1

Temat: Depilacja laserowa - czy skuteczna?

cześć coraz częściej zastanawiam się nad tym, czy nie poddać się depilacji laserowej. Tylko zupełnie nie wiem, gdzie się wybrać hmm
Bo zależy mi na tym, żeby zabieg był dobrze wykonany  nie wymagał poprawek, a jednocześnie, żeby nie było zbyt drogo.
Jak jest naprawdę ze skutecznością?

2

Odp: Depilacja laserowa - czy skuteczna?

Ja jakoś ie mogę się przekonać do lasera ale kumpela ostatnio poleciła mi wybranie się na taki zabieg metodą epilfree i chyba się skuszę. Ona jest bardzo zadowolona miała wykonywany zabieg na nogach i pachy. Włoski  nie odrastają już tak szybko sa słabsze a skóra jest gładka i miła w dotyku. No i jest bezbolesny.

3

Odp: Depilacja laserowa - czy skuteczna?

A jak pachy? Bardzo boli, mówiła coś? Ja ze dwa lata temu zrobiłam sobie nogi, efekty są bardzo fajne i własnie nad pachami się teraz zastanawiam...

4

Odp: Depilacja laserowa - czy skuteczna?

Ja miałam depilację laserową na nogach  i momentami grzało bardzo... Nie wiem jak bym wytrzymała pod pachami...

5

Odp: Depilacja laserowa - czy skuteczna?

@Oleczka ma rację, cena tutaj nie jest istotna. Często kobiety decydują się na tanie depilacje by zaoszczędzić, co w rezultacie czasem prowadzi do poparzeń lub do tego, że po prostu włoski cały czas odrastają. Idź do porządnego salonu, w Poznaniu polecam . Będziesz miała kilka sesji, ale będziesz też miała pewność, że depilacja zostanie wykonana prawidłowo z zadowalającym efektem

6

Odp: Depilacja laserowa - czy skuteczna?

Chciałabym mieć na nogach, ale kwoty są szalone big_smile Zastanawiałam się, czy nie skończyć gdzieś taniej poza Poznań, mogłabym wpaść do ciotki, odwiedzić Nowy Tomyśl i przy jej kosmetyczkę ( . Przy niektórych laserach słyszałam, że potrzeba kilka sesji, więc czy to się w ogóle opłaca? big_smile

7

Odp: Depilacja laserowa - czy skuteczna?

Mam też totalny mętlik w głowie od długości fali, częstotliwości impulsów, systemów chłodzących etc. Na co tak naprawdę trzeba by wziąć poprawkę, a co jest chwytem marketingowych.
@kaweczka, @summerlove, na co patrzyłyście wybierając miejsce? roll

8

Odp: Depilacja laserowa - czy skuteczna?

w Poznaniu chodzilam na depilacje laserem shr pro smile dla mnie rewelacja smile bol podczas zabiegu jest do zniesienia, zreszta czego sie nie robi dla gladkiej skory big_smile jesli chodzi o ilosc zabiegow to jest o indywidualna kwestia. robilam sobie bikini, a ze mam problemy hormonalne to uprzedzono mnie, ze mozliwe, ze bede potrzebowac troche wiekszej ilosci zabiegow. ostatecznie bylam na pieciu i skora jest w 90% bez wloskow smile mi to wystarcza smile

9

Odp: Depilacja laserowa - czy skuteczna?

Spory koszt, a efekt nietrwały, przynajmniej u mnie  -po roku połowa włosków odrosła...

10

Odp: Depilacja laserowa - czy skuteczna?

> Zaffa napisał/a:

> Spory koszt, a efekt nietrwały, przynajmniej u mnie  -po roku połowa włosków odrosła...

A jakim laserem miałaś robiony zabieg?

11

Odp: Depilacja laserowa - czy skuteczna?

Chromatica, i co najlepsze nie mam problemów hormonalnych..

12

Odp: Depilacja laserowa - czy skuteczna?

Ważne jest też jakie umiejętności ma osoba wykonująca depilację laserem, czy umie dostosować jego moc do osoby...

13

Odp: Depilacja laserowa - czy skuteczna?

Taka depilacja jest bardzo dobrym rozwiązaniem, szczególnie jest to dobre dla kobiet, które pragną pozbyć się niechcianych włosów.  .  Skończy się codzienne golenie i podrażnienie skóry. Bardzo ważne jest również to, że depilacja vectus jest bezbolesnym i bezpiecznym zabiegiem.

14

Odp: Depilacja laserowa - czy skuteczna?

Ja i moje koleżanki mamy sprawdzony laser Light Sheer Duet. Po 5 zabiegach mam gładkie nogi i zapomniałam o goleniu. Oczywiście jest to kwestia indywidualna i zależy jakie mamy włoski. Tak jak pisał ktoś wyżej ważne, żeby trafić na specjalistę w tej dziedzinie, który dokładnie wszystko wytłumaczy.

15

Odp: Depilacja laserowa - czy skuteczna?

Na grube i ciemne włosy jest super, gorzej jak masz cienkie i jasne, bo ich nie łapie laser sad

16

Odp: Depilacja laserowa - czy skuteczna?

Laser vectus usunie też jasne włoski, dlatego jak wybieracie salon to sprawdzcie jaki mają laser.

17

Odp: Depilacja laserowa - czy skuteczna?

> Virrana napisał/a:

> Ważne jest też jakie umiejętności ma osoba wykonująca depilację laserem, czy umie dostosować jego moc do osoby...

Właśnie się o tym sama przekonałam. Rok temu robiłam niby w tym samym gabinecie, ale u innej pani i efekt był cudowny, widoczny już po kilku dniach. Tym razem byłam u innej i jakoś... chyba będę musiała się przejść ponownie, bo efektu nie widzę.

18

Odp: Depilacja laserowa - czy skuteczna?

Zgadzam się z opiniami wyżej- ważne są kompetencje osoby wykonującej zabiegi oraz dobry i sprawdzony laser. Ja z polecenia mojej przyjaciółki wykonywałam serię na nogi Light Sheer Duet . Bardzo profesjonalne podejście, miła obsługa a efekty widziałam już po pierwszym zabiegu!

19

Odp: Depilacja laserowa - czy skuteczna?

Bardzo dobrze wspominam zabieg depilacji laserowej. Zabieg jest bezbolesny,  bo laser ma głowicę chłodzącą, a problem z goleniem odchodzi w zapomnienie.