51

Odp: podróże, małe i duże

A ja mam w planach Sandomierz. smile

52

Odp: podróże, małe i duże

Ja muszę w tym roku zobaczyć jeszcze pięknie zaśnieżone Tatry, więc Zakopane planuję odwiedzić  smile

53

Odp: podróże, małe i duże

Zatęskniłam za Kaszubami, na Wielkanoc niestety tam nie pojadę, ale może już na majówkę...?

54

Odp: podróże, małe i duże

Mnie się w tym roku marzyła Albania na wakacje, ale niestety muszę to odłożyć na inny raz...

55

Odp: podróże, małe i duże

A nie jest tam niebezpiecznie?

56

Odp: podróże, małe i duże

Ja postanowiłam zwiedzić calusieńką Warszawę do końca wakacji i dlatego jeżdżę tam co weekend. Oczywiście mówię o takim wnikliwym zwiedzaniu. Sporo już widziałam, ale mimo wszystko jadam najczęściej w jednym miejscu, tutaj [url]http://hellschickens.pl/menu[/url] Jedynie sobie odpuszczam obiad tam, gdy jestem na drugim końcu miasta...

57

Odp: podróże, małe i duże

Fajny pomysł smile

58

Odp: podróże, małe i duże

Pojechałabym gdzieś daleko, np. na Dominikanę...

59

Odp: podróże, małe i duże

Ja w tym roku nie ryzykuję zagranicznych wyjazdów, bo trochę przeraża mnie to, co się dzieje na świecie. Zafiksowałam się za to na "dogłębne" poznanie naszej pięknej Ojczyzny - większych i mniejszych miast, zakątków, wsi. Na dobry początek na tapetę biorę Kraków i [url=http://aurorakrakow.pl/artykuly/o-apartamentach/apartamenty-dla-turystow/]tu[/url] inspiruję się czytając informacje na temat jego przepięknych zabytków. Oczywiście wyjazd planuję po ŚDM, bo imprezy masowe to nie jest to, co kocham. Później przyjdzie pora na Wrocław i Poznań, a zimą zapewne dobre, sprawdzone polskie Tatry smile

60

Odp: podróże, małe i duże

Ja bardzo lubię morze. Oczywiście fajnie jest się pobyczyć na zagranicznej plaży, ale ja osobiście wolę nasze polskie. Od czasu do czasu robię sobie małe wypady (kilkudniowe lub nawet weekendowe) do spa nad morzem [url]http://www.baginscyspa.com.pl/pl/[/url] w Pobierowie. Można tam skorzystać z bogatej oferty zabiegów, masaży lub całych pakietów kosmetycznych. Spa znajduje się tuż przy morzu w małym lasku sosnowym, więc można poza zabiegami kosmetycznymi również aktywnie odpocząć. Ja zawsze robię sobie długie wycieczki rowerowe smile

61

Odp: podróże, małe i duże

Blisko nas też jest co zwiedzać, choćby Kaszuby , Kurpie, Mazury, Beskidy...

62

Odp: podróże, małe i duże

Bory tucholskie,,,

63

Odp: podróże, małe i duże

Oglądam oferty w [url=http://www.pazola.com/vip-travel-luksusowe-wyjazdy]ekskluzywne biuro podróży[/url] i chyba wybiorę palmy w tym roku. W tamtym miałam urlop w Polsce i z pogodą było średnio. Nie chcę teraz mieć takiej sytuacji. Chcę spokoju w ciepłym klimacie.

64

Odp: podróże, małe i duże

Tylko nie jedź tam, gdzie strzelają pod palmami, żebyś wróciła cała i zdrowa:)

65

Odp: podróże, małe i duże

Lubicie górskie wycieczki? W tym roku lato jest wręcz wymarzone na takie wyprawy i postanowiłam to wykorzystać, kupiłam odpowiednie ubranie i buty na 8a.pl i zamierzam ze znajomymi trochę połazić po górach, naszych i słowackich.

66

Odp: podróże, małe i duże

Pewnie, że tak! Buty są ważne, ale i nakrycie głowy. Nie zapominajcie o tym!

67

Odp: podróże, małe i duże

Jeśli wybieracie się w konkretną podróż to według mnie niezbędną w dzisiejszych czasach na każdą wycieczkę rzeczą jest dobrej jakości [url=http://www.amerigas.pl/pl/gaz-dla-domu/zbiorniki/koszty.html]Butla gazowa turystyczna[/url] która zawsze może się przydać a nie zajmuje już tyle miejsca co kiedyś, teraz butle są dość małe, wszechstronne dlatego warto kupić i zabrać !

68

Odp: podróże, małe i duże

Chyba w każdym obiekcie z noclegiem jest możliwość gotowania, więc butla to chyba tylko pod namiot i na kempingu się przyda....?

69

Odp: podróże, małe i duże

Ja wybieram się do Hiszpanii za tydzień. W matrasie kupiłam fiszki i słownik bo za grosz Hiszpańskiego nie potrafie a chciałabym się jakoś dogadać. Polecacie jakieś rownież w tym kraju miejsca do odwiedzenia  ?

70

Odp: podróże, małe i duże

Jestem osobą, która lubi wyjeżdżać w miejsca mniej znane. W tym roku padło na Baserbie. Bardzo chcę zobaczyć Czarnobyl- jednak jest to jakaś część historii. Odessa również jest miejscem, na które ze zniecierpliwieniem czekam. Wycieczka będzie trwała 15 dni, a plan jest bardzo rozbudowany. Także nie będzie raczej czasu na nudę.

71

Odp: podróże, małe i duże

[quote=Kasia67]Jestem osobą, która lubi wyjeżdżać w miejsca mniej znane. W tym roku padło na Baserbie. Bardzo chcę zobaczyć Czarnobyl- jednak jest to jakaś część historii. Odessa również jest miejscem, na które ze zniecierpliwieniem czekam. Wycieczka będzie trwała 15 dni, a plan jest bardzo rozbudowany. Także nie będzie raczej czasu na nudę.[/quote]
Podziwiam. Ja jeśli chodzi o tak dalekie podróże jestem niezłym cykorem smile

72

Odp: podróże, małe i duże

Ja też wolę bardziej cywilizowane kraje... Na Krymie teraz dziwnie, wtócił jakby ZSRR...

73

Odp: podróże, małe i duże

Raz w życiu chciałabym jechać w długą podróż, taką trwającą z miesiąc, np. do Chin...

74

Odp: podróże, małe i duże

Oj, ja też. Tylko nie mam co liczyć na taki urlop. Poza tym - są i inne obowiązki.

75

Odp: podróże, małe i duże

Dla chcącego nic trudnego... Dla przyjemności można sobie wziąć urlop na życzenie;)