126

Odp: długie, czy krótkie?

Ja uwielbiam paznokcie średneij długości,nie krótkie nie długie

127

Odp: długie, czy krótkie?

Tylko jak mi się któryś złamie, to skracam wszystkie, inaczej wolę długie

128

Odp: długie, czy krótkie?

Tylko długie, bo są bardzo kobiece;)

129

Odp: długie, czy krótkie?

Przy małym dziecku tylko krótkie smile. Jak tylko troszke mi podrsoną to zaraz rysujmey delikatną skórke.

130

Odp: długie, czy krótkie?

Czasem sytuacja wymusza skracanie paznokci, w niektórych zawodach też są niewskazane

131

Odp: długie, czy krótkie?

U mnie to też zależy. Na szczęście mi szybko rosną, więc mogę kombinować z długością smile

132

Odp: długie, czy krótkie?

długie wink

133

Odp: długie, czy krótkie?

Ja już nie mam problemów z łamliwością, bo zmieniłam dietę i się polepszyło. Ale myślę, że stosowanie odżywki może być pomocne.

134

Odp: długie, czy krótkie?

Średnie:) takie do 3 mm poza opuszkiem palca zupełnie mi wystarczają:)

135

Odp: długie, czy krótkie?

Przez jakiś czas, ze względów praktycznych, będę przycinała na krótko. Muszę zwiększyć chwytliwość, a przy długich paznokciach to nierealne, bo zawsze któryś musi się wygiąć, a to boli.
Najczęściej przy ścieleniu łóżka, kiedy podnoszę ciężką kołdrę, któryś z paznokci wygina się w drugą stronę, brrr... Nie wyobrażam sobie pracy fizycznej, górskich wędrówek, uprawiania większości sportów z długimi paznokciami. Trzeba przenosić różne rzeczy, łapać się czegoś dla równowagi, być gotowym na to, że ręce będą chwytać poruszające przedmioty (lecącą piłkę, upadający rower).
Ktoś, kto ma mocne i twarde paznokcie, nie jest narażony na nieprzyjemny nagły ból, ale moje są cienkie i słabe.

136

Odp: długie, czy krótkie?

Ja w tej chwili mam krótkie, bo trochę zaczęły mi się rozdwajać. Ale jak tylko się trochę wzmocnią to je odrobinę zapuszczę.

137

Odp: długie, czy krótkie?

Polecam odżywkę w oliwce - mi bardzo pomogła.

138

Odp: długie, czy krótkie?

Czasem mam jeden paznokieć krótszy niż pozostałe, bo np. się złamał - to u drugiej ręki też ten sam skracam i jest symetrycznie;)

139

Odp: długie, czy krótkie?

urosły po odżywce z Palladio, więc teraz długie <3

140

Odp: długie, czy krótkie?

Zwykle 3-5 mm

141

Odp: długie, czy krótkie?

Ja lubię krótkie! smile Nie cierpię długich bo są niewygodne wink

142

Odp: długie, czy krótkie?

ja wolę krótkie są wygodniejsze .

143

Odp: długie, czy krótkie?

Paznokcie - tylko krótkie, obcięte na zero. O długie nie potrafię dbać, poza tym są niepraktyczne. Dbać nie potrafię i nawet nie lubię, już wolę te rolety które mam zamontowane w domu myć niż bawić się ze swoimi paznokciami ;p

Ostatnio edytowany przez O.Michalina (2016-10-17 14:37:08)

144

Odp: długie, czy krótkie?

U mnie krótkie wchodzą w grę bo mi się strasznie rozdwajają. Ale za to od czasu do czasu maluję je na jakiś kolor, co jak dla mnie lepiej wygląda na krótkich właśnie;)

145

Odp: długie, czy krótkie?

Ja też mm niestety krótkie bo mi się rozdwajają, ale ogólnie wolę jak są nieco dłuższe. Może macie jakieś super odżywki?

146

Odp: długie, czy krótkie?

Ja bardzo lubię średniej długości. Nie są za długie i nie przeszkadzają, nie są za krótkie i dłoń wygląda kobieco . Ale czasem obcinam na takie mini smile

147

Odp: długie, czy krótkie?

Oczywiście że długie, ale nie takie poazury długie jak kiedyś były modne z akrylowymi zdobieniami (fuj!) ale takie całkiem długie, za opuszek w ciemnym matowym kolorze

148

Odp: długie, czy krótkie?

Ostatnio krótkie bo mi się łamią...

149

Odp: długie, czy krótkie?

Ja wolę krótkie, zawsze kładę hybrydę na naturalną płytkę, więc też bez szaleństw smile  Przede wszystkim ma być wygodnie!  Polecam lakiery hybrydowe z Makear, sama na nich pracuje od jakiegoś czasu  i  bardzo sobie chwalę smile

150

Odp: długie, czy krótkie?

ja mam długie bo nie znoszę krótkich paznokci, źle się czuję z takimi.