76

Odp: Jak szybko schudnąć przed urlopem?

Nie da się szybko schudnąć, bo będzie efekt jojo.

77

Odp: Jak szybko schudnąć przed urlopem?

Najważniejsze w skutecznym odchudzaniu jest odpowiednie nawadnianie, ćwiczenia i regularność tego procesu, Więc pamiętajcie te trzy czynniki i jest efekt. Sama wiem po sobie.

78

Odp: Jak szybko schudnąć przed urlopem?

Jeśli ktoś chce wyglądać idealnie na urlopie to powinien zacząć odchudzać się i ćwiczyć w zimę, wtedy na pewno się wyrobi i będzie pięknie. Samą dietą bez ćwiczeń nie osiągnie się wymarzonych rezultatów. I nie ma co liczyć na efekt minus 10 kilo w miesiąc.

79

Odp: Jak szybko schudnąć przed urlopem?

nie ma też co czytać głupot chcesz schudnąc najwazniejsze to dużo się ruszać jeśc regularnie zdrowe rzeczy regularność naprawdę już sporo zmieni w życiu naszym da wiele naprawdę nie będzie nasz organizm odkładał tłuszczu gdzieś żeby magazynować w razie w.

80

Odp: Jak szybko schudnąć przed urlopem?

Ja jak ograniczam jedzenie to do obiadu jest wszystko w porządku. Później niestety mam taką ochotę na słodycze, że mnie skręca. Nie wiem co robię źle hmm Myślałam o dołączeniu do klubu w którym można znaleźć wsparcie oraz motywację do odchudzania. Poza tym można ukończyć e-kurs "szczęśliwa i szczupła" w którym przedstawione są sposoby na walkę z negatywnymi emocjami i podjadaniem. Kurs kosztuje 1zł.

81

Odp: Jak szybko schudnąć przed urlopem?

Miesiąc wcześniej zaczynam pić młody jęczmień nie jem słodyczy ,codziennie jeżdżę po 20 km rowerem ,a dieta MŻ:)

82

Odp: Jak szybko schudnąć przed urlopem?

Szybko i skutecznie nie jest dobrym połączeniem. Jeśli chcesz schudnąć szybko to musisz się liczyć z możliwością pojawienia się efektu jojo. Wydaje mi się, ze nie chciałabyś tego. Nie sądzę, że warto męczyć się by przez krótki okres czasu być szczupłą. Lepiej zacząć dbać o swoją figurę wcześniej. Najlepszym sposobem na dobry efekt jest ograniczenie spożywania jedzenia i duża aktywność fizyczna. Oprócz utraty kilogramów, nasze ciało się wzmocni. Bieganie albo pływanie sprawią, że stracimy centymetry równomiernie na całym ciele, a dodatkowo wysmuklimy i ujędrnimy ciało.

83

Odp: Jak szybko schudnąć przed urlopem?

Z tą aktywnością fizyczną to jest problem ,bo nie za bardzo mi się chce ćwiczyć:(

84

Odp: Jak szybko schudnąć przed urlopem?

Masz problem z nadwagą i nie wiesz w jaki sposób skutecznie i szybko schudnąć? to polecam ci wczasy odchudzające, może już słyszałaś? program treningowy trwa zaledwie 8 dni i w bardzo fajnym miejscu bo nad morzem, ćwiczenia odbywają się na plaży

85

Odp: Jak szybko schudnąć przed urlopem?

Skutecznie na pewno uda Ci się schudnąć, jeśli zmotywujesz się do ćwiczeń. Regularne ćwiczenia zawsze przynoszą efekty po jakiś czasie. Sama staram się ćwiczyć regularnie. Ważne jest też zwrócenie uwagi na to, co się je. Wcześniej moim największym problemem było objadanie się słodyczami. Szukałam sposobów by zlikwidować tą chęć, bo przez nią kilogramy stały w miejscu. W swoim składzie ma chrom, który niweluje chęć na słodycze. Stosuję go od miesiąca i nie dość, że przestałam jeść tak dużą ilość słodyczy to jeszcze udało mi się schudnąć dwa kilogramy.

86

Odp: Jak szybko schudnąć przed urlopem?

Polecam bieganie i wszelkie formy aktywności na świeżym powietrzu!

87

Odp: Jak szybko schudnąć przed urlopem?

[quote=rizzoli33]Nie da się szybko schudnąć, bo będzie efekt jojo.[/quote]
I to niestety jest prawda. Dlatego zastanawiam się nad innym rozwiązaniem, kriolipolizą. Wiem - jest to pójście po najniższej linii oporu, ale może się opłaci...

88

Odp: Jak szybko schudnąć przed urlopem?

Szybko schudnać czy zdrowo? Bo ja też tak kiedyś robiłam szybko, szybko a nie koniecznie zdrowo i później wracało niestety 2 x tyle :-( Teraz postanowiłam wolniej, zdrowo i na zawsze:-) Byłam u Dietetyka i jestem nadal pod jego opieką:-)

89

Odp: Jak szybko schudnąć przed urlopem?

Schudnąć można szybko uprawiając dużo sportu i zdrowo się odżywiając. Jedząc posiłki mało i nie za często. Mało kto wie, że świeże powietrze odgrywa też tutaj znaczącą rolę (lepsze spalanie itp) a do tego trzeba już wyjechać gdzieś poza miasto.

90

Odp: Jak szybko schudnąć przed urlopem?

Mój sekret na odchudzanie to oczywiście dooobra dieta z dużą ilością warzyw, owoców oraz conajmniej 3L wody dziennie. Dodatkowo często pływam i jeżdzę rowerem.Odkąd zaczęłam  to w 30 dni odeszło 6kg i nawet nie wiem kiedy, a efekt jest rewelacyjny tongue

91

Odp: Jak szybko schudnąć przed urlopem?

Ja proponuję jeść małe porcje, a częściej - rozpychanie żołądka dużą ilością warzyw nie jest dobrym pomysłem...

92

Odp: Jak szybko schudnąć przed urlopem?

bez diety i ćwiczeń nie będzie efektów w odchudzaniu. Można się wspomagać suplementem therm line hydrofast ale zdecydowanie, bez tych dwóch pierwszych części nic nie zdziałamy. Suple mają wspomóc nie zastąpić diety czy ćwiczeń.

93

Odp: Jak szybko schudnąć przed urlopem?

U mnie też pomogła jazda na rowerze, którą bardzo lubię, ale także ograniczenie niektórych posiłków i tabletki. Wydaje mi się, że najlepiej jest ułożyć sobie dietę idealną dla siebie, starać się ruszać, ale suplementy dodatkowo też sporo dają. I oczywiście woda, odpowiednia ilość snu i ogólnie prowadzenie zdrowego trybu życia. Także polecam każdemu spróbować.

94

Odp: Jak szybko schudnąć przed urlopem?

Da się szybko schudnąć, ale to nie jest rozwiązanie na dłuższą metę. Raz, że ucierpi Twój organizm a dwa, że takie drastyczne schudnięcie jest wręcz nie możliwe naturalnymi metodami. W takim przypadku musiałabyś się faszerować chemią, różnymi tabletkami odchudzającymi, spalaczami tłuszczu itd a to miałoby bardzo negatywny wpływ na organizm.

95

Odp: Jak szybko schudnąć przed urlopem?

na odchudzanie najlepszy jest ruch - podstawa od której warto zacząć [url]http://www.szukamdietetyka.pl/artykuly/12-jak-mozna-spalic-nieco-zbednych-kilokalorii.html[/url]

Ostatnio edytowany przez renatka2123 (2017-05-11 13:21:07)

96

Odp: Jak szybko schudnąć przed urlopem?

Jeśli chce ktoś szybko schudnąć to zachęcam do zapoznania się z efektem diety kopenhaskiej .
  sposobem sprowadzenie drogą morską jakiś zagranicznych materiałów, czy to do czytania, czy do ćwiczeń odnośnie tego tematu.

Ostatnio edytowany przez jogas (2017-10-30 15:17:54)

97

Odp: Jak szybko schudnąć przed urlopem?

Szybkie diety nawet jeśli rzeczywiście dadzą szybkie efekty to równie szybko organizm odwdzięczy się efektem jojo. Niestety jedynym skutecznym sposobem jest zdrowa dieta i ruch.

98

Odp: Jak szybko schudnąć przed urlopem?

Najlepiej udać się do specjalisty - dietetyka, który ułoży specjalnie przystosowaną do twojego organizmu dietę.

99

Odp: Jak szybko schudnąć przed urlopem?

Witam, w moim przypadku oprócz pigułek wykonałam też  ćwiczeńia fizyczne. Ale bez tych pigułek  pewnie by się nie udało...

100

Odp: Jak szybko schudnąć przed urlopem?

Jeśli zadowoli Was 2-3 kg mniej to polecam kuracje oczyszczające, podczas których dochodzi do odżywiania komórkowego. Oczywiście należy umiejętnie wyjśc z takiej diety, żeby nie było jojo, ale płaski brzuch i kilka cm mniejszy obwód dzeki mniejszej ilości wody zatrzymującej się w organiźnie to zawsze fajna rzecz przed wakacjami wink Mi taki efekt pomogła uzykac kuracja Neera - 2 kg mniej i już 2 miesiąc idzie a waga nie wraca. Poelcam smile