101

Odp: Co kupiłybyście w prezencie samej sobie, jeśli mogłybyście?

Ja kupiłabym sobie taki samochód . Od dawna marze o tym Lexusie, ale jak na razie nie mam na niego pieniędzy. Samochód jest bardzo szybki, nowoczesny ma przepiękne wnętrze. Miałam okazje przejechać się nim podczas jazdy próbnej i powiem Wam, że jeszcze nigdy nie jeździłam tak dobrym samochodem i nigdy wcześniej jazda samochodem nie sprawiała mi tyle przyjemności. Uwielbiam szybkie samochody, a ten osiąga maksymalną prędkość 270km/h smile

102

Odp: Co kupiłybyście w prezencie samej sobie, jeśli mogłybyście?

Mi od lat marzy się podróż do Toskanii smile Podróż do Tajlandii odpada, odkąd oglądnęłam film oparty na faktach 'Lo imposible'. smile

Włochy to moje ukochane miejsce. Prawda jest taka, że to niezapomniawy wyjazd i mam nadzieje, że jeszcze kiedys tam będę. Teraz patrzyłam na oferty to wpadła mi w oko Itaka

103

Odp: Co kupiłybyście w prezencie samej sobie, jeśli mogłybyście?

Wow, Mezzanine, ten Lexus wygląda świetnie!
Ja chciałabym mieć mocny wóz terenowy, ale taki, żeby wyglądem na ulicy nie straszył. Hummer w mieście mógłby przerażać tongue

104

Odp: Co kupiłybyście w prezencie samej sobie, jeśli mogłybyście?

Ja bym sobie kupiła BMW X6. Ale niestety, "jeszcze" mnie na niego nie stać.

105

Odp: Co kupiłybyście w prezencie samej sobie, jeśli mogłybyście?

Na rowery, a nie o samochodach marzycie tongue

106

Odp: Co kupiłybyście w prezencie samej sobie, jeśli mogłybyście?

Drugą młodość, ale już tym rozumem, który mam teraz:)

107

Odp: Co kupiłybyście w prezencie samej sobie, jeśli mogłybyście?

Kupiłabym sobie białego Mustanga Shelby GT 500 smile

108

Odp: Co kupiłybyście w prezencie samej sobie, jeśli mogłybyście?

O kolejna zmotoryzowana big_smile

Scarabea, tak młode jak dziś już nigdy nie będziemy, wiec pomyśl... jakie młode jesteśmy w tej chwili big_smile

109

Odp: Co kupiłybyście w prezencie samej sobie, jeśli mogłybyście?

Taką wodę termalną  Ciągle chodzi mi po głowie, żeby ją kupić i zapominam... Ale na dniach się po nią wybiorę.

110

Odp: Co kupiłybyście w prezencie samej sobie, jeśli mogłybyście?

[quote=ewelina90]Może to zabrzmi zabawnie ale nowy toner do drukarki, bo nie mogę się rodziców doprosić, a to ich drukarka. [/quote]
Jeśli nadal szukasz sprzętu to rzuć okiem na drukarki Epson. Ja mam model L365 i bardzo go polecam. Epson ma zawsze ciekawe promocje, a teraz jedną z nich jest przedłużona gwarancja. Jak zarejestrujesz się dostaniesz 3 lata gwarancji.

111

Odp: Co kupiłybyście w prezencie samej sobie, jeśli mogłybyście?

Magda , to fajna promocja. Zresztą Epson ma zawsze coś ciekawego dla swoich klientów. Ich drukarki mogę z doświadczenia także polecić. A jeśli chodzi o aktualne promocje to do niektórych modeli przy rejestracji dają także na rok klucz do subskrypcji pakietu Microsoft Office 365 Personal.

112

Odp: Co kupiłybyście w prezencie samej sobie, jeśli mogłybyście?

Dużo wolnego czasu tylko dla mnie:)

113

Odp: Co kupiłybyście w prezencie samej sobie, jeśli mogłybyście?

Ja lubię  więc często robię sobie taki prezencik smile Nie ma nic przyjemniejszego, niż ładnie pachnąca kobieta smile

114

Odp: Co kupiłybyście w prezencie samej sobie, jeśli mogłybyście?

Kupiłabym sobie kilka kompletów markowej bielizny z Boutique Bielizny, mam kupiony tam staniczek online  na boutiquebielizny.com  i jest rewelacyjny, jednak markowa bielizna jest o niebo lepsza od tej popularnej bazarowej.

