126

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

A to ja tak samo. W sieci jest znacznie większy wybór. Z chęcią zerknę na to, co oferują na tej stronie.

127

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Na wakacje wyjeżdżam na Mazury i szukam jakieś fajnej bluzy. Zastanawiam się nad zakupem któreś z bluz oferowanych przez sklep internetowy Nigdy nie robiłam tak zakupów i jestem ciekawa jakiej jakości są ubrania oferowane przez tą firmę. Ceny są porównywalne z innymi sklepami czy choćby allegro więc z jakością może być podobnie.

128

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Bieliznę i odzież kupuję praktycznie przez internet szkoda mi czasu na bieganie po sklepach stacjonarnych, ostatnio nawet buty tak kupiłam. Bieliznę mają ze spoko cenami i bez problemu ze zwrotami

129

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Ja również kupuje przez internet. Ubrania dla siebie jak i dla męża, który nie lubi chodzenia po sklepach jak niczego innego.....

Jakiś czas temu zamowiłam nam kilka ciuszków na stronie:


Jest tam możliwosć zamówienia koszulki z własnym nadrukiem ( są też inne ciuszki takie jak bluzy czy czapki). Koszulka naprawdę dobrej jakości, fajnie się nosi tak wiec jestem z niej zadowolona.

130

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Znacie ten sklep ? Mają rewelacyjne ciuchy sportowe męskie. Ceny nie są wysokie więc myśle, że każdy może sobie pozwolić na zakupy u nich. Upolowałam już u nich buty dla męża.

131

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Jako że lubie wygodne i tanie rzeczy to kupuje je w outletach albo w adidasie big_smile

Ostatnio edytowany przez nautil (2016-07-28 10:31:34)

132

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Najczęściej  w galeriach, bo bez przymierzania, przez internet, miałabym obawy.

133

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

A ja właśnie wolę zamawiać przez internet. A potem przymierzam wszystko na spokojnie w domu.

134

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Sprawdźcie sobie koniecznie promocje w tym sklepie . Mają tam odzież wysokiej jakości w konkurencyjnych cenach. Poza tym jest duży wybór ubrań dla dzieci i kobiet. Ciekawe są zwłaszcza zestawy dla mamy i córki.

135

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

centra handlowe juz dawno odpuscilam, lumpeksy- nie mam cierpliwosci do przerzucania stosu ubran tongue jak juz to kupuje przez neta- np. na denley.pl wedlug mnie duza wygoda, niższe ceny,  a ubran sporo do wyboru wink no i ile zaoszczędzonego czasu smile

136

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

malina: mam podobnie. W centrach handlowych to szkoda kupowac. Chyba, ze ktos ma naprawde bardzo duzo pieniedzy, no to wtedy moze sobie pozwolic na wieksze szalenstwa. A tak naprawde dla takich szarych myszek to ciezko cos znalezc po tych roznych galeriach. W lumpeksach tez nie kupuje, bo kwestia jest taka, ze nie jestem przekonana do kupowania uzywanych ubran. Jakos nie lubie chodzic w czyms, w czym ktos wczesniej juz chodzil. Ostatni o chyba najbardziej wole kupowac w sieci. Czasami znajde cos fajnego i cena naprawde jest ok, ale zazwyczaj dzieje sie tak tylko przy okazjach jakichs promocji

137

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Ja kupuję w wielu miejscach. Zauwazyłam jednak,ze o wiele częściej zdarza mi się ciuszki zamawiać przez internet. Ciuchy w sklepach internetowych są o wiele tańsze oraz można natrafić na znacznie lepsze promocje. Fajne są
Mango
Top secret
Lubię również sklep Megakoszulki. Kupowałam tam kilka koszulek na lato, zaprojektowałam sobie również letnią koszulkę:
  - o tutaj mozna dodać dowolną grafikę.

138

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

No właśnie z tymi sieciówkami i galeriami to ja uważam, że tam nie ma żadnego wyboru, wszędzie jest to samo! Stracisz cały dzień na chodzenie od sklepu do sklepu i nic nie wybierze. Dlatego właśnie przestałam kupować w sklepach stacjonarnych. Teraz szukam wszystkiego przez Internet, należę do klubu zakupowego  . I tak jest o wiele lepiej! Tam jest naprawdę różnorodność! Dziś powinna do mnie dotrzeć sukienka, którą zamówiłam
- powiedzcie mi w którym sklepie bym taką znalazła?

139

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Ostatnio oryginalne spodnie Lee kupiłam tu szybka wysyłka i do tego dość tanio, jestem z nich zadowolona.

140

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Głównie w Quiosque, Mohito, Mango... smile Czasem przez internet (Lou, LuxYou)

141

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Ja ostatnio ubrania kupuje głównie przez internet, a moim ulubionym internetowym sklepem jest

142

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Osobiście uwielbiam robić zakupy w tym sklepie . Mają rewelacyjne rozwiązania w atrakcyjnej cenie. Sklep zawsze jest pełen nowości. Poza tym fajne jest to, że wybór jest ogromny. Z powodzenie każdy znajdzie tam coś dla siebie.

143

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Zakupy przeważnie robię w sklepie Allprints:  Na co dzień głównie zakładam t-shirty i jeansy, a w tym sklepie mają duży wybór koszulek. Zamawiałam tam kiedyś, wszystko poszło sprawnie i dlatego tam wracam. Z każdym nowym sklepem pojawia się obawa, że coś pójdzie nie tak, dlatego wolę wracać w sprawdzone miejsca smile

144

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Ja jestem uzależniona od lumpeksów. Uwielbiam tę świadomość, że za dosłownie grosze chodzę tak dobrze ubrana i zawsze elegancka

145

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Ja też wybieram internet. Nawet te ubrania z sieciówek typu Zara kupuję przez internet. Lupie też takie polskie perełki, których na co dzień nie znajdzie się w sklepie, a potem każdy pyta skąd to masz;) zwłaszcza na rodzinnych imprezach, tu polecam sklep

146

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Ja właśnie kupiłam 2 komplety bielizny Triumph 25% taniej: [url]http://urodaizdrowie.pl/25-na-bielizne-triumph-i-sloggi-promocja-w-sklepie-telimena-pl[/url]

147

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

U mnie wszystko zależy od czasu, kiedy jest to wybieram się na zakupy do galerii, a kiedy go brakuje szperam w internecie. Czasem łatwiej znaleźć coś idealnego dla siebie online.

148

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Ja najbardziej lubię sklep Nike smile

149

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Sporo modnych rzeczy dla kobiet znajdziesz tutaj  już nie raz w ostatniej chwili zamawiałam przed imprezą jakaś sukienkę i nigdy się nie zawiodłam.

150

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

Ja także najczęściej robię zakupy przez internet. Tak najwygodniej.