1

Temat: W co gracie w wolnym czasie?

W jakie gry gracie w wolnym czasie? - Pytam o gry losowe lub takie na komputerze, tablecie lub smartfonie.

2

Odp: W co gracie w wolnym czasie?

Ja wolę coś zrobić poza komputerem, np. pograć z dzieckiem w scrabble...

3

Odp: W co gracie w wolnym czasie?

Polecam badmington:)

4

Odp: W co gracie w wolnym czasie?

Uwielbiam w to grać smile muszę wyjąć rakiety z szafy wink

5

Odp: W co gracie w wolnym czasie?

A gry planszowe? Grywacie? Jeśli tak, to w jakie?

6

Odp: W co gracie w wolnym czasie?

Ja niestety nie mam z kim, a chętnie bym pograła w Dixit albo coś innego. Na telefonie gram w 2048.

7

Odp: W co gracie w wolnym czasie?

Mój mąż gra często w gta v, wciągnęłam się też w to smile Z planszowych gier grywam czasem w Kolejkę. Świetna gra przypominająca lata prlu smile

8

Odp: W co gracie w wolnym czasie?

[quote=pelargonia]A gry planszowe? Grywacie? Jeśli tak, to w jakie?[/quote]

Ja uwielbiam gry planszowe. Najbardziej lubię Kolejkę, Pictomanię i Dixit.

9

Odp: W co gracie w wolnym czasie?

Grywam w brydża.

10

Odp: W co gracie w wolnym czasie?

Koluszko, jak długo z niej korzystasz?

11

Odp: W co gracie w wolnym czasie?

Ja ostatnio szukałam ciekawych gier które zajęły by mi czas w moim wolnym czasie i wpadłam na ciekawą formę rozrywki, jaką jest escape room można spędzić niesamowicie dobrze czas w pokojach zagadek razem ze znajomymi, gry od 2 do 6 osób !

12

Odp: W co gracie w wolnym czasie?

Słyszałam o tym kiedyś, chyba zaraz po otwarciu i od razu bardzo spodobał mi się pomysł. Czy tam jest tego więcej, żeby można było chodzić od czasu do czasu i żeby zagadki się nie powtarzały?

13

Odp: W co gracie w wolnym czasie?

Tak jest tego więcej, masz różnego rodzaju zagadki i co chwile wchodzą jakieś nowe pomysły, także na pewno paręnaście razy się można wybrać, zabawa bardzo dobra !

14

Odp: W co gracie w wolnym czasie?

W lotto online.

15

Odp: W co gracie w wolnym czasie?

Ja w planszówki nie grałam od lat, a na komputerze gram bardzo rzadko, a jeśli gram, to przeważnie w strategie - najbardziej lubię Twierdzę. Najczęściej gram na smartfonie, ostatnio w Pokemon GO (jak najbardziej polecam) i w Pocket Mine 2 - to świetna zręcznościówka, ciekawa, ma ładną grafikę.

16

Odp: W co gracie w wolnym czasie?

Flirt towarzyski, znalazłam karty jeszcze z licealnych czasów:)

Ostatnio edytowany przez Zafira (2016-08-01 19:11:13)

17

Odp: W co gracie w wolnym czasie?

Hanna, o to właśnie czasem chodzi, żeby oderwać umysł na chwilę od rzeczywistości.
A jako grę zabijającą nudę w długiej kolejce polecamgrę, która polega na przesuwaniu liczb w taki sposób, aby sumować te o równej wartości.

Ostatnio edytowany przez niechcemisie (2016-09-20 16:50:13)

18

Odp: W co gracie w wolnym czasie?

Ja w zasadzie niemal każdą wolną (a nawet zajętą) chwilę spędzam na komunikatorze rozmawiając ze znajomymi, ale chętnie zagrałabym w jakąś większą grę od czasu do czasu. Taką typu Heroes od Might & Magic smile

19

Odp: W co gracie w wolnym czasie?

W wolnym czasie można przejrzeć kilka quizów.  Rozwiązując kilka quizów można sprawdzić swoją wiedzę i przy okazji nieźle się zabawić.

20

Odp: W co gracie w wolnym czasie?

Przyjaciółka czasem podsyła takie testy fejsowe.
Wiem, wiem... są głupkowate i ściągają informacje z fejsa, ale czasami jest przy tym kupa śmiechu.

21

Odp: W co gracie w wolnym czasie?

ja nie gram w nic bo nie mam na to ani siły ani czasu. Po prostu, jestem na to za stara tongue

22

Odp: W co gracie w wolnym czasie?

Nie ma czegoś takiego jak bycie za starym na granie tongue Za starym można być na balet i zajście w ciążę, granie w drużynie reprezentacji Polski i wierzenie w św. Mikołaja wink

23

Odp: W co gracie w wolnym czasie?

Ja uwielbiam scrable, niesamowicie wciąga, szczególnie jeśli ma się godnych kompanów smile

24

Odp: W co gracie w wolnym czasie?

Ja bardzo lubiłam stary poczciwy Eurobiznes. Teraz najczęściej gram w Monopoly i Scrabble. W przyszłości planuję zakup planszy do Twistera smile

25

Odp: W co gracie w wolnym czasie?

Ja lubię gry RPG smile