1

Temat: Jaka cera jest najgorsza

wątek do luźnych pogaduszek smile jakiej cery zdecydowanie nie chciałybyście mieć? która jest wg was najgorsza? moim zdaniem cera sucha.

2

Odp: Jaka cera jest najgorsza

Mieszanej ze skłonnością do trądziku... Bo nigdy nie wiadomo, co na niej wyskoczy..

3

Odp: Jaka cera jest najgorsza

Sucha cera wcale nie jest tak skomplikowana. Jest mnóstwo kosmetyków do jej pielęgnacji  Natomiast zgadzam się, ż bardzo uciążliwa jest cera trądzikowa...

4

Odp: Jaka cera jest najgorsza

Dla mnie cera z trądzikiem. Mam suchą i to pikuś, doprowadziłam ją do takiego stanu, że właściwie nigdy nie jest przesuszona ani ściągnięta. Wystarczy po prostu o nią dbać i efekty się pojawiają. Z trądzikiem natomiast jest różnie, bo nie wystarczy dbać o skórę, by była ładna.

5

Odp: Jaka cera jest najgorsza

Moim zdaniem najbardziej uciążliwa jest cera mieszana/tłusta z niedoskonałościami a do tego z tendencją do przesuszania się- i weź tu takiej dogódź... hmm

6

Odp: Jaka cera jest najgorsza

Trądzikowa... To jest największy koszmar, bo nie tylko źle wygląda, ale i boli...:/

7

Odp: Jaka cera jest najgorsza

Mi sie też wydaje, że jakaś mieszana z niedoskonałościami, czy tez trądzikowa to najgorsza wersja do pielegnacji. Z suchą jest chyba łatwiej

8

Odp: Jaka cera jest najgorsza

Z suchą jest łatwiej jeśli ktoś sobie nie utrudnia bo moja znajoma dla przykładu, mając cerę bardzo suchą, używała kosmetyków do cery mieszanej i to takich, które nawet dla mnie były zbyt agresywne, a do tego sporadycznie smarowała twarz kremem więc nic dziwnego że nie mogła sobie poradzić z problemem.

9

Odp: Jaka cera jest najgorsza

Tak czasem sami sobie robimy dodatkowe problemy przez brak czasu, lenistwo, albo niewłaściwą pielęgnację.

10

Odp: Jaka cera jest najgorsza

To fakt, u mnie czasem coś wyskoczy bo nie chciało mi się zbyt dokładnie zmyć makijażu wieczorem...

11

Odp: Jaka cera jest najgorsza

Ja to obiecuję sobie że zacznę robić maseczki dwa razy w tygodniu i zawsze mówię że zaczynam od kolejnego tygodnia;/ Kurczę, tak mnie denerwuje moja mieszana cera...

12

Odp: Jaka cera jest najgorsza

Joanna, ja nawet mam kilka maseczek w szafce w łazience i też sobie mówie tak samo jak Ty. I jakos ciagle mi nie wychodzi :-(

13

Odp: Jaka cera jest najgorsza

Dziewczyny,a  czy jeżeli mam cerę tłustą to mogę stosować podkład z ?

14

Odp: Jaka cera jest najgorsza

Podkłady rimmel nie maja zbyt dobrych składów, chyba, że się tym nie przejmujesz. Mnie one zapychają.

15

Odp: Jaka cera jest najgorsza

Trądzikowa cera jest najgorsza, bo nigdy nie wiadomo jaka niespodzianka na niej się pojawi... Ja miałam trądzik w liceum i przeżyłam koszmar...

16

Odp: Jaka cera jest najgorsza

Dla mnie najgorsze są cery wrażliwe

17

Odp: Jaka cera jest najgorsza

Mieszana, ciągle są jakieś wypryski ....