26

Odp: Drukarka - jaka?

Tak, też się zgadzam, że atramentówka do użytku domowego powinna spokojnie wystarczyć, a i tusze wychodzą taniej - widzę, że interesuje Cię marka Epson, więc gdybyś chciała kupić oryginalne tusze w rozsądnej cenie, to polecam tutaj:- póki co zdecydowanie najkorzystniejsze ceny smile

27

Odp: Drukarka - jaka?

Ja mam z Epsona właśnie i laserową. Na Twoim miejscu poszukałabym lepszej okazji, bo taki sprzęt powinien być na gwarancji wink Sama kupowałam w sieci i nie zapłaciłam drogo a do tego standardowa gwarancja więc znając już nieco ten sprzęt nawet zbyt długo się nie zastanawiałam gdy zobaczyłam ofertę

28

Odp: Drukarka - jaka?

Może jakaś HP?
---

29

Odp: Drukarka - jaka?

Teraz jest tak dużo drukarek, że nie dziwię się że masz problem z wyborem. Ja polecam Ci poczytać takie  artykuły. One potrafią być bardzo pomocne. Zajrzyj bo to nic nie kosztuje, a może bardzo pomóc smile

30

Odp: Drukarka - jaka?

Ja kupowałam na  jakby ktoś potrzebował. Polecam bo do tej pory służy mi idealnie.

31

Odp: Drukarka - jaka?

Ja znalazłam też ciekawe oferty na stronie Sama teraz będę zamawiać u nich tuszę, ponieważ są w bardzo dobrej jakości i przede wszystkim są wydajne. Widziałam również, że mają solidne drukarki- więc jak ktoś szuka odpowiedniej dla siebie, może zapoznać się z ich propozycjami, ponieważ mają świetne ceny.

32

Odp: Drukarka - jaka?

Brother - bardzo wydajna, mam ją już 8 lat

33

Odp: Drukarka - jaka?

HP mam i działa już 7 lat bez awarii!

34

Odp: Drukarka - jaka?

Canon jest uznany, ja akurat taką mam...