26

Odp: Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie

ja lubię Ursynów smile

27

Odp: Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie

Ja szukałam miejsca w Warszawie, gdzie w okolicy miałabym jakiś park. Znalazłam na Czapelskiej 25 i właśnie   mniej więcej chodziło mi o takie standardy jak w tym miejscu.

28

Odp: Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie

Na Pradze jest klimatycznie;)

29

Odp: Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie

Już było, ale... ostatnie mieszkanie w Radzyminie na Akacjowej Alei jest wolne. Mają budować V etap, ale wiadomo przecież, że na jego ukończenie trzeba będzie naprawdę długo poczekać...

30

Odp: Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie

Zawsze można kupić od prywatnych osób, w klimatycznej kamienicy, z sąsiadami nie z tej ziemi;)

31

Odp: Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie

Jak najbliżej pracy, bo dojechać gdziekolwiek w stolicy to wyprawa na godzinę lub dwie... Zwłaszcza rano i po południu, gdy miasto stoi w korkach

32

Odp: Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie

Tośka to prawda, ale nie mamy pewności, czy przez całe życie będziemy pracować w jednej firmie i w jednym miejscu. Ja tak kupiłam mieszkanie we Wrocławiu, a po 1,5 roku siedziba firmy, w której pracowałam została przeniesiona i i tak musiałam dojeżdzać prawie godzine do pracy. Teraz chcę kupić mieszkanie w Warszawie, bo tamto we Wrocławiu zostało wynajęte i tym razem będę się kierować bezpieczeństwem okolicy, bo najważniejsze jest dla mnie to żeby moje dzieci były bezpieczne. Rozważam mieszkania, które są dostępne na tej stronie  . Jedna inwestycja znajduje się na Mokotowie, a druga na Saskiej Kępie. Którą z tych dzielnic możecie mi polecic?

33

Odp: Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie

W dzisiejszych czasach to trudno przewidzieć, gdzie może być bezpiecznie, przecież nie będzie tam policjanta co parę metrów...

34

Odp: Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie

Na zamkniętych osiedlach w apartamentowcach z monitoringiem jest bezpiecznie, tylko że ochrona widzi, gdzie i z kim się prowadzasz, nawet w windach są kamery, więc jakakolwiek intymność z erotycznych fantazji tu odpada:)

35

Odp: Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie

U nas wybór padł na Wilanów i absolutnie nie żałujemy tego wyboru. Mieszka się nam tutaj bardzo dobrze, osiedle jest czyste, przytulne i wszystko działa. W dużej mierze jest to dzięki naszemu zarządcy - LemmonHouse – o którym zresztą już ktoś wspominał w tym wątku smile. Wcześniej mieszkałam na „niedopieszczonym” osiedlu w innej części Warszawy i mam porównanie, dlatego cieszę się, że teraz mogę mieszkać w tak pięknej i zadbanej okolicy smile. Co do naszego mieszkania to też nie mam żadnych zastrzeżeń, jest sporej wielkości, bo mamy w nim 2 duże sypialnie, salon otwarty na kuchnię, garderobę, łazienkę i balkon smile

36

Odp: Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie

Ceny są wysokie i niestety jedyne wyjście to kredyt. Ktoś z was korzystał z ich oferty . W sytuacji gdy banki odmawiają, to tu może będzie łatwiej dostać i to niezłych warunkach .

37

Odp: Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie

Świetnym sposobem sprawdzenia gdzie kupić dobre mieszkanie jest przegląd portali z nieruchomościami. Takim internetowym biurem ogłoszeń nieruchomości jest [  gdzie jest mnóstwo dobrych ofert oraz możliwość zamieszczenia ogłoszenia bezpośrednio do 100 portali. W takich miejscach można też w bardzo łątwy sposób porównać różne opcje czy zasięgnąć rady fachowców.

38

Odp: Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie

Czasem, jeśli ma się dobry dojazd, nie warto kupować mieszkania w Warszawie, a lepiej w jakimś mieście nieopodal (lub nawet trochę dalej). Mój znajomy jeździ co 2 dni do pracy spod Łodzi i bardzo sobie chwali. Mówi, że do stolicy nigdy by się nie przeprowadził.

