51

Odp: Co najchętniej teraz byś zrobiła?

Wróciłam z pracy i mam ochotę leniuchować big_smile najlepiej z laptopem w łóżku!

52

Odp: Co najchętniej teraz byś zrobiła?

Poszłabym spać, bo się nie wyspałam przez sąsiadów, którzy coś skrobali wczoraj na ścianie w nocy!

53

Odp: Co najchętniej teraz byś zrobiła?

Sama nie wiem... ale chyba potrzebuję trochę świeżego powietrza. Idzie ktoś ze mną? smile

54

Odp: Co najchętniej teraz byś zrobiła?

Długa kąpiel i słodkie ciastko są mi natychmiast potrzebne:)

55

Odp: Co najchętniej teraz byś zrobiła?

Jakie ciastko? Ja mam tylko herbatniki z nasionkami, z lnem i owsem i czymś tam jeszcze. Bo jak wypasione takie z kremem chcesz to nie mam sad

56

Odp: Co najchętniej teraz byś zrobiła?

Ja też bym teraz zjadła taką dużą bajaderkę albo wuzetkę:)

57

Odp: Co najchętniej teraz byś zrobiła?

Najchętniej położyłabym się do łóżka i nie wstawała aż do rana. Co prawda jest po świętach, więc powinna być wypoczęta, ale jest zupełnie odwrotnie.

58

Odp: Co najchętniej teraz byś zrobiła?

Najchętniej to bym poszła spać ...

59

Odp: Co najchętniej teraz byś zrobiła?

Cofnęłabym się o rok wstecz... ech.... dziś opłakuję faceta, z którym dokładnie rok temu zaczęłam to, co mnie dziś doprowadziło do takiego, a nie innego stanu. I za nic w świecie nie pozwoliłabym, żebyśmy rok temu zrobili kolejny krok, za nic.

60

Odp: Co najchętniej teraz byś zrobiła?

Teraz to mam ochotę zrobić sobie jakąś pielęgnację dłoni, np. taką jaka jest tu opisywana [url]http://dailystyle.pl/piekne-dlonie[/url] Dawno nie robiłam i aż się proszą o dopieszczenie tongue

61

Odp: Co najchętniej teraz byś zrobiła?

a może ktoś ma ochotę na kawę? na dobrą kawę zawsze jest pora:)  Tylko która kawa jest dobra? Ostatnio w sieci znalazłam informacje że najlepsza kawa to kawa włoska. Sklep [url]http://www.konesso.pl/[/url] ma w sprzedaży kawy włoskie. Przesyłki są błyskawiczne a cena dostawy wynosi tylko 5,5zł i jest najniższa  niż u konkuręcji

62

Odp: Co najchętniej teraz byś zrobiła?

Szkoda tylko, że właściciel Konesso jest człowiekiem, od którego nie chciałabym nic kupić.

63

Odp: Co najchętniej teraz byś zrobiła?

Ja robię teraz to na co zwykle mam ochotę. Czyli surfuje po necie:)

64

Odp: Co najchętniej teraz byś zrobiła?

Najchętniej obudziłabym się raz jeszcze, ale o wiele wcześniej smile Zbudziłam się o 13:30 po kolejnej przegadanej nocy, a wstałam godzinę później. Wakacje big_smile

65

Odp: Co najchętniej teraz byś zrobiła?

Ja jestem w pracy, a najchetniej wrocilabym z powrotem do lozka. Pogoda dobija.

66

Odp: Co najchętniej teraz byś zrobiła?

Ja leniuchuję... nie podoba mi się to, bo zamierzałam aktywnie spędzić lato. Niech mnie ktoś podniesie sad

67

Odp: Co najchętniej teraz byś zrobiła?

Pojechałabym nad morze i pospacerowała po plaży:)

68

Odp: Co najchętniej teraz byś zrobiła?

Pogadałabym z kimś, kto umie słuchać i ma trochę czasu. W realnym świecie tak trudno jest trafić na takie osoby…Nie to że ich nie ma, bo wierzę w to, że są dokoła życzliwi, wartościowi ludzie. Ale
codziennie zakładamy różne maski.  A efektem takiej obrony zwykle jest samotność, choć na pierwszy rzut oka niewidoczna.

69

Odp: Co najchętniej teraz byś zrobiła?

Ja jeszcze w pracy ale jednym okiem zerkam na [url=http://www.pazola.com/vip-travel-luksusowe-wyjazdy]ekskluzywne biuro podróży[/url] i planuję urlop. Ciepły klimat, piasek i woda. I 2 tygodnie wypoczynku. Raj na ziemi.  Będę robić wielkie nic smile

70

Odp: Co najchętniej teraz byś zrobiła?

O tak,  nie ma jak woda, plaża i zimna cola:)

71

Odp: Co najchętniej teraz byś zrobiła?

Kremówkę chcę sad Albo taką dużą eklerkę.

72

Odp: Co najchętniej teraz byś zrobiła?

Dziś od rana mam ochotę na krówki:) Chyba zaraz pójdę do sklepu...

73

Odp: Co najchętniej teraz byś zrobiła?

Krówki <3 Jakie lubisz? Ciągnące się, kruche, czy kruche z płynnym środkiem? Krówki są wspaniałe... mhmm...

74

Odp: Co najchętniej teraz byś zrobiła?

A ja zapragnęłam migdałowych landrynek... Smak mojego dzieciństwa:)

75

Odp: Co najchętniej teraz byś zrobiła?

Znam! Pamiętam! Moja mama je uwielbiała. Mlecznobiałe o intensywnym aromacie. Jeju... dzieciństwo <3