1

Temat: Wesele w stodole :)

Zdecydowałybyście sie na wesele zorganizowane w stodole? Styl wiejski jest teraz ponoć popularny. Widziałam sporo filmików na youtube i szczerze mówiąc - cudnie to wyglada. Lato, zapach siana, stoisko z regionalnymi wyrobami, dobry alkohol, wszystko pięknie przystrojone, masa kwiatów, a wieczorem setki światełek. Panna młoda z wiankiem na głowie... Co Wy na to? smile

2

Odp: Wesele w stodole :)

Byłam na takim weselu jako małe dziecko (4-5 lat) w latach 80. Dziś ludzie mają jednak bardziej wygórowane oczekiwania choć by co do estetyki sali, a tam wiadomo, coś może wpaść do rosołu z góry, nie da się też zupełnie wyeliminować tego kurzu, który tam jest "wrośnięty" w ściany i dach....

3

Odp: Wesele w stodole :)

Widziałam zdjęcia takich nowych, od nowa postawionych tylko do takich celów i tam przy suficie to tylko światełka i tiul - dobrze przymocowane, więc raczej nic by nie wpadło do zupy smile Ale rzeczywiście - do siana lgną robale.

4

Odp: Wesele w stodole :)

Jeśli to będzie taki budynek tylko do celów imprezowych, to ok, latem może być nawet ciekawie.. Byłam już na weselu w namiocie wojskowym, też świetnie  urządzone, w stylu militarnym, bo pan młody był oficerem:)

5

Odp: Wesele w stodole :)

Wesele w stylu wiejskim może być fajną atrakcją zwłaszcza dla gości z miasta, do tego jakaś kapela ludowa:)

6

Odp: Wesele w stodole :)

Zdecydowanie bardziej opowiadam się za tradycyjnym weselem i to najlepiej w eleganckiej restauracji jak [url=http://www.hotelbiesiada.pl]tu[/url]. Taki dzień wymaga odpowiedniej oprawy prawda?

7

Odp: Wesele w stodole :)

Gdybym miała wybierać to lepsza byłaby  np. karczma w staroświeckim stylu gdzieś w plenerze, są takie np. przy trasach szybkiego ruchu, widziałam taką za Tomaszowem, Bocianie Gniazdo, bardzo fajny lokal i wcale nie słychać w nim odgłosów z drogi

8

Odp: Wesele w stodole :)

We wrześniu byliśmy na weselu u koleżanki. Zawiózł nas tam bus. Wesele było naprawdę urocze- była piękna sala, fajna orkiestra. Nie wyobrażam sobie by wesele było zrobione w stodole...

9

Odp: Wesele w stodole :)

Znajoma organizowała wesele w podobnym wiejskim stylu i wyszło idealnie! Wszystko dograne na najwyższym poziomie i takie jednolite. Żadnych przypadkowych rzeczy, dania pasujące do klimatu i do tego wystrój sali taki ciepły, domowy. Goście nie narzekali, a zabawa trwała do rana big_smile

10

Odp: Wesele w stodole :)

Na pewno byłoby wyjątkowo:D Ja raczej nie miałabym oporów, niestety nie mam stodoły i nie znam nikogo kto ją posiada. DLatego gdybym miała urządzić wesele w plenerze pewnie wynajęłabym namioty bankietowe Andrzej. Słyszałam, że są bardzo ładne a wynajem nie wychodzi drogo.

11

Odp: Wesele w stodole :)

Brzmi ciekawie, ale raczej postawiłabym na wesele w pałacu niż w stodole smile Jakoś tematyka stodoły nie pasuje mi do całej oprawy wesela. No chyba, że ktoś totalnie na luzie podchodzi do tematu.

12

Odp: Wesele w stodole :)

a czemu by nie smile do tego takie sielskie dekoracje . Dla mnie rewelacja smile

13

Odp: Wesele w stodole :)

Nie no jak na taką scenerie ślubu to bardziej z tej strony pasował by ślub Pauli (trzecia galeria na stronie startowej). Przepieknie dziewczyna wyglądała z tym wiankiem. Ja juz brałam ślub ponad 10 lat temu i niestety to nie było modne, ale teraz coraz więcej kobiet stawia na wianki. Ten u nich cudownie wyglądają.

14

Odp: Wesele w stodole :)

Wesele w stodole serio? Według mnie nie jest to dobry pomysł. Bardziej odpowiednim miejscem jest np sala w hotelu, bo jest to bardziej eleganckie i na miejscu.

15

Odp: Wesele w stodole :)

Wszystko zależy od Waszych upodobań- ja raczej nie zdecydowałabym się na wesele w stodole- to nie mój styl. Myślałam raczej o ślubie na Bali. Z tego co piszą na Bali można wziąć ślub w każdym miejscu na plaży. Czy ktoś z Was miał taki ślub?

16

Odp: Wesele w stodole :)

Wesele w każdym stylu raczej się uda... podstawa to odpowiedni goście. Para młoda musi sama  "czuć" jaki styl wybrać. Potem już pozostaje kwestia drobnych szczegółów, które będą jedynie potęgować dobre wspomnienia i pozytywny odbiór imprezy. Zawsze nie zaszkodzi dokupić kilka ciekawych rekwizytów, drobniutkich, które właśnie dodatkowo zwrócą uwagę goście, że Pani młoda dba o szczegóły. Wiele ciekawych gadżetów, jak chociażby ciekawe słomki do napojów i wiele innych. Tak, że każdy styl wesele jest ok, pod warunkiem że trafią na niego odpowiedni goście weselni.

17

Odp: Wesele w stodole :)

Jak Wam się takie wesela podobają, to nie ma się nad czym zastanawiać. W takiej aranżacji ciekawie będą prezentować się balony z nadrukiem. To wówczas nada weselnego klimatu i elegancji, bo w stodole o nią ciężko tongue

18

Odp: Wesele w stodole :)

Moja koleżanka miała zamiar zrobić wesele na wsi, ale z tego zrezygnowała. A szkoda, nie byłam jeszcze na takim ślubie.

19

Odp: Wesele w stodole :)

Jak dla mnie bardzo fajny pomysł smile Teraz w modzie są tzw. wesela rustykalne. Oczywiście panna młoda też powinna być "dopasowana" do stylu wesela, więc odpadają kreacje w stylu księżniczki. A jakie atrakcje przewidujecie? Mi się podoba fotobudka. To chyba fajny sposób na rozruszanie gości smile

20

Odp: Wesele w stodole :)

Mnie interesuje wesele w Płocku. Mój Luby pochodzi z tamtego miasta i chciałabym tam zorganizować wesele. Znalazłam już idealny hotel i chyba wynajmiemy tam salę. Mam już mnóstwo pomysłów na wystrój, kwiaty, zabawy itd. Mam nadzieje, że ogarniemy wszystko w miarę szybko.

21

Odp: Wesele w stodole :)

Myślę, że wesele w stodole to nie jest dobry pomysł. Uważam, że lepszym rozwiązaniem będzie jakaś ładna sala weselna. Jeżeli nie wiesz na jaką postawić to ja polecam zobaczyć sobie  salę weselną bo jest bardzo ładna. Myślę, że przypadnie Ci ona do gustu smile

22

Odp: Wesele w stodole :)

Mój kuzyn zorganizował wesele w stodole, ale wesela odbywało się w Niemczech, pomieszczenie w niczym nie przypominało naszych polskich i prawde mówiąc wszyscy bardzo dobrze się bawiliśmy. Kuzyn wynajął firmę kateringową, która przygotowała świetne jedzenie, nie mieli zespołu ani dj i sami puszczali muzykę a także mieli kilka występów na żywo, bo jego znajomi grają w zespołach muzycznych. Mieli przepiękne dekoracje na stołach i wszystko było bardzo eleganckie. Moja córka tez w tym roku bierze ślub i również chcę zorganizować wesele w budynku typu stodoła.

23

Odp: Wesele w stodole :)

Wesele w stodole to kojarzą mi się w moim dzieciństwem, gdzie wesela w takich miejscach były czymś zupełnie normalnym. W stodołach, w świetlicach.
Ale impreza w takiej stodole która zupełnie nie przypomina typowej wiejskiej stodoły, to może być całkiem fajna sprawa.

24

Odp: Wesele w stodole :)

Wydaje mi się że sale balowe zaczynają się trochę "przejadać" i ludzie szukają nowych, ciekawszych miejsc w tym wiejskie świetlice powoli powracają do łask.

25

Odp: Wesele w stodole :)

Ja chętnie poszłabym na ślub w plenerze. Takie wesele też byłoby fajne na świeżym powietrzu, tylko u nas niestety z pogodą może być różnie. Pamiętam jak byłam mała to moja kuzynka miała przyjęcie w stodole a tańce były na podwórku na zewnątrz.