51

Odp: Likwidacja blizn i rozstępów :)

Swoje rozstępy pożegnałam na dobre dzieki peelingowi chemicznemu. U mnie okazal sie strzalem w dziesiatke, strasznie sie ciesze, ze nie mam juz tego cholerstwa na skórze, bo bardzo szpeciło moje ciało i sprawiało, ze nie czulam sie komfortowo we wlasnej skorze. A teraz czuje sie swietnie i niczego sie nie wstydze smile A to wszystko zasługa pań kosmetyczek z Coco-Time ( wrocław), które namówily mnie do tego zabiegu smile

52

Odp: Likwidacja blizn i rozstępów :)

Na blizny i rozstępy dobry jest żel Sutricon  Ja ostatnio używałam go nawet przy bliznach potrądzikowych.

53

Odp: Likwidacja blizn i rozstępów :)

wiesz co na rozstępy to chyba tylko laserk najlepiej ):) ja walczę póki co z cellulitem i przymierzam się do zakupu tego produktu słyszałam że jest mega skuteczny, czy ktoś z was może go stosuje albo stosował i może to potwierdzić?

54

Odp: Likwidacja blizn i rozstępów :)

To ja wspomnę jeszcze o karboksyterapii. Świetne zabiegi, jeśli chodzi o rozstępy, naprawdę skuteczne. Przez te okropne blizny wstydziłam się rozbierać na plaży, aż wreszcie trafiłam do Instytutu New Look w Warszawie i tam zaproponowano mi serię dwunastu zabiegów z wykorzystaniem dwutlenku węgla, który wprowadza się pod skórę. Muszę przyznać, że nie spodziewałam się tak spektakularnych efektów. Wszelkie defekty zniknęły, a skóra stała się gładka i jędrna.

55

Odp: Likwidacja blizn i rozstępów :)

Moja koleżanka ma na piersiach rozstępy i teraz opaliła się na brąz, więc są bardziej widoczne niż wcześniej... Okropnie to wygląda i obawiam się, że nawet zabiegi niewiele już tu pomogą, bo szramy są za głębokie...

56

Odp: Likwidacja blizn i rozstępów :)

Rozstępy można jeszcze próbować samej zlikwidować, osobiście polecam użyć do tego kwasu hialuronowego, bo wygładza skórę i odbudowuje kolagen. A co do blizn, to tutaj już potrzeba czegoś wymagającego operacji lub drobnego zabiegu, zależy od rozmiarów i miejsca ulokowania blizny. Można to zrobić nawet prywatnie w małych klinikach specjalizujących się w ginekologii estetycznej - moja znajoma była w Łodzi w jednej: i sobie chwaliła. Zabiegi przeprowadza się zazwyczaj laserem więc jest małe ryzyko powikłań po operacji, praktycznie go nie ma. Moim zdaniem warto to sobie sprawdzić.

57

Odp: Likwidacja blizn i rozstępów :)

Żywokost ze śluzem ślimaka Eliksir --taki krem się pojawił i naprawdę super. To ukraińska firma jest.
Tani w sumie ale wszystko co z ukrainy nie jest drogie. :-)

58

Odp: Likwidacja blizn i rozstępów :)

Ja bardzo sobie chwalę sutricon żel, u mnie dał świetne rezultaty. Zreszta same zobaczcie na co konkretne pomaga. Dużo by pisać.

59

Odp: Likwidacja blizn i rozstępów :)

Krem no scar się u mnie sprawdził - może blizna nie była jakaś ogromna, ale stopniowo faktycznie znikała, aż do uzyskania naprawdę fajnego, estetycznego efektu. Jeśli nie wiesz, że miałam tam bliznę, to być się nawet nie domyśliła. A dokładnie mówię o tym leku -

60

Odp: Likwidacja blizn i rozstępów :)

Hej, jeszcze chyba nikt nie pisał, a warto wspomnieć, że prócz usuwania blizn np laserem (co jest dobrym sposobem), to już zmarszczki można wypełnić np naszym własnym tłuszczem. Metoda przeszczepu tłuszczu jest w Polsce od dawna i cieszy się coraz bardziej powodzeniem, a przy tym nasza własna tkanka jest najlepsza... Wykonując liposukcję np metodą Vaser Lipo może wykonac od razu lipotransfer i wypełnić np policzki i twarz, uzyskując likwidację zmarszczek oraz wypełnienie i ujędrnienie tej okolicy. Wiadomo, że najczęściej stosuje się liposukcję w celu modelowania sylwetki, odessania zaległego tłuszczu i następnie np powiększenia pośladków i piersi, ale coraz częściej właśnie zmarszczki też się likwiduje tą metodą. Tu można doczytać o przeszczepie tłuszczu Podobno są też inne metody, ale chyba laser frakcyjny CO2 będzie ok - choć to i tak najlepiej zostawić lekarzowi aby zdecydował i dobrał odpowiednią metodę... Pozdrawiam

61

Odp: Likwidacja blizn i rozstępów :)

Ja z kolei miałam problem z przebarwieniami po trądziku i bliznami, bo w niektórych miejscach, nawet na twarzy zrobiły mi się takie brzydkie ślady. Usunęłam je dopiero w gabinecie:

62

Odp: Likwidacja blizn i rozstępów :)

Używajcie po prostu systematycznie żelu do masażu - wtedy wszystko powinno być w porządku.
Ogólnie w czasie ciąży tym bardziej warto dbać o prawidłową pielęgnację. To bardzo ważne dla docelowych efektów.
A jak to wygląda w waszym przypadku?

63

Odp: Likwidacja blizn i rozstępów :)

U mnie tylko plastry silikonowe sutricon dają radę, może dlatego, ze dłużej działają, bo prawie cała dobę nosi się je na skórze.
Po 2 miesiącach widzę już bardzo fajne efekty, ale jeszcze miesiąc lub dwa będę naklejać

64

Odp: Likwidacja blizn i rozstępów :)

wystarczy być systematycznym i używać olejku. w moim przypadku właśnie olejkiem pozbyłam się rozstępów, a moja skóra się ujędrniła. olejek ma przyjemny zapach, jego cena myślę, że nie jest wysoka, a przynajmniej preparat skutkuje.

65

Odp: Likwidacja blizn i rozstępów :)

sama bym chciała się pozbyc blizn sad

66

Odp: Likwidacja blizn i rozstępów :)

Myślę, że w Internecie znajduje się sporo sprawdzonych informacji w tym temacie. Wystarczy się trochę rozejrzeć.

67

Odp: Likwidacja blizn i rozstępów :)

> oliwia32 napisał/a:

> wystarczy być systematycznym i używać olejku. w moim przypadku właśnie olejkiem pozbyłam się rozstępów, a moja skóra się ujędrniła. olejek ma przyjemny zapach, jego cena myślę, że nie jest wysoka, a przynajmniej preparat skutkuje.
------------------------------------------------------

Chyba stosowałaś go jak tylko zaczęły się pojawiać. Na kilkuletnie, takie, które są już jasne, chyba nic nie pomoże.

68

Odp: Likwidacja blizn i rozstępów :)

Ja kiedyś zdecydowałam się na jeden zabieg laserowego usuwania blizny w Poznaniu. Byłam bardzo zadowolona!

69

Odp: Likwidacja blizn i rozstępów :)

Próbowałam wielu środków na blizny i rozstępy i niestety nie zauważyłam znaczącej poprawy w ich wyglądzie. Dopiero po dłuższym stosowaniu kremu zauważyłam różnicę. Blizny stały się na tyle delikatne, że są praktycznie niewidoczne i sporo z nich całkowicie znikło.

70

Odp: Likwidacja blizn i rozstępów :)

Blizny mogą zniknąć, ale rozstępy niestety nie... To jest głębsze uszkodzenie, bo tkanki łącznej