1

Temat: kosmetyki ujędrniające

Jakie możecie polecić kosmetyki do pielęgnacji ciała? Chodzi mi zwłaszcza o te, które dają efekty ujędrniające i pomagają pozbyć się skórki pomarańczowej? Jakieś balsamy, olejki, peelingi czy coś innego?

2

Odp: kosmetyki ujędrniające

Ja używam wszystkich jak leci i robię sobie sama masaże dłońmi i taką rolką z wypustkami. Cudów nie zauważyłam, tyle że po wielu balsamach skóra jest miła w dotyku.
Coś takiego mam, tylko rączka inna

3

Odp: kosmetyki ujędrniające

Ja się dołaczam do propozycji koleżanki wyżej - rolka do masowania albo po praostu szorstka gąba + najlepszy moim zdaniem żej ujędrniający i antycelluliotowy fimy TOŁPA. Chodzi mi konkretnie o taki wyszczuplający, w tubce, o pomarańczowym kolorze. Przystępna cena i rewelacyjne działanie.

4

Odp: kosmetyki ujędrniające

Wałek do masażu ciała, pomaga usunąć cellulit i  masuje obolałe miejsca. Również do stosowania dla osób mających problemy z prawidłowym krążeniem stóp.

5

Odp: kosmetyki ujędrniające

Te wypustki wyglądają jak na tłuczku do mięsa big_smile

6

Odp: kosmetyki ujędrniające

Może i wyglądają ale działają m.in. cellulit i pomagają w rozbiciu tkanki tłuszczowej nawet.

7

Odp: kosmetyki ujędrniające

Jak rozbija schab na kotleta, to co ma tkanki tłuszczowej nie rozbić tongue

8

Odp: kosmetyki ujędrniające

Jeśli nie stosuje się odpowiednich zabiegów, to skóra nigdy nie będzie jędrna. Moje zdanie jest takie, że warto zainwestować w ultraform. Dzięki temu można się pozbyć obwisłej skóry na brzuchu, nogach czy też w innych partiach ciała.

9

Odp: kosmetyki ujędrniające

Eveline ma fajną serię balsamów odchudzających i ujędrniających 3D i 4D

10

Odp: kosmetyki ujędrniające

Lubię balsam ujędrniający Nivea Q10 - po 2 tygodniach jest efekt smile

11

Odp: kosmetyki ujędrniające

Teraz są różne kosmetyki ujędrniające do ciała czy do biustu jednak wiele z nich tylko delikatnie ujędrnia.
Dlatego warto postawić na coś sprawdzonego. Zapytaj znajome jaki polecają b na pewno jakiegoś używają.
Jeżeli nie wiesz gdzie kupić takie zajrzyj sobie do nich  bo mają dość fajny asortyment i przystępne ceny

12

Odp: kosmetyki ujędrniające

Może znajdziesz coś dla siebie odpowiedniego na blogu vichy. Ja go sobie często czytam, jest na nim wiele przydatnych artykułów

13

Odp: kosmetyki ujędrniające

Z ujędrniających kosmetyków do ciała spróbuj olejku do ciała w kremie od Bielendy, olejek ma konsystencję balsamu, szybko się wchłania, regeneruje skórę oraz ją ujędrnia. Używam go po wieczornej kąpieli i po paru chwilach można już założyć piżamę, bo nie tłuści skóry i się nie lepi.

14

Odp: kosmetyki ujędrniające

Podstawa to odpowiednie nawilżenie skóry. Skóra odwodniona nigdy nie będzie jędrna. Ze swojej strony do pielęgnacji ciała mogę polecić Ci olejki arganowe. Pierwszy raz z arganem zetknęłam się w Maroko i od tamtego czasu stosuję go regularnie do ciała i do włosów. Teraz kupuję olejki arganowe od Indigo bo mają fajny dodatek - olejek migdałowy.

15

Odp: kosmetyki ujędrniające

[quote=Zafira]Eveline ma fajną serię balsamów odchudzających i ujędrniających 3D i 4D[/quote]
Popieram! Uwielbiam je i stosuję bardzo, bardzo chętnie. Świetne są też Bielendy antycellulitowe.

16

Odp: kosmetyki ujędrniające

A jaka jest Wasza opinia nt. produktów indyjskich? Interesują mnie np. kosmetyki khadi  Z tego co widzę popularność tych produktów rośnie, jednak jeszcze nigdy nie słyszałam jak faktycznie działają i na ile są skuteczne. Plus to oczywiście też cena, która nie jest wygórowana.

Ostatnio edytowany przez Onka33 (2017-06-03 07:27:18)

17

Odp: kosmetyki ujędrniające

Znalazłam ostatnio taką maseczkę Play Skin  ktoś próbowal?

18

Odp: kosmetyki ujędrniające

Wg mnie najlepsze ujędrniające balsamy najlepsze ma Eveline - moja ulubiona seria to czerwona chilli do ud i różowe ujędrniające na cycki też własnie te 3D co wymieniała Zafira ^^

19

Odp: kosmetyki ujędrniające

serum z Eveline, to chłodzące

20

Odp: kosmetyki ujędrniające

przede wszystkim peeling gruboziarnisty, wykonuje nim dosyc dlugi masaż a potem jakiś nawilżacz, sama lubie olejek w kremie abisyński,

21

Odp: kosmetyki ujędrniające

Wielkie dzięki za sprawdzone porady w tym obszarze tematycznym smile Jestem pewien, że mi się one przydadzą wink

22

Odp: kosmetyki ujędrniające

Mówicie więc że jednak Eveline... i peelingi...
Trzeba będzie wrócić do nich...

23

Odp: kosmetyki ujędrniające

Ja Wam polecam szczotkę do masażu. Swoją kupiłam w Rossmannie. Taka okrągła z paskiem pomagającym ją trzymać.
Wykonuję nią masaże na sucho, peelingując i jednocześnie pobudziając krążenie, przez co składniki kosmetyku stosowanego zaraz po masażu lepiej się wchłaniają. Efekt jest mega!

24

Odp: kosmetyki ujędrniające

Będę próbować tych balsamów eveline
Niechcemisię a masz zdjęcie tej szczotki ??

25

Odp: kosmetyki ujędrniające

Wpisz w Rossmannie: For Your Beauty, drewniana szczotka do masażu, nr kat. 219933
Teraz nawet jest na nią promocja z 15 na dyszkę. Dostępna jest też wersja z plastikowymi wypustkami, ale wydaje mi się, że ta lepsza.