26

Odp: Blogi

Którą platformę polecacie do blogowania? Poproszę o plusy i minusy smile Prowadziłam blogi na różnych, ale chciałabym mieć jeszcze większe rozeznanie.

27

Odp: Blogi

Ja miałam kiedyś bloga na blogspocie. Ale teraz chyba najczęściej robi się blogi na wordpressie, ten CMS daję największe możliwości.

28

Odp: Blogi

A myślałyście żeby swoje treści i przemyślenia wydać kiedyś w formie książki? Teraz z rozpisani.pl to nie jest trudne, wszystko zrobią za Ciebie i wypromują książkę. smile

29

Odp: Blogi

Czytam blogi podróżnicze

30

Odp: Blogi

Rozpisani.pl to też  wydawnictwo zajmujące się self publishingiem, można ustalić samemu która opcja będzie dla nas najwygodniejsza i najkorzystniejsza. smile

31

Odp: Blogi

Polecam jeśli interesujecie się fotografią: wsubiektywie.pl

32

Odp: Blogi

Lubię blogi wegańskie:)

33

Odp: Blogi

Najprościej chyba założyć bloga na jakiejś darmowej platformie blogowej, chociażby blogspot.com, ale taki blog ma spore ograniczenia. Myślę, że lepiej założyć go na wordpress - zajmuje to trochę więcej czasu i więcej kosztuje (trzeba wykupić domenę i hosting  oraz motyw, choć w sieci są też darmowe), ale warto, taki blog jest znacznie bardziej funkcjonalny.

34

Odp: Blogi

Zaglądam czasem na blogi modowe, żeby wiedzieć, co się nosi w tym sezonie, czasem na kulinarne żeby podpatrzeć jakieś ciekawe dania... Kosmetycznych dawno nie odwiedzałam już.

35

Odp: Blogi

Parę blogów które lubiłam odwiedzać już nie istnieje, a szkoda i nowych ciekawych brakuje. Młode dziewczyny raczej siedzą na tik toku niż tworzą coś naprawdę swojego

36

Odp: Blogi

Był taki ciekawy blog dziewczyny po przejściach - kremoza.blox.pl...