176

Odp: prezenty

Nie trzeba wydawać majątku żeby obdarować kogoś ciekawym prezentem. Nie muszą to być drogie perfumy czy krawaty. Można poszukać niecodziennego prezentu na święta, np. ręcznie wykonana biżuteria, fajne ubrania albo ciekawa dekoracja domu.

177

Odp: prezenty

[quote=Finao]Jakie święta..!? Ludzie, jeszcze nawet jesień się nie zaczęła, ogarnijcie  system big_smile[/quote]
Racja big_smile Ja dopiero robię przetwory na zimę, a tu mi jakieś prezenty każą już kupować:)

178

Odp: prezenty

Na razie to można prezent na Dzień Chłopaka kombinować smile Chociaż nie powiem, co roku obiecuję sobie że zacznę szybciej wybierać świąteczne prezenty a i tak potem robię je na ostatnią chwilę big_smile

179

Odp: prezenty

Mój chłopak chciałby zajmować się profesjonalnie fotografią. Kupił sobię aparat, na który oszczędzał prawie 2 lata. Niestety nabór do szkół już się skończył, a sam nie nauczy się techniki. Pomyślałam, że kupię mu kurs fotografii w prezencie. Myślicie, że będzie zadowolony z takiego prezentu? Chciałabym mu kupić kurs, który będzie dobrze przeprowadzony, podczas którego wiele się nauczy.

180

Odp: prezenty

A co myślicie o ładnej piżamce dla mamy? Znalazłam bardzo fajne piżamki polskich producentów w naprawdę super cenach . Mają tam piżamy bawełniane jak i z wiskozy, kolorowe, w paski, w różne wzory i różne kroje. W sumie to zastanawiam się, czy sobie jakiejś nie sprawić bo wybór jest naprawdę spory.

181

Odp: prezenty

Chcialem podpytac o opinie na temat prezentu dla mojego siostrzenca. Chlopak ma 14 lat i nie wiem za bardzo co mu kupic. Lubi jezdzic na obozy i takiego typu eventy. Myslalem nad zakupem jakiegos gadzetu np. procy czy moze wiatrowki stadtylko zastanawiam sie czy nie zrobi sobie tym krzywdy. Jak uwazacie?

182

Odp: prezenty

Głupi pomysł, sobie może krzywdy nie zrobi, ale komuś może... Lepiej kup mu jakąś grę...

183

Odp: prezenty

Wiatrówka dla dziecka to faktycznie głupi pomysł, lepiej rolki czy rower. A jeśli chodzi o prezenty dla dorosłych , ojca, teścia itd to polecam ten sklep  . Każdy mężczyzna lubi eleganckie dodatki

184

Odp: prezenty

Wiatrówka dla dziecka? Ha ha ha to naprawdę chory pomysł. Ja bym prędzej kupiła  jeśli dziecko ma telefon lub jakąś grę planszową. Nie wiem czym się teraz dzieci bawią ale na pewno nie wiatrówkami.

185

Odp: prezenty

Wiatrówka? To chyba jakiś żart.

186

Odp: prezenty

Też mam zawsze problem z wybraniem prezentu. W tym roku kupiłam mamie krajalnice do chleba i mięsa wink Dla taty szukałam meeega długo - na szczęście mamy to forum, więc znalazłam w
pomysł na kupno paska. Cudowne trafienie. tata był bardzo zadowolony wink Z innych pomysłów fajne tez wydają się np. pakiety spa dla rodziców, lub przy większym budżecie, zafundowanie im jakiejś wspólnej wycieczki - szczególnie gdy mają daty urodzin zbliżone do siebie jak to mam miejsce  w przypadku moich rodziców big_smile

187

Odp: prezenty

Chce podzielić przeczytanym na #odzyskajdzien artykułem o tym ja bez tracenia cennego czasu kupić prezent dla żony.

Z propozycja tam wymienionych ja bym chciała dostać - możliwość uczestniczenia w warsztatach fotografii.

188

Odp: prezenty

Ja stawiam na kosmetyki. Panowie dostają coś do golenia, a panie jakiś krem albo serum. Nie wiem czy wiecie, że jest między nimi różnica  I jakoś nigdy nie widziałam niezadowolenia na twarzach.

189

Odp: prezenty

Facetom śmiało można kupować coś skórzanego, np. takie paski I to obojętnie dla jakiego członka rodziny - męża, ojca, teścia, brata. Pasek nosi każdy big_smile

190

Odp: prezenty

Książka jest uniwersalnym i wartościowym prezentem dla każdego:)

191

Odp: prezenty

Ulubione perfumy:)

192

Odp: prezenty

A co kupujecie dzieciom? Na co stawiacie najczęściej? Ja oczywiście na zabawki. To sprawdzony pomysł. Ostatnio w sklepie onlineUrwis kupiłam duże dla córeczki szwagra. Rośnie dziewczynka i już woli takie rzeczy od grzechotek. Macie tam także zabawki dla większych pociech. Wszystko w bardzo korzystnych cenach.

193

Odp: prezenty

Książka jest uniwersalnym i wartościowym prezentem dla każdego:)

dokładnie smile nawet niedawno kupiłam mamie książkę "Pani Nela z Saskiej Kępy"  bo wiem, że się jej spodoba wink ta książka pozwala bardzo szybko zaprzyjaźnić się z tytułową bohaterką i przeżyć z nią wiele niezwykłych chwil. W tle opowieści zarysowuje się dawna Warszawa: od czasów przedwojennych, poprzez okres okupacji i lata powojenne ze szczególnym uwzględnieniem jej peryferyjnej wówczas dzielnicy - Saskiej Kępy.

194

Odp: prezenty

Książka to uniwersalny prezent, może być i dla kogoś lubiącego powieści i poradniki czy kulinaria.

195

Odp: prezenty

Myślę, że fajnym prezentem mogą być takie  syropy do kawy znanej francuskiej firmy Monin.Są  doskonałe do kawy  i deserów. Mają wiele smaków więc znajdziesz coś dla każdego smile

196

Odp: prezenty

ja zawsze daje ksiazki , one sa idealnie trafione na prezent smile Na dodatek jak ktoś sobie życzy jego ulubiony tytuł czy gatunek to w matrasie zawsze go dostaje smile Fajna księgarnia co nie ?

197

Odp: prezenty

A macie jakieś pomysły na Dzień Chłopaka? Same oczekujemy prezentów na Dzień Kobiet, warto pokazać naszym facetom w ich święto, że są dla nas równie ważni wink Mój narzeczony jest zapalonym majsterkowiczem, bywa, że mnie to denerwuje, gdy podczas sprzątania wciągam kolejne śrubki odkurzaczem...Ale dzięki temu, jak coś się w domu zepsuje, to nie muszę wołać o pomoc żadnego specjalisty, mam swojego fachowca w domu. Na tej stronie znalazłam fajne gadżety dla facetów , jest tam taka lampka do warsztatu Toolcraft, myślę, że to jest właśnie to, czego mu brakuje. A Wy co planujecie kupić swoim chłopakom lub trochę bardziej dojrzałym mężczyznom? wink

198

Odp: prezenty

Facetowi to można upiec ciasto i zrobić masaż stóp i będzie się cieszył tongue Oni są mniej wymagający w kwestii prezentów niż my big_smile

199

Odp: prezenty

Tak, dobre jedzonko i pieszczoty to dla nich droga do raju:)

200

Odp: prezenty

Przynajmniej nie jesteśmy w kropce, kiedy zapomnimy o jego święcie. Zawsze można na szybkości wbić się w koronkowe gacie i powiedzieć: "Kochanie, mam dla ciebie prezent". Tyle że... my raczej nie zapominamy.