1

Temat: Nietolerancja pokarmowa test

Warto sprawdzić jak nasz organizm reaguje na jedzenie i poszczególne składniki jedzenia, Test można zrobić w ok 45 min razem z wynikami.

2

Odp: Nietolerancja pokarmowa test

Jak mój organizm reaguje na jedzenie to wiem sama po tym, jak się czuję po...:)

3

Odp: Nietolerancja pokarmowa test

Nie będę szukać chorób big_smile

4

Odp: Nietolerancja pokarmowa test

chorób to Ci nie znajdzie tylko powie co lepiej trawisz, a co gorzej, to ogólnie pomaga na co dzień w życiu smile

5

Odp: Nietolerancja pokarmowa test

Dziwny ten test hihi wink  w końcu większość rzeczy można sobie zaobserwować samemu i na tej podstawie prowadzić obserwację i potem sobie samamu zrobić taki "test" na pewno wyjdzie to na lepiej niż korzystając z tego rozwiązania...

6

Odp: Nietolerancja pokarmowa test

Niestety, w swoim otoczeniu dosyć często spotykam się z różnymi dolegliwościami po jedzeniu. Nie wiem, czemu ludzie tak to lekceważą, męczą się, zamiast udać się do lekarza. Jeśli kilka rzeczy nam szkodzi to nie jest to raczej normalne i na pewno świadczy o jakiś zaburzeniach żywieniowych. Wystarczy zrobić badania bazowe jelit, dzięki którym wykryć, co tak naprawdę niszczy nasz organizm i zabiera dobre samopoczucie. Dzięki nim można też sprawdzić, czy czasem nie chorujemy na celiaklię. Wtedy to już niestety tylko dieta bezglutenowa może uratować.

7

Odp: Nietolerancja pokarmowa test

Wykonanie takiego testu jak najbardziej może mieć sens, ponieważ dzięki niemu dowiemy się, czy dolegają nam jakieś zaburzenia jelitowe. Oczywiście wcześniej organizm zwykle ma w zwyczaju informować nas na różne sposoby, że coś jest nie tak z jelitami, więc pewnie sami się domyślimy co i jak.

8

Odp: Nietolerancja pokarmowa test

Ja mam uczulenie na orzechy.

9

Odp: Nietolerancja pokarmowa test

Ja mam na pewno nietolerancję na laktozę, w ogóle ograniczyłam produkty mleczne...

10

Odp: Nietolerancja pokarmowa test

U mnie ostatnio pojawiają się jakieś wykwity skórne po orzechach

11

Odp: Nietolerancja pokarmowa test

Proste, więc nie jedz orzechów big_smile