26

Odp: darmowe konto bankowe

Dobre pytanie, teraz chyba nie ma darmowych kont, szczególnie że zaraz ma wejść nowy podatek bankowy. Ja miałam w ing i też brak dodatkowych opłat był POD WARUNKIEM,że np. w miesiącu wykona się płatności kartą na ileś pieniędzy (jak ja zakładałam konto było 100zł a teraz już podobno 300). Wszystkie bankomaty BYŁY darmowe, teraz też to znieśli ;/ Także szukam darmowego konta, słyszałam o Aliorze dobre opinie, ktoś może coś powiedzieć jak to tam wygląda?

27

Odp: darmowe konto bankowe

No jak nie ma darmowych kont jak są ....
Sa tam darmowe przelewy do innych banków, wypłaty z bankomatów.Nie ma tam opłat za kartę, za prowadzenie konta oraz dodatkowo na koncie masz nieoprocentowany limit do 3900 zł. Czasami zdarza mi się z niego korzystać ( wprawdzie nie często ale zdarza się,że akurat potrzebuję kasy a nie mam jej na koncie).

Konto zakładałam przez internet.

28

Odp: darmowe konto bankowe

Nie znam takiego banku więc raczej nie będę lokować tam pieniędzy. Niedługo rosmann i biedronka też będą miały swoje banki z super ofertą ;/

29

Odp: darmowe konto bankowe

mBank ma bardzo pozytywne opinie i konta też mają darmowe.

30

Odp: darmowe konto bankowe

Też korzystam z mbanku ale szczerze mówiąc nie odpowiada mi ich oferta usług dodatkowych. Fundusze inwestycyjne sa slabo oprocentowane i obarczone dużym ryzykiem, żaden z moich znajomych nie wypowiadał sie o nich pozytywnie, a ja chciałabym zacząć pomnażać swoje oszczędności.

31

Odp: darmowe konto bankowe

Wczoraj byłam w banku zrobić wypłatę i pani mi zaproponowała otworzyć konto bezpłatne ,bo ja płacę za swoje 3 zł .Muszę rozważyć tą propozycję ,bo niby dlaczego mam płacić?

32

Odp: darmowe konto bankowe

Jeśli to dla działalności to w banku w dalszym ciągu w zasadzie macie konto bez kosztów, chociaż większość banków mocno podniosła stawki. U nich opłata pojawia się dopiero przy niekorzystaniu z karty, ale minimalny wymóg płatności jest bardzo niski. No i mają darmowe przelewy ekspresowe i europejskie - zdaje się po 2.

33

Odp: darmowe konto bankowe

W sumie trudno uwierzyć w bezpłatne konto dla firm. Dla osób prywatnych jest ich całkiem sporo.

34

Odp: darmowe konto bankowe

Szukacie odpowiedniego banku dla siebie i nie wiecie z której oferty najlepiej skorzystać w dzisiejszych czasach ? Osobiście mogę wam polecić blog o bankowości, gdzie genialnie opisują które banki w dzisiejszych czasach są dla nas zwykłych obywateli najlepsze !

35

Odp: darmowe konto bankowe

Teraz to chyba nigdzie nie ma darmowego konta.

36

Odp: darmowe konto bankowe

Pewnie, że jest. Ja mam darmowe w mBanku. Nawet kilka razy dostałam zwrot za zakupy, bo tam jest coś takiego jak mOkazje.

37

Odp: darmowe konto bankowe

Ja od jakiegoś czasu przymierzam się do zmiany konta firmowego, które założyłam 2 lata temu. Nie jestem z niego zadowolona, bo ponoszę sporo opłat związanych z prowadzeniem tego rachunku, a jak pewnie każdy chciałabym mieć konto za darmo. Sprawdzałam już oferty w zasadzie prawie wszystkich banków i ta oferta wydaje mi się być najlepsza, ale nie wiem, na które konto się zdecydować, bo prawie wszystkie są do siebie bardzo podobne. A Wy jak myślicie, które będzie lepsze. Może któraś z Was ma konto firmowe w tym banku i mogłaby mi coś więcej o nim napisać? Byłabym bardzo wdzięczna za wszelkie sugestie.

38

Odp: darmowe konto bankowe

Są darmowe konta i dla osób prywatnych i dla firm, trzeba tylko dobrze prześledzić oferty. Na pewno idea bank ma darmowe, wiem, bo sama mam tam firmowe i osobiste. Oba darmowe, a nawet więcej, bo nawet premię dostaję za korzystanie z tego firmowego smile

39

Odp: darmowe konto bankowe

Pewnie, że tak. Grunt to dobrze poszukać.

40

Odp: darmowe konto bankowe

Jest ranking kont studenckich. Uważam, że naprawdę warto tam zajrzeć, ponieważ dzięki temu można naprawdę wiele zaoszczędzić. Wszystkie dane są tam zawsze aktualne, co jest dużym plusem.

41

Odp: darmowe konto bankowe

Teraz to raczej nic nie ma za darmo. Każde konto pobiera jakieś niewielkie opłaty za jego prowadzenie

42

Odp: darmowe konto bankowe

W moim banku nie. Tylko za kartę, ale to jak nią nie zapłacę w sklepach za 100 zł.

43

Odp: darmowe konto bankowe

Jak już jesteśmy przy kontach to czy uważacie, że te internetowe są bezpieczne. Tyle się mówi o cyberatakach, że czasem mam wątpliwości co do bezpieczeństwa. Ostatnio  czzytałam bardzo ciekawy artykuł na ten temat . Zajrzyjcie sobie do niego koniecznie.

44

Odp: darmowe konto bankowe

Żadne konto nie jest darmowe, bo bank zarabia coś tam na naszych pieniądzach obracając nimi... Więc te opłaty są ukryte:)

45

Odp: darmowe konto bankowe

Konta darmowe cały czas istnieją

46

Odp: darmowe konto bankowe

Konto w  banku jest na razie całkowicie bez opłat i warunków

47

Odp: darmowe konto bankowe

Teraz jest darmowe, ale zobaczysz, że jak zgarną klientów to będą im podnosić opłaty. Na pewno dojdą opłaty, bo tak było z wieloma nowymi bankami w Polsce - najpierw za darmo konta a po roku opłaty...

Nie inaczej wygląda jeśli chodzi o kredyty. Teraz owszem, oferuje się dość niskie koszty takich pożyczek, ale to po to, by sobie klientów zgarnąć. Na pewno będzie podnosił niebawem opłaty i oprocentowanie. Przerabiałem to w innym polskim banku...

48

Odp: darmowe konto bankowe

Dzięki za przydatne porady smile Z całą pewnością z nich skorzystam bo są naprawdę przydatne big_smile

49

Odp: darmowe konto bankowe

Zanim skorzystasz z jakiejś usługi bankowej sprawdź ją 10 razy z każdej strony. Ja się stałam bardzo nieufna w stosunku do banków, od kiedy zostałam nabrana na tzw. polisolokaty. Gdyby nie kancelaria / adres www usunięty/ straciłabym wszystkie swoje oszczędności. Od tej pory bardzo boję się wszelkich "nowości".

50

Odp: darmowe konto bankowe

Jeżeli chodzi o konta, kredyty, karty debetowe to warto wiedzieć na jakie postawić. Ofert jest wiele i ciężko wybrać coś konkretnego dlatego warto korzystać  rankingów. One pomogą wam podjąć odpowiednią decyzję smile