać bo pewnie większość osób da pieniądze a ja chcę dać prezent.

60

Odp: Pomysł na prezent ślubny ;)

Przyjaciółka mówiła że do zaproszenia dodawali karteczkę z prośbą o pieniądze, a potem najbardziej cieszyła się z prezentów. Mówiła że nawet z niedrogiej pościeli czy szklanek cieszyła się jak dziecko wink Dlatego, przynajmniej tej parze, wolę coś kupić.

61

Odp: Pomysł na prezent ślubny ;)

W takiej sytuacji najlepiej dać kopertę.

62

Odp: Pomysł na prezent ślubny ;)

A ile wkładacie w kopertę?

63

Odp: Pomysł na prezent ślubny ;)

Ja zawsze wychodziłam z założenia, że lepsze są prezenty praktyczne, takie które posłużą jubilatowi czy solenizantowi chociaż przez kilka tygodni. Myślę, że to odpowiednie podejście. Same pomyślcie: co nam po kwiatach, pobędą kilka dni, a potem zwiędną. W lipcu mam ślub brata i postanowiłam, że w prezencie ufunduję mu...laptopa. Ktoś zapyta: laptop jako prezent ślubny? Ja odpowiem - czemu nie? Mój brat od dawna narzeka na swój obecny komputer, a chociaż będzie miał nowy.

64

Odp: Pomysł na prezent ślubny ;)

Myślę, że to dobry pomysł. Taka zastaw albo sztućce na pewno będą przydatne, a młodzi sami sobie raczej nie kupią naprawdę porządnych akcesoriów kuchennych. Zawsze są inne ważniejsze wydatki. Ja zazwyczaj kupuję zastawę albo właśnie sztućce. Mają przepiękne rzeczy, najwyższej jakości, które będą służyły przez lata.

65

Odp: Pomysł na prezent ślubny ;)

Poroponuję fotoalbum big_smile Ostatnio siostrze taki kupiłam na ślub i byli zachwyceni smile Jakby kogoś interesowało to zamówiłam smile Ekspresowa dostawa!! Nie mają ograniczeń w ilości zdjęć (większość firm ma;/) smile

66

Odp: Pomysł na prezent ślubny ;)

Jeśli brakuje Wam pomysłów na prezent ślubny to sprawdźcie tu. Są to rzeczy, które nie są nudne, a jednocześnie mogą się przydać nowożeńcom. smile

67

Odp: Pomysł na prezent ślubny ;)

A co na to młodzi? Nie dali może żadnych wytycznych? Moja znajoma na przykład na zaproszeniach ślubnych zaznaczyła, że nie chcą ani prezentów, ani pieniędzy tylko tego, by goście przynieśli ze sobą wyprawki dla dzieci z biednych rodzin - taki nowy trend się chyba tworzy.

68

Odp: Pomysł na prezent ślubny ;)

Wszystko pięknie ładnie ale jak sie prezenty zdubluja lb kupimy coś zbędnego nie jest tak fajnie. Mnie się podoba opcja listy prezentów, trafiłam na to w e-sklepie  . Młodzi sami robią dla gości listę prezentów

69

Odp: Pomysł na prezent ślubny ;)

Zauważyłam, ze ostatnio pary wolą, aby dawać im same pieniądze. Bo sprzęt chcą sami kupić do swoich upodobań. I do teg orposzą o kupony lotka big_smile A jak już chce się coś kupić to można coś uniwersalnego. Jak np. wejściówki do SPA itp.

Ostatnio edytowany przez Shani (2017-07-10 10:00:41)

70

Odp: Pomysł na prezent ślubny ;)

A ja się zastanawiam nad książką, tylko nie za bardzo wiem jaką wybrać sad Czytałem trochę o tym na może macie jakieś sprawdzone tematyki lub tytuły? Z góry dziękuję za podpowiedź smile

71

Odp: Pomysł na prezent ślubny ;)

Do listy prezentów dopisałabym dobry generator pary. Idealnie wpasuje się w miejsce żelazka, posłuży na lata, a do tego pięknie wygląda. Zobaczcie

72

Odp: Pomysł na prezent ślubny ;)

Ja daje zawsze pieniążki, bo teraz daje się w sumie tylko koperty. I żeby druga osoba też coś wręczała to zawsze szukam jakiegoś drobiazgu. Na ślub koleżanki w zeszłym roku kupiłam zestaw skarpetek z kurą i kogutem big_smile

73

Odp: Pomysł na prezent ślubny ;)

Kwiaty
Czekoladki
Dobra ksiązka

i .... kaska Osobiscie nie byłabym zadowolona z prezentu ślubnego. Możecie sobie pisać co chcecie ale sama jestem zdania,że młodzi będą wiedzieli co im  się bedzie podobało i sami powinni sobie coś na prezent kupić. NIe musimy ich uszczęśliwiać na siłę.

74

Odp: Pomysł na prezent ślubny ;)

Coś z małego agd.
To prezent, który może nie jest jakiś wymyślny, ale przynajmniej odpowiednio dobrany, na pewno się sprawdzi.
A jest godny uwagi z kilku względów - zazwyczaj żal nam kasy na porządne żelazko czy czajnik.
A tak po prostu możemy komuś to kupić. Niech ma ;-)

75

Odp: Pomysł na prezent ślubny ;)

Praktyczny prezent jest bez sensu, kupuje się to, co sprawi młodym przyjemność...