39

Odp: Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie

A co sądzicie o Białołęce i tym nowym osiedlu Viva Garden III? Nie jestem z Warszawy, więc nie bardzo orientuje się, która dzielnica jest spokojna, a która nie... Wypowie się ktoś?

40

Odp: Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie

Radzymin i Akacjowa Aleja - wiele razy już pojawiło się to miejsce na forum, bardzo dobry standard, atrakcyjne otoczenie, ogólnie wszystko w najlepszym standardzie, tak jak być powinno, a jednak stawka bez porównania atrakcyjniejsza niż w stolicy. Moim zdaniem nie warto przepłacać tylko po to, aby mieszkać w Warszawie, ale przecież każdy może mieć własne wyobrażania o przyszłości. Po co przepłacać?

41

Odp: Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie

Tutaj popatrzcie -
Wiele zależy od budynku, osiedla - zróżnicowanie stawek jest bardzo duże, więc wcale nie tak łatwo jest znaleźć coś odpowiedniego.

42

Odp: Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie

Nie tylko warto kupować mieszkania, zwłaszcza jako lokatę kapitału lub pod wynajem. Okazuje się, że również sprzedając można co nieco zaoszczędzić. proponuję lekturę tego artykułu -  z którego wynika, że zgodnie z prawem można nie zapłacić podatku od sprzedaży swojego lokum.

43

Odp: Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie

Czy nie lepiej zainwestować w domek poza miastem? Zobacz: Mieszkanie w bloku jest strasznie przytłaczające. A dom poza miastem... to dobra opcja na zamieszkanie i na wypoczynek.

44

Odp: Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie

Nic się nie zmienia - to miejscowości pod miastem dają zdecydowanie najlepsze warunki do rozwoju. Mówi Wam coś np. Akacjowa Aleja? Było już tutaj, to osiedle w Radzyminie. Zakładam, że wszyscy szukają dużo lepszych warunków niż mają i chyba pod tym względem nic się nie zmieni. Przecież chcemy normalności, bez spłacania całe życie kredytu.

45

Odp: Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie

Wszyscy raczej chcą żyć w mniejszych miejscowościach i chyba pod względem nie ma zaskoczenia. Skoro stawki są aż tak kosmiczne, Wawa jest aż tak droga, to czemu się tutaj dziwić? Nikt nie chce życia w tak drogim mieście, bo skupianie życia na spłacaniu długo nie będzie najlepszym pomysłem, prawda?

46

Odp: Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie

W samej Warszawie bym nie kupowała, nie lubię zgiełku dużego miasta na co dzień, ale mogłabym mieszkać w okolicy, żeby móc w każdej chwili łatwo dojechać do centrum. Fajne osiedle budują teraz w Markach. Dojazd rewelacyjny, 1 strefa biletowa, blisko lasu. Zobaczcie: Rozkład mieszkań tez niczego sobie smile

47

Odp: Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie

Ja też bym aż tak na cenrum Warszawy nie stawiała, znacznie taniej i bardziej komfortowe sa jej obrzeża, raz że są trasy więc wszędzie dojechac mo zna w kilka miut to dwa masz więcej swobody i prywatności. Ja jestem fanką domów, podobaja mi się  jakich teraz jest pełno pod Warszawą. Można kupić coś naprawdę w dobre cenie

48

Odp: Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie

Tutaj macie namiary -
Przykład z Poznania. Warunki są dobre, stolica jest zbyt droga na tle innych miast, a rozwijające się miasta dalej stoją na naprawdę przyzwoitych warunkach. Ogólnie - można.

49

Odp: Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie

Raczej pod Warszawą,  np. Zielonka, Ursus to fajne okolice...

50

Odp: Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie

Ale stamtąd jest daleko do centrum.. Najlepiej mieszkać np. gdzieś bliżej pracy, żeby codziennie nie stać w korkach po 2 godz.