1

Temat: Ciuchy z sieciówek - opinie

Co myślicie o ubraniach z Zary, H&M itp? Ja mam parę ulubionych i w dobrym gatunku, ale większość niestety po paru praniach nie nadaje się do noszenia poza domem...

2

Odp: Ciuchy z sieciówek - opinie

Najczęściej kupuję w H&M, i większość rzeczy trzyma się dobrze, może pierzesz niezgodnie z przepisem na ubraniach?

3

Odp: Ciuchy z sieciówek - opinie

Niektóre rzeczy rzeczywiście nie nadają się do niczego już po pierwszym praniu. O zgrozo, kupiłam kiedyś spodnie, które przed praniem się złachały, taki dziwny materiał. Kupuję w różnych sieciówkach, ale zwracam teraz uwagę na materiał, na szwy, wykończenie i udaje mi się dzięki temu kupić fajne rzeczy.

4

Odp: Ciuchy z sieciówek - opinie

oj nie lubię bo to "jednorazówki" nimalże. Wolę takie sprawdzone marki polskich projektantow jak np Bialcon- zdecydowanie mój faworyt jeśli chodzi o dobre gatunkowo i piękne ubrania (

5

Odp: Ciuchy z sieciówek - opinie

Czasami kupuję w Zarze. I przeważnie jest w porządku. Tylko zauważyłam, że  białe bluzki z sieciówek szybko szarzeją.

6

Odp: Ciuchy z sieciówek - opinie

Z jakością tych ciuchów bywa akurat różnie, no ale często nie stać nas na inne sklepy, więc siłą rzeczy warto wybierać z nich ciuchy lepsze jakościowo.

7

Odp: Ciuchy z sieciówek - opinie

Niestety ubrania z większości sieciówek (nie biorą pod uwagę droższych marek) to straszna chińszyzna, która niszczy się jeszcze przed praniem. Najgorsze doświadczenia miałam z Sinsay, co do Zary to według mnie cena nie przekłada się na jakość.

8

Odp: Ciuchy z sieciówek - opinie

Ja także wolę takie sklepy. Niestety nie zawsze opłaca się tam kupować.

9

Odp: Ciuchy z sieciówek - opinie

Ja ostatnio stwierdziłam, ze większosć ciuchów z sieciówek jest bardzo słabej jakości hmm od jakiegoś czasu kupuję ciuchy przez internet. Znalazłam ostatnio sporo inspiracji na świąteczne stylizacje i jestem na etapie poszukiwania czegoś dla siebie. Wigilia tuż, tuż a ja nadal nie mam stroju co mnie martwi bo u nas zawsze wszyscy są wystrojeni.

10

Odp: Ciuchy z sieciówek - opinie

Ostatni gdzieś widziałam wpis na blogu modowym, chyba tutaj na temat ciuchów z sieciówek. Ciekawy tylko trzeba poszukać.

11

Odp: Ciuchy z sieciówek - opinie

Ja od sieciówek wolę sklepy internetowe - takie, jak na przykład

12

Odp: Ciuchy z sieciówek - opinie

Ja nie przepadam za ubraniami z sieciówki - niezależnie od sklepu wszystkie są takie same... Jeśli już to kupuję w nich takie podstawowe rzeczy - bieliznę, proste t-shirty itp. Zdecydowanie polecam takie strony jak ta:   - można znaleźć na niej niebanalne projekty polskich designerów - nie tylko ubrań zresztą, ale mebli czy dodatków też. Uważam, że fajnie jest się wyróżniać się od innych.

13

Odp: Ciuchy z sieciówek - opinie

W sieