26

Odp: Mydła, mydełka :)

ja najbardziej lubię mydła seyo, bo nie ściekają z rąk i są dzięki temu bardziej ekonomiczne:) obecnie testuję malinę big_smile

27

Odp: Mydła, mydełka :)

A znacie mydło Aleppo?

28

Odp: Mydła, mydełka :)

Kostka myjąca Dove lub żele antybakteryjne Carex to mój typ wink

29

Odp: Mydła, mydełka :)

Odkryłam ostatnio czarne mydło naturalne, nie wiem czy mieliście okazję je używać, jest rewelacyjne, można je kupić na eKobieca.pl, w innych drogeriach jeszcze go nie widziałam.

30

Odp: Mydła, mydełka :)

Czarnego nie próbowałam, a na pewno kiedyś bardzo chętnie.
Żurawinową Muffinkę Seyo mam i pachnie obłędnie (skusiłam się po poście tu na forum którejś z dziewczyn). Pochwaliłam się przyjaciółce i w kilka dni już miała swoją big_smile

31

Odp: Mydła, mydełka :)

I teraz firma powinna Ci zapłacić prowizję za skuteczne polecenie ich produktu;)

32

Odp: Mydła, mydełka :)

Zapłata w formie zestawu mydełek big_smile

33

Odp: Mydła, mydełka :)

To sie nazywa poczta pantoflowa big_smile

34

Odp: Mydła, mydełka :)

Ja dzisiaj znalazłam mydlo syberyjskie   i nie wiem czy go sobie nie zamówię smile Lubię takie cudeńka. Skóra po nich jest idealnie gładka no i ładnie pachną. Zwykłe mydła już dawno poszły u mnie w odstawkę.

35

Odp: Mydła, mydełka :)

Ja natomiast od dłuższego czasu noszę się z zamiarem zrobienia własnych mydełek. Co więcej, nawet udało mi się znaleźć w sieci bardzo fajny sklep. Można tam kupić bazę mydlaną, a do tego różnego typu olejki zapachowe, a nawet foremki silikonowe, za sprawą których można zrobić mydła o bardzo fantazyjnych kształtach. Mam nadzieję, że już niedługo znajdę na tyle dużo czasu, aby się tym zająć:)

36

Odp: Mydła, mydełka :)

Uwielbiam mydła greckie. Zawsze jak jestem na wakacjach to staram się jak najwięcej przywieźć ze sobą. W zasadzie nazwa mydło jest dla nich krzywdząca, bo z mydłem zwykłym niewiele mają wspólnego.
W Polsce niestety trudno kupić mydła z Grecji, nawet aleppo to nie to samo. Czasem kupuję w sklepie internetowym.

37

Odp: Mydła, mydełka :)

Mydło używam tylko w płynie do mycia rąk ale widziałam w Rossmannie mydełka do twarzy np Dermaglin, mydło w kostce z zieloną glinką i myślę kupić. Któraś używała to albo inne na problemy z mieszaną/tłustą cerą i może polecić?

38

Odp: Mydła, mydełka :)

Zdecydowanie tak - używam mydła naturalnego HB od naprawdę dawna i nie mam żadnych problemów. Raczej przeciwnie - cerę mam utrzymaną naprawdę w świetnej kondycji, nie ma żadnych problemów, wszystko udało się zmienić zdecydowanie na plus, ale oczywiście uzyskanie mocnej różnicy też wymagało mnóstwa czasu.

39

Odp: Mydła, mydełka :)

Po prostu naturalne MYDŁO 7 ZIÓŁ HB. Ogromną różnicę robi. Sama widzę po sobie, jak dużą widzę dzięki temu zmianę. Skóra jest w znacznie lepszej kondycji, ładniejsza, zdrowsza, utrzymana w odpowiednim stanie, a mnie właśnie cały czas o taki efekt chodziło. Czas pokaże jak będzie dalej - ale trudno się spodziewać, że coś się specjalnie zmieni na gorsze.

40

Odp: Mydła, mydełka :)

Dla mnie tylko w płynie, zwłaszcza kwiatowe.

41

Odp: Mydła, mydełka :)

Do ciała używam mydła w płynie, do rąk też, do mycia i oczyszczania twarzy emolientową emulsję Dr Medica od Bielendy. Mydeł w kostce w ogóle nie używam, bo uważam, że wysuszają skórę.

42

Odp: Mydła, mydełka :)

A ja cały czas naturalne mydło 7 ziół od HB. Nie ma żadnych problemów. Przeciwnie - normalna pielęgnacja i cera w bardzo dobrej kondycji. A oczywiście - dla utrzymania normalnej cery naprawdę nie są potrzebne żadne cuda. Chodzi o systematyczność i używanie tego samego, jakościowego mydła.

43

Odp: Mydła, mydełka :)

[quote=Joanna Natalia]Mydło używam tylko w płynie do mycia rąk ale widziałam w Rossmannie mydełka do twarzy np Dermaglin, mydło w kostce z zieloną glinką i myślę kupić. Któraś używała to albo inne na problemy z mieszaną/tłustą cerą i może polecić?[/quote]
Miałam to mydełko i byłam z niego zadowolona smile
Jakoś chyba nie udało mi się jeszcze trafić na lepsze, ale wciąż szukam. Oczywiste jest, że wygląd cery nie tylko od mydła zależy, wiec nie mogę oczekiwać, że samo mydło jakoś cudownie ją odmieni. Jeśli jednak miałabym kupić jakieś mydło do twarzy ponownie, to spośród tych, które już sprawdziłam, byłoby to właśnie Dermaglin. Jak się jakieś nie sprawdza do twarzy, to myję nim ciało smile

Zamiast polecić mogę natomiast coś odradzić, choć niewykluczone, że na czyjejś buzi się jednak sprawdzi:

Przeciwtrądzikowe mydło cynkowe Argan My Love
[img]http://marokosklep.com/gfx/1455287539.24.jpg[/img]

Miałam wrażenie, że bardzo mnie... zalepia. A krost na twarzy milion, choć nie mówię, że to tylko wina mydła.

44

Odp: Mydła, mydełka :)

Używam mydła 7 ziół i jest jak dotąd w porządku. Nie mam żadnych problemów, dzieci korzystają z dokładnie tego samego. Ogólnie pomiędzy klasycznymi, a naturalnymi kosmetykami różnica jest ogromna. Sama doskonale widzę to po sobie - po kilku tygodniach ta cera mocno, diametralnie się odmieniła. A u was?

45

Odp: Mydła, mydełka :)

Ja od lat lubię mydełka Dove, cudownie zmiękczają skórę...

46

Odp: Mydła, mydełka :)

Mam mysła w kostce, z manufaktury, bez chemii. Są super, polecam!

47

Odp: Mydła, mydełka :)

A z jakiej? Uwielbiam takie mydła. smile
Może nie mają tak pięknych zapachów jak te perfumowane, ale używając takiej kostki do mycia ma się to poczucie wyjątkowości. No i te rozmaite dodatki, olejki, ogromny wybór rodzajów i piękne, proste opakowania.

48

Odp: Mydła, mydełka :)

Jest taka manufaktura w Bydgoszczy, jak tylko jestem to tam kupuję cały zapas:)