115

Odp: Co kupiłybyście w prezencie samej sobie, jeśli mogłybyście?

Mam upatrzoną świetną sukienkę za 350 zł, ale na razie budżet na nią nie pozwala...

116

Odp: Co kupiłybyście w prezencie samej sobie, jeśli mogłybyście?

Solidny namiot trekkingowy z tropikiem i przedsionkiem. Taki z dobrą wentylacją, NIEPRZEMAKALNY nie tylko w opisie i testach, ale też w rzeczywistych warunkach, wystarczająco lekki, żeby można go było nieść z plecakiem i żeby było w nim ciepło. Dwuosobowy. Kolory: ciemny brąz lub olive (NATO olive, olive drab), ewentualnie jakikolwiek inny odcień zgniłej zieleni.
Namiot o konstrukcji zabezpieczającej wlewanie się wody podczas wchodzenia, bo niestety niektóre przedsionki podczas otwierania bardzo moczą podłogę. Wytrzymały oczywiście.

117

Odp: Co kupiłybyście w prezencie samej sobie, jeśli mogłybyście?

Ruszasz w Bieszczady... ? A z kim, skoro 2-osobowy ma być...?

118

Odp: Co kupiłybyście w prezencie samej sobie, jeśli mogłybyście?

Tak <3 W Bieszczady na minimum dwa tygodnie, max 3 tyg., ale siostra marudzi, że po dwóch chce wracać. Jadę z siostrą i z tatą, tyle że oni mają inny nocleg. Tylko ja chcę pod namiot i będę spała sama w czteroosobowym z dużym przedsionkiem, bo zwyczajnie innego teraz nie mam.

Gdybym jednak miała mieć swój własny (i będę miała za rok, tak sobie postanowiłam), to nie będę się gniotła w jednoosobowym. Zresztą... jeśli namiot nie ma przedsionka, to musi być w sypialni trochę miejsca na rzeczy. Poza tym jednoosobowe są niepraktyczne, a mając dwuosobowy można czasem powędrować z kimś i zlecić mu niesienie go wink tongue

Co prawda poznałam kogoś, kto chętnie by mi potowarzyszył i ma odpowiedni namiot, jest zaprawionym w niesieniu wielokilogramowego ekwipunku miłośnikiem gór, ale ukrywam przed nim datę wyjazdu big_smile Nie czas w moim życiu na romansowanie, a gość jest dziwny... naprawdę dziwny.  Tłumaczę mu, że nie chcę się wiązać, a on już policzył, ile będziemy mieć dzieci big_smile

Ostatnio edytowany przez niechcemisie (2016-07-25 13:18:59)

119

Odp: Co kupiłybyście w prezencie samej sobie, jeśli mogłybyście?

Ach, daj mu szansę, choćby na poniesienie Twojego bagażu wink

A na niedźwiedzie to uważaj, żeby nie chciały się za bardzo socjalizować z tym Twoim namiotem...

120

Odp: Co kupiłybyście w prezencie samej sobie, jeśli mogłybyście?

A no na pewno. ;-) No i polecam cieplejszy śpiwór niż się wydaje. Noce są bardzo chłodne.

121

Odp: Co kupiłybyście w prezencie samej sobie, jeśli mogłybyście?

Kupiłabym sobie nowy smartfon. W zasadzie to przecież mogę, a co mi stoi na przeszkodzie? big_smile Samej też można sobie prezenty robić. Zbliżają się moje urodziny to może sobie sprawię nowego iphona  Stary to już ledwo daje radę , czas na zmianę

122

Odp: Co kupiłybyście w prezencie samej sobie, jeśli mogłybyście?

Wczasy w Japonii smile

123

Odp: Co kupiłybyście w prezencie samej sobie, jeśli mogłybyście?

big_smile Mnie kusi jazda Ferrari California  może sobie taki prezent kupię po wypłacie big_smile

124

Odp: Co kupiłybyście w prezencie samej sobie, jeśli mogłybyście?

Ja dużych wymagań nie mam i mnie najbardziej uszczęśliwiają książki. A gdybym mogła to kupiłabym ich całą masę wink

125

Odp: Co kupiłybyście w prezencie samej sobie, jeśli mogłybyście?

Ja bym sobie kupiła Kię Sportage. Albo BMW X6. Moje dwa ukochane auta...