26

Odp: Rozwód krótko po ślubie

lepiej się rozwieść szybko i krótko po ślubie niż po wielu latach i  żyć z poczuciem że zmarnowało się dużo czasu.

27

Odp: Rozwód krótko po ślubie

Kobietom się zdaje, że on się zmieni, czasem latami czekają na to, co się nie wydarzy...

28

Odp: Rozwód krótko po ślubie

Najczęściej  do tak szybkiego rozwodu dochodzi, jak ludzie już pobierając się nie są pewni czy to ten / ta... A życie weryfikuje niedopasowanie, albo wracają wspomnienia o kimś z przeszłości, kto w porównaniu do obecnego partnera wypada lepiej i związek się sypie...

29

Odp: Rozwód krótko po ślubie

Bardziej chyba chodzi o to, że szybko zostają wrzuceni w problemy codzienności, trzeba myśleć nie tylko o miłości, ale też  o przyziemnych sprawach i przestaje być romantycznie...

30

Odp: Rozwód krótko po ślubie

Moja koleżanka nie przyszła na swój ślub cywilny i nigdy nie dowiedziałam się dlaczego.

31

Odp: Rozwód krótko po ślubie

o kurczę, to nieźle. Chyba musiało sie stać coś poważnego skoro zrezygnowała i nie chciała o tym mówić

32

Odp: Rozwód krótko po ślubie

Prawda jest taka, że to bardzo często się zdarza, przed ślubem jest ok, a potem nagle się okazuje, że dwójka ludzi w ogóle nie ma z sobą nic wspólnego i to jest bardzo przykre. Koleżanka jakiś czas temu miała taki problem i cóż byliśmy z nią w kancelarii u Pani Moniki Cieślak -  bardzo dużo jej pomogła bo bez pomocy prawnika pewnie dalej by trwała w tym związku. Teraz ułożyła sobie życie na nowo i jest jak najbardziej wszystko ok.

33

Odp: Rozwód krótko po ślubie

takie sytuacje zdarzają siec oraz częściej, mnie to wcale nie dziwi.

34

Odp: Rozwód krótko po ślubie

Niestety, ale czasem po ślubie wychodzi z kogoś prawdziwa natura i trzeba czasem podjąć nawet radykalną decyzję, żeby się od niego uwolnić...

35

Odp: Rozwód krótko po ślubie

Jaką trzeba być mało dojrzało osobą.Przecież rozwód jest gorszy niż odwołanie ślubu,gdzie tu logika.

36

Odp: Rozwód krótko po ślubie

Czasem dopiero po ślubie dowiadujemy się o tym, że nie powinno do niego dojść.. Nie wszystko wiadomo od razu, ktoś może ukrywać np. że ma romans. Sama pracowałam z dziewczyną, która romansowała z kolegą, a za 3 miesiąca miał być jej ślub z kimś innym, nie wiem czy był bo odeszłam z tej pracy - ale wiem, że nie powinien się odbyć...

37

Odp: Rozwód krótko po ślubie

Zdarza się. Koleżanka nawet nocy poślubnej nie miała - małżonek zdradził ją z druhną od razu.
[url=http://sterydyonline.com/]trenabol[/url]

Ostatnio edytowany przez loanndd44 (2017-01-03 18:13:01)

38

Odp: Rozwód krótko po ślubie

a to dopiero!! Nie próżnował.

39

Odp: Rozwód krótko po ślubie

To straszne tak krótko po ślubie sie rozstawać, nie znam takiego przypadku i uważam że to musi być dramat dla kogoś. Zwłaszcza jak piszecie że się z kimś było kilka ładnych lat a potem nagle po ślubie taka zmiana hmm

40

Odp: Rozwód krótko po ślubie

Różne sytuacje mają miejsce. Moja znajoma niedługo po ślubie została zdradzona. Całe szczęście wynajęła prywatnego detektywa-kobietę, która zebrała dla niej potrzebne dowody. Dostała rozwód i teraz nareszcie jest w szczęśliwym związku.

41

Odp: Rozwód krótko po ślubie

życie piszę różne scenariusze i czasem nie ma innego wyjścia jak rozwód.

42

Odp: Rozwód krótko po ślubie

Ja mam wśród znajomych jeden taki przypadek. Wzięli ślub, mimo że chyba tak naprawdę żadne z nich tego nie chciało. Chłopak się oświadczył, bo wypadało, długo byli razem. A jaka dziewczyna nie przyjmie zaręczyn od swojego ukochanego? Organizacją zajmowała się wyłącznie ona, on się tym kompletnie nie interesował. Potem było już 'za późno', żeby wszystko odwołać, bo jak to tak? Zaliczki wpłacone, goście zaproszeni, suknia prawie gotowa... Teraz są rok po ślubie, czekają na termin rozprawy rozwodowej.

43

Odp: Rozwód krótko po ślubie

tak to jest jak ludzie udaja kogos innego niz nim nie sa, dlatego ja zamiast radzić się odnośnie diet znajomych wolę napisać do dietetyka profesjonalnego.

Ostatnio edytowany przez Gizmo30 (2018-01-25 14:58:48)

44

Odp: Rozwód krótko po ślubie

Moja siostra wzięła ślub we wrześniu. W styczniu już mieszkała z powrotem z rodzicami w domu. Teraz jest już po rozwodzie big_smile
Czasem się ciągnie kogoś przed ołtarz w nadziei, że się go przy sobie zatrzyma, ale jeśli ona się nie zmieni, nie zatrzyma przy sobie nikogo smile

45

Odp: Rozwód krótko po ślubie

Okropnosc, nie potrafie sobie w ogole wyobrazic takiej sytuacji. Jak mozna wyjsc za mąż i zaraz wracac? tongue jak w piosence... no chyba ze ktos sie hajta po roku znajomosci i tak naprawde nic o sobie nie wie a decyzje o slubie podejmuje na spontana albo pod wpływem rodziny czy kogos, jakeigos nacisku, albo bo sie chce zalozyc suknie ślubną bo kolezanka tak ładnie wyglądała

46

Odp: Rozwód krótko po ślubie

Albo żeby mieć ładną sesję ślubną wink

47

Odp: Rozwód krótko po ślubie

Znali się chyba właśnie około roku. Jestem przekonana, że siostra doprowadziła do ślubu w obawie, że kolejny jej związek szybko się skończy.

48

Odp: Rozwód krótko po ślubie

Wydaje mi się że po roku znajomości nie decydowałabym się na ślub. Nie wiem czy w tym czasie byłabym w stanie poznać na tyle tę drugą osobę aby móc stwierdzić że chcę być z nim do końca życia. Sam rozwód to dla mnie porażka, natomiast czasem ludzie podchodzą do tego jakby była to taka "zwykła" rzecz hmm

49

Odp: Rozwód krótko po ślubie

czytam te historie i włos się jeży sad nie wyobrażam sobie takiej sytuacji że zaraz po ślubie rozwód...ale zdarzają się takie rzeczy że nie ma innego wyjścia. Ja bym np nie umiała wybaczyc zdrady, jakby mi mój taki numer wykręcił to do widzenia. a to co pisałyście o przypadku że dziewczyna została zdradzona w dzień ślubu a w rolach głównych pan młody i druhna - nie wiem jakbym to przeżyła, zdrade dwóch bliskich osób. Niektórzy nie maja wstydu sad

50

Odp: Rozwód krótko po ślubie

Zastanawiałabym się przez pół życia, jak mogłam być tak ślepa. Serio. Nie potrafiłabym chyba zrozumieć, jak można nie zauważyć, że coś jest nie tak. Facet, który zdradza w dniu ślubu to raczej ktoś, dla kogo to nie jest pierwszy raz. A zainteresowanie przyjaciółki naszym mężczyzną też łatwo jest dostrzec. Tak mi się przynajmniej wydaje. Mam wrażenie, że o wiele łatwiej niż niewierność mężczyzny.