101

Odp: Mężczyzna idealny

Skoro to ma być ideał, to rzeczywiście i wygląd musi przystawać do tej jego wspaniałości wink

102

Odp: Mężczyzna idealny

Z mojego doświadczenia, facet im bardziej idealny zewnętrznie, tym mniej idealny w środku... A jak Wy myślicie...?

103

Odp: Mężczyzna idealny

... Ideał nie istnieje... przy mężczyznach coraz częściej czuję się jak urwana z choinki. Ponownie przeżywam rozczarowanie rzeczywistością... a myślałam, że to już na zawsze, a to na chwilę i tak boleśnie i nieprzerwanie to mnie teraz gnębi. Nic więcej nie potrzebowałam, prócz szczerości i nastawienia się na coś poważniejszego. A tu trach... nic nie było prawdą.Gdyby tak szczerość ludźmi rządziła, prościej udałoby się spotkać kogoś... A tu nic... kolejne rozczarowanie...

104

Odp: Mężczyzna idealny

Szczerość jest trudna, ale wiele ułatwia. Taki paradoks.

Gdyby taki ktoś zdobył się na nią, mógłby rozwiązać wiele komplikacji w życiu, a zamiast tego je tworzy.
Summerlove, bądź silna. Rzeczywistość rozczarowuje czasami. No dobra, często. Wierzę, że znajdziesz kogoś, kto będzie dostrzegał korzyści ze szczerości.

105

Odp: Mężczyzna idealny

Od dzieciństwa kobiety karmione są ckliwymi opowieściami idealnym księciu i o nierealnej miłości. Książę (młody, przystojny i bogaty) przybywa na białym rumaku, ratuje z opresji, natychmiast się oświadcza, a potem wszyscy żyją długo i szczęśliwie, upojeni romantyzmem, niekończącym się idealnym seksem oraz wzruszeni widokiem cudownych bobasków. A to wszystko w dostatku naturalnie. Bo wspomniałam, że książę jest bogaty? Wspomniałam. To straszne, ale ta chora wiara siedzi w prawie każdej kobiecie, nie pozwalając im cieszyć się tym, co mają....

106

Odp: Mężczyzna idealny

Ciekawe w jakie bajki wierzą mężczyźni smile

107

Odp: Mężczyzna idealny

Pewnie w takie ze zawsze będą piękni i młodzi, a wokół nich tabuny chętnych kobiet. I co najlepsze, wielu wciąż w to wierzy po osiągnięciu poważnego wieku i szukają coraz młodszych partnerek ku potwierdzeniu swojej teorii...

108

Odp: Mężczyzna idealny

Idealny mężczyzna, to taki, który zawsze wie, co powiedzieć kobiecie, a jak nie wie, to po prostu milczy;)

109

Odp: Mężczyzna idealny

Kinga, tylko tyle? Czy to po prostu jedna z cech, które definiują Twoje pojęcie ideału?

110

Odp: Mężczyzna idealny

[quote=Kinga_K]Idealny mężczyzna, to taki, który zawsze wie, co powiedzieć kobiecie, a jak nie wie, to po prostu milczy;)[/quote]

Racja, dobrze powiedziane, nic tak mnie nie denerwuje jak facet, który zaczyna mówić od rzeczy... Mało który mężczyzna umie rozmawiać z kobietą tak, żeby nie urazić jej delikatności... A najbardziej nie lubię ich wulgarnych tekstów.

111

Odp: Mężczyzna idealny

Też nie lubię nadużywania wulgaryzmów.
Są takie osoby, u których przekleństwo nie wzbudza niechęci. Nie wiem jak to robią. Może chodzi o kontekst, ton wypowiedzi, brzmienie głosu, fakt, że używają takich słów rzadko? Po prostu przekleństwo w ich ustach nie razi, tylko w jakiś sposób wpasowuje się w ich wypowiedź, brzmiąc całkiem zabawnie. To bardzo rzadko spotykany efekt, bo na ogół jednak słownictwo takie drażni uszy i oczy.

Dwukrotnie byłam w takiej sytuacji, w której mój chłopak okazał się chamem usiłującym ściągnąć mnie do swojego poziomu, poprzez jedno krótkie zdanie. Przebywaliśmy w towarzystwie jego znajomych i jego koledze wyrwało się przekleństwo, po czym kolega szybko przeprosił ze względu na moją obecność.
Wtedy chłopak oznajmił, że jestem "swoja" i żeby się nie przejmował.
Ok, nawet jeśli nie przeszkadzają mi pojedyncze przekleństwa i sama ich używam, to jeśli ktoś ma na tyle taktu, że przeprosi chcąc okazać szacunek kobiecie, to powinno mu to być poczytane na +. Facet powinien pozwolić swoim kolegom szanować jego kobietę. Nie tak?

112

Odp: Mężczyzna idealny

To co faceci mówią w swoim gronie nie powinno się przekładać na rozmowy z kobietami. Mało która lubi ostre słownictwo i to chyba tylko te, co same tak mówią...

113

Odp: Mężczyzna idealny

Właśnie. I nie należy tego traktować jak ograniczenie, tylko rozwijać umiejętność komunikowania się. Przecież do dziecka mówimy inaczej, do szefa, nauczycieli, kumpli, innym słownictwem posługujemy się w zależności od okoliczności, istnieje np. język urzędowy, kolokwialny - mamy tyle możliwości... pytanie czy tyle samo umiejętności, żeby dobrze wybrać smile

114

Odp: Mężczyzna idealny

No tak, przecież można rozmawiać na luzie, ale to nie znaczy od razu wulgarnie... Ale dla niektórych powstrzymanie się od bluzgania jest dużą trudnością...

115

Odp: Mężczyzna idealny

Tak, facet, który umie się porządnie wysłowić i przy tym nie przeklina, to już blisko ideału;)

116

Odp: Mężczyzna idealny

Facet, który przynajmniej próbuje być Partnerem w związku...

117

Odp: Mężczyzna idealny

ja dla mnie to ideałem jest mój mąż i wystarczy.

118

Odp: Mężczyzna idealny

Niestety mało jest takich mężczyzn, na większość nie można nawet liczyć..

119

Odp: Mężczyzna idealny

Ideał mężczyzny, to taki, który będzie ode mnie mądrzejszy i bardziej radosny. Opiekuńczy i dowcipny. Pewny siebie i skromny. Szczery i niezależny. Czy to pachnie ideałem?

120

Odp: Mężczyzna idealny

Tak jak nie ma kobiety idealnej, tak i faceta bez wad nie znajdziemy:) Trzeba po prostu zaakceptować go takim jaki jest, co się da zmienić, a czego nie, to przyjąć...

121

Odp: Mężczyzna idealny

Tak sobie myślę, że facetom zwykle daleko do ideału... Ale sami chcą, żeby ich kobieta była szczupła, miała duże piersi i zgrabną pupę i długie nogi.
Powinna być też wierna, dzika w łóżku, do tego musi dobrze gotować i sprzątać. oczywiście musi być niezależna finansowo.
Tylko... do czego takiej wspaniałej kobiecie będzie potrzebny mężczyzna?

122

Odp: Mężczyzna idealny

Tak macie racje kobitki

123

Odp: Mężczyzna idealny

Prawda jest taka, że faceci nie grzeszą ani urodą, ani intelektem...

124

Odp: Mężczyzna idealny

Ale może mają dobry charakter.....