1

Temat: Sklepy z produktami dla psów - jakie polecacie?

Gdzie kupujecie akcesoria, karmy dla psów? Jakieś sprawdzone sklepy?
Jakie marki mokrych karm dla psów możecie polecić?
Rezygnuję z whiskasów i całej reszty szajsu i chce wreszcie zacząć podawac psu cos porządnego - tylko co? Josera, fitmin, animonda? Da się to kupić w sieci, czy tylko u weterynarza?

2

Odp: Sklepy z produktami dla psów - jakie polecacie?

Mój pies ostatnio brał fitmin i muszę przyznać że jest dobrą firmą , do tego polecam firmę Purina.

3

Odp: Sklepy z produktami dla psów - jakie polecacie?

Tak, fitminy są faktycznie dobre, - ja akurat mam jamnika i yorka (dwie takie bestie obronne że szok hehehe), i wpierniczają karmy fitmin bardzo chętnie - zwłaszcza suche - lubią tez gwiazdki z royala, a co mokrych typowo karm to zdecydowanie animonda , zwłaszcza takie z indykiem i kaczką .
Swoją drogą moje psy cześciej jedzą indyka i kaczkę w karmach niż ja.
To jest szczyt niesprawiedliwości.

4

Odp: Sklepy z produktami dla psów - jakie polecacie?

Jestem za karmieniem psa tym co sama jem, w resztkach z obiadu są i warzywa i mięso, mój pies lubi też zupy, więc nie mam problemu z mokrą karmą:)

5

Odp: Sklepy z produktami dla psów - jakie polecacie?

Ale jest też chociaż by sól, która jest szkodliwa dla psa

6

Odp: Sklepy z produktami dla psów - jakie polecacie?

Najlepiej pytać co jest odpowiednie pod psiaka, bo jednak ilość karm jest spora,a tylko wybrane faktycznie będą odpowiednie. Napiszcie o co chodzi to sklep wam podpowie.

7

Odp: Sklepy z produktami dla psów - jakie polecacie?

Jeżeli chcesz zaszaleć to może kupić swojemu pupilowi jakąś karmę z mięsem klasy human grade, czyli karmę powstałą z mięsa dopuszczonego do spożycia przez ludzi, np. mieszaninę baraniny i ryżu. Są różne firmy, które oferują takie karmy. Po prostu poszukaj jakiejś, która zawiera mięso klasy "human grade" i tyle.

Ostatnio edytowany przez bernada55 (2015-06-25 12:36:15)

8

Odp: Sklepy z produktami dla psów - jakie polecacie?

ja polecę Roksy, może i nie jest tak znana jak pedigree ale za to nie uczula tongue jakby ktoś chciał spróbować to znalazłam je nawet w necie

9

Odp: Sklepy z produktami dla psów - jakie polecacie?

[quote=Diabela]Ale jest też chociaż by sól, która jest szkodliwa dla psa[/quote]

Warto zagłębić się w skład karmy i tam też występuje sól wink

10

Odp: Sklepy z produktami dla psów - jakie polecacie?

Na pewno odradzam byle jakie pokarmy, sprawdzajcie producentów, skład, bo jednak ma to dosyć istotny wpływ na zdrowie zwierzaka.

11

Odp: Sklepy z produktami dla psów - jakie polecacie?

Pierwszy i ważny punkt nie należy mieszać karmy pełnowartościowej gotowej z przygotowanym w domu jedzeniem. Karmy gotowe są zbilansowane odpowiednio i dając psu np. dodatkowo mięso zaburzamy ten bilans, pies dostaje wtedy za dużo fosforu, który nie jest niczym równoważony a to może grozić chorobami.
Dobre karmy mokre dla psa to Renske, Marp, Prince Premium, Grau bez zbożowe, Grau Excelence, Dolina Noteci. Nie są to karmy za 3 zł 400g ale nie posiadają w składzie odpadów poprodukcyjnych a wyselekcjonowane mięso i inne składniki.

12

Odp: Sklepy z produktami dla psów - jakie polecacie?

A co myślicie o mięsie surowym?

13

Odp: Sklepy z produktami dla psów - jakie polecacie?

Josera daje radę, ale ja mam doświadczenie jedynie, jeśli chodzi o karmę suchą. Mam 4 psiaki i 4 koty i od dwóch lat jedziemy już na Joserze:-) Namówił mnie do tego nasz świetny weterynarz i od tej pory jakiekolwiek problemy żołądkowe się skończyły. Jeden z moich psów jest alergikiem pokarmowym, więc generalnie bazuje na jednym rodzaju Josery i wszystkie jego kłopoty także przeszły do historii... Czasami kupuję mokrą karmę w Rossmanie, puszki lub pasztety i mieszam im pół na pół, też nie zauważyłam minusów:-)

14

Odp: Sklepy z produktami dla psów - jakie polecacie?

Polecam 1st choice karma dla psa. To wysokiej jakości ciesząca się dobrymi opiniami i polecana przez wiele osób karma. Pieskom też smakuje.

15

Odp: Sklepy z produktami dla psów - jakie polecacie?

nie powiem jaka jest najlepsza karma, bo to od psa zależy.

16

Odp: Sklepy z produktami dla psów - jakie polecacie?

mnie wszyscy polecają gran carno, rzeczywiście ma dużą zawartośc mięsa, ale ja tam wole kupić normalne, świeże mieso, wymieszać z warzywami i ryżem i zapłacić za porcje 1,5, a nie 10zł smile

17

Odp: Sklepy z produktami dla psów - jakie polecacie?

Jak pies to je, to niech je. Słyszałam jednak, że zwierzakom lepiej dawać suche jedzenie...

18

Odp: Sklepy z produktami dla psów - jakie polecacie?

Zajrzyjcie do Zwierzakowo.pl, teraz mają darmową dostawę przez weekend 12-14.02

19

Odp: Sklepy z produktami dla psów - jakie polecacie?

[quote=pelargonia]Jak pies to je, to niech je. Słyszałam jednak, że zwierzakom lepiej dawać suche jedzenie...[/quote]
Z suchym na pewno wychodzi taniej... Moja psina całe życie na suchym spędziła. Ale ja się nie wymądrzam, każdy powinien wiedzieć, co jest najlepsze dla jego psa.
Przy okazji: właśnie trwa promocja (do końca tego tygodnia) na karmy suche i mokre, na zabawki, na akcesoria i na różne smakołyki.

20

Odp: Sklepy z produktami dla psów - jakie polecacie?

Mój pies woli mokrą karmę wink Można w bardzo atrakcyjnych cenach kupić karmę dla psa i kota. Ja byłam wczoraj i zrobiłam zapasy dla moich pupili. Potrafią sporo zjeść a karma nie należy do tanich dlatego takie fajne promocje zawsze wykorzystuję.

21

Odp: Sklepy z produktami dla psów - jakie polecacie?

Sprawdzona i bardzo wysokiej jakości, ale sucha. Czy odpowiada?
To zależy od tego ile chcecie wydać, ale raczej na jakości pokarmu to ja bym na pewno nie oszczędzam. Stawiajcie na jakość.

22

Odp: Sklepy z produktami dla psów - jakie polecacie?

A ja zrezygnowałam z karmy mokrej na rzecz suchej Iams i mój pies czuje się i wygląda o niebo lepiej... A mokrą jadł też dość dobrą jakościowo, widać sucha jest dla niego lepsza. Dostaje też mięso w kawałkach, czasami gotuje mu w sosie bądź piekę. Daje też surowe. No i obowiązkowo kości, dostaje 2 razy w tygodniu i jak tylko ją poczuje to mało mnie nie przewróci.

23

Odp: Sklepy z produktami dla psów - jakie polecacie?

Mój jada suche jak i mokre karmy artemis. Mokra nazywa się  Artemis Beef Formula Dog Food, to karma z wołowiną. Bardzo zdrowa dla pieska. Karmy od tego producenta są dostępne w dużych ilościach, jak szukacie tej karmy to tam można kupić.

24

Odp: Sklepy z produktami dla psów - jakie polecacie?

Mój jada  Animonda GranCarno dla psów dorosłych . W sumie kupuje online, bo bardziej mi się opłaca. Kupując na apetete.pl dostaje rabacik na zakupy więc co jakiś czas oprócz suchej i mokrej karmy prezentuje mojemu Maxowi np piłeczkę albo kong

25

Odp: Sklepy z produktami dla psów - jakie polecacie?

Mój szczeniak, który jest psem rasy małej dostaje taką karmę. Karma jest przeznaczona dla szczeniąt małych ras do 10 kg.
Zawiera wszystko co maluchowi do prawidłowego wzrostu jest potrzebne.