26

Odp: Piesek czy kotek ?

Mam pieska i nigdy nie zamienię go na kotka jest tak kochany i lubi się pieścić ,uwielbia jak się go wyczesuje na wiosnę ,czy jesień

27

Odp: Piesek czy kotek ?

kot, a nawet dwa! nie ma nic lepszego, niż przytulający się do snu kiciak. moje sierściuchy tylko czekają, aż się położę do łóżka, żeby przyjść i razem ze mną zasnąć <3

28

Odp: Piesek czy kotek ?

Zdecydowanie pies. Sama mam dwa i nie zamieniłabym ich na żadne inne zwierzątko  smile

29

Odp: Piesek czy kotek ?

Dla mnie kot to najlepszy wybór smile wiem, ze chodzą swoimi ścieżkami, ale są zabawne i też potrafią pocieszyć smile

30

Odp: Piesek czy kotek ?

Pies to jest pies smile całkiem inaczej okazuje uczucia...
Ale jest rewelacyjny.

Kot tez fajny i chyba większy przytulak.
Ale ma swój charakter

31

Odp: Piesek czy kotek ?

Wolę pieska ,moja sunia ma tak kochane mądre oczy ,jak się do niej mówi to jakby mogła to by odpowiedziała ,a jest niesamowity przytulak i pieszczoch smile

32

Odp: Piesek czy kotek ?

Taka mała uwaga: kota nie trzeba wyprowadzać, więc jeśli ktoś jest leniwy, kot będzie w sam raz. Nie polecam kupować/przygarniać psa w nadziei, że dzięki niemu zaczniemy się więcej ruszać. Zaopiekujmy się takim zwierzęciem dopiero wtedy, kiedy już nauczymy się ruszać. To jest odpowiedzialność za żywą istotę, a nie sposób na ruszenie tyłka z kanapy, gdy inne środki zawiodły.

33

Odp: Piesek czy kotek ?

Ja mam w domu i kota i psa, żyją ze sobą w zgodzie, a ostatnio znalazłam coś co pozwala im czuć się wyjątkowymi. Każdemu kupiłam domek, taki składany i który można prać. Ten sklep ma tego do wyboru do koloru [url]http://www.butik.zpazurem.pl/kategoria/domki-dla-psow#[/url]

34

Odp: Piesek czy kotek ?

Haha big_smile jakie fajne smile I siedzą w tym? A czy bywa, że jeden drugiego odwiedza w jego domku?

35

Odp: Piesek czy kotek ?

Pewnie zapraszają się na domówki z ogryzaniem kości jako daniem głównym wink

36

Odp: Piesek czy kotek ?

Ja mam od zawsze pieski. Chciałam mieć kotka, ale niestety problemy zdrowotne mi na niego nie pozwalają. Najchętniej posiadałabym i to i to smile

37

Odp: Piesek czy kotek ?

[quote=urszulka32]Dla mnie kot to najlepszy wybór smile wiem, ze chodzą swoimi ścieżkami, ale są zabawne i też potrafią pocieszyć smile[/quote]

Masz rację. Niemniej jednak to samo można powiedzieć o psach.

38

Odp: Piesek czy kotek ?

[quote=Gabiii]Najchętniej posiadałabym i to i to smile[/quote]

Ja mam dokładnie tak samo, ale wiem, że to już dość duży, bo podwójny obowiązek. Ale jeśli tylko kiedyś będzie okazja - zdecyduję się spełnić to moje małe marzenie smile

39

Odp: Piesek czy kotek ?

Zdecydowanie pies i nic tego nie przebije! big_smile

40

Odp: Piesek czy kotek ?

a czemu nie jedno i drugie? smile Będzie weselej!

41

Odp: Piesek czy kotek ?

Ja kocham i psy i koty, a mój facet nie cierpi kotów. Z racji tego, że teraz mieszkamy w bloku i mój pies został u babci, powiedziałam, że zwierza dużego(psa znaczy) mieć nie będziemy. Szkoda mi męczyć stworzenie, bo czasem nie ma nas po 9-10 godzin w domu, jeśli pracujemy na te same zmiany. Trochę mi smutno bez futrzaka mojego, ale u babci mu lepiej.

42

Odp: Piesek czy kotek ?

Jestem zbyt leniwa na psa, a kota nie trzeba wyprowadzać. Myślę więc, że gdybym chciała znaleźć sobie przyjaciela (mam wspólnego wszystkim domownikom kota i rybki), to byłby to kotek. Psy są wspaniałe, ale nie jestem wystarczająco odpowiedzialna i choć niewykluczone, że stałabym się taka mając za kogo odpowiadać, to nie ryzykowałabym. W moim pokoju usychają kwiatki, bo jak sobie przypomnę, że je mam, to podleję.

Jak wita nas kot, a jak pies, gdy wracamy do domu big_smile [url]https://www.facebook.com/KotDnia/posts/1111264555611356[/url]

43

Odp: Piesek czy kotek ?

Zdecydowanie pies. Z kotami mam złe przeżycia, jakoś nigdy mnie nie lubiły mimo że nie dawałam im do tego powodu sad Chciałam pogłaskać a one na mnie prychały. Psy są zdecydowanie bardziej przyjacielskie, choć to też zależy od wychowania. Jak dla mnie jedyny problem posiadania psa to wychodzenie z nim na spacery. Na początku jest fajnie, ale jak mija kilka lat to to codzienne wychodzenie po kilka razy zaczyna być męczące. Zwłaszcza jak człowiek wraca zmęczony z pracy, albo chce się wreszcie wyspać w weekend, albo jak jest paskudna pogoda...

44

Odp: Piesek czy kotek ?

Ja zdecydowanie jestem miłośniczką kotów! Od kilku lat mam jednego u siebie i nie chciałabym żadnego innego zwierzaka. Jak mieszkałam u rodziców to zawsze miałam psy, ale teraz, będąc u siebie postanowiłam postawić na swoim i mam kociaka. Psy też są wspaniałe, ale to znacznie większy obowiązek, a niestety nieregularne godziny pracy nie pozwalają mi na takie zobowiązania. Nie jestem też na nie gotowa, stąd ta decyzja. Może kiedyś dorosnę do psa, póki co kot, kot i jeszcze raz kot smile

45

Odp: Piesek czy kotek ?

Jak masz jednego, to możesz mieć i dwa, będzie podwójna radość i kot będzie miał się z kim bawić pod Twoją nieobecność:)

46

Odp: Piesek czy kotek ?

Niezależnie od tego na jakiego zwierzaka się zdecydujemy warto dobrze o niego zadbać. Wcześniej należy dowiedzieć się np. jak karmić szczeniaka (tutaj [url]http://royalcanin.pl/blog/jak-czesto-karmic-psa/[/url] przydatne porady) czy kociaka. Jakie dana rasa ma wymagania. Jak się zachowuje i czy będzie nas stać na jego utrzymanie, bo wbrew pozorom utrzymanie zwierzaka to spory wydatek.

47

Odp: Piesek czy kotek ?

Psy bo są przyjacielskie, wierne i wesołe wink A koty no cóż - mają swoje humory big_smile

48

Odp: Piesek czy kotek ?

Ja mam od kilku lat psa i nie zamieniłabym go na żadne inne zwierzę. Natomiast czy to ma być pies czy kot to każdy powinien zdecydować sam. Ile ludzi tyle zdań, jedni będą woleć psy, inni koty. Jedno jest pewne, ze o zwierzaki trzeba dbać. Ja miałam w tym roku bardzo duży problem z ilością kleszczy, które mój pies przynosił na sobie ze spacerów po lesie. Zaczęłam szukać jakichś porad, jakie sposoby są najskuteczniejsze i znalazłam bardzo fajną stronę [url]http://frontlinecombo.pl/Pages/Kleszcze.aspx[/url]

49

Odp: Piesek czy kotek ?

Ja jestem za małym pieskiem może być shih tzu. Takiego pieska [url=http://royalcanin.pl/pies/rasy-psow/shih-tzu]żywienie shih tzu[/url]  nie jest bardzo skomplikowane a na pewno nie też kosztowne. Pieski bardzo fajne i nie uczulają, idealne dla domu z dziećmi.

50

Odp: Piesek czy kotek ?

Mam kota i chciałabym mieć jeszcze jednego;) Na początku było ciężko bo nie miałam cierpliwości, ale kot mnie nauczył;p Nie niszczy mebli i jest grzeczny. Ma niestety jedną wadę- nie drapie ale gryzie ;/ Czasami nawet pogłaskać go nie można ;/