426

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Takie fajne są promocje, że sama kupiłabym nawet kilka big_smile
Tymczasem nabyłam botki, nowy bluszczyk w miejsce uśmierconego, cztery książki i duuuuże słuchawki.

427

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Torebkę i zamszowe czółenka na obcasie.Butki bardzo eleganckie, wygodne. Każde wyjście z nich jest komfortowe mimo wysokiej szpilki. Sama dostawa była gratisowa i ekspresowa.

428

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Książek ciąg dalszy (miałam oszczędzać) i w zasadzie to tyle, reszta na jakieś słodycze, a teraz biedowanie do wypłaty big_smile

429

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Cały zestaw gotowych dań w słoikach, bo mąż wybiera się w trasę zagraniczną swoją ciężarówką i trzeba go było zaopatrzyć na drogę.

430

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Oj i nie ma szansy, by zjadł jednak coś innego? U mnie ostatnio książki, płyty i gry planszowe.

431

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Za granicą to bywa trochę kłopotliwe, bo samochód ciężarowy nie wszędzie może wjechać, często obowiązują go zakazy i pozostają obwodnice, a nie każde bistro przy drodze jest bardziej zachęcające niż danie ze słoika. Zapasy są konieczne, nawet jeśli od czasu do czasu można się gdzieś zatrzymać i kupić coś świeżego.

Ja ostatnio mam obniżoną wydolność finansową, więc ograniczam się do podstawowych wydatków tongue

432

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Moje ostatnie zakupy to rzeczy dla syna ;-) nie wiem czemu, ale ostatnio każde zakupy kończą się w dziale dziecięcym :-D

433

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Ostatnio sporo rzeczy sobie kupiłam i na pewno będę kupowac kolejne. Wpadło mi w oko etui na telefon i chyba sprawię sobie jakieś do mojego telefonu. Lubię robić zakupy i zazwyczaj kupuję to co mi się podoba.

434

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

[quote=Ninek]Moje ostatnie zakupy to rzeczy dla syna ;-) nie wiem czemu, ale ostatnio każde zakupy kończą się w dziale dziecięcym :-D[/quote]

Wiosna, przyciągający jak magnes dział dziecięcy, może to jakiś znak z kosmosu? wink

435

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Ja ostatnio kupiłam sobie kilka książek w Empiku.

436

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Książkę sobie zamówiłam tongue I kupiłam dwa kwiatki doniczkowe, żeby zrobić wiosnę w pokoju smile I szklanki do wody i soków, bo sezon na chłodne napoje rozpoczęty, a ja wszystko wytłukłam big_smile
Teraz poszukuję jeszcze bidonu ze stali.

437

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

hahaha, padniecie jak napiszę... ja kupiłam sobie olej kokosowy do smażenia, żeby nie było ..

438

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

U mnie  rosną zapasy czekolady na czarną godzinę;)

439

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Ja ostatnio kupuję tylko i wył.ącznie rzeczy dla brzdąca. Ostatni zakup - elektroniczna niania i ciuszki smile)

440

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

U mnie słodycze i książka. Klasyka big_smile

441

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Ja sobie kupiłam kombinezon z Mosquito. Za tydzień idę n komunię, to trzeba jakoś wyglądać.

442

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Ja kupiłam zestaw do stylizacji włosów, pilnik do stóp, krem pod oczy i ogólnie trochę nowych kosmetyków, żeń szeń, perfumy. Trochę samą siebie porozpieszczałam.

443

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Ostatnio super spodnie. Teraz planuje zmienić telefon

444

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Kupiłam sobie nowy pokrowiec na laptop - kolorowy!

445

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Ja kupiłam dwie bluzeczki na wakacje. I mam zamiar jutro robić dalsze zakupy na lato.

446

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Ja teraz stoję przed większym dylematem, bo zastanawiam się nad kupieniem pralki smile Stara już ma kilkanaście lat i pora wymienić na nową. Najlepiej na jakąś energooszczędną.

447

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Świetną sukienkę na lato, w groszki:)

448

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Butelkę Wild Turkey 81, w sam raz do pysznych drinków. Stał na regale promocyjnych alkoholi w Lidlu, pomyślałam, czemu nie. smile

449

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Ostatnio to sukienkę i buty smile Za dwa tygodnie wybieram się na wesele, jeszcze potrzebuję torebkę i jakaś biżuterię.

450

Odp: Co ostatnio sobie kupiliśmy

Ostatnimi czasy wpada głównie spożywka, ale udało mi się również zakupić nowe spodnie oraz bransoletkę z motywem sowy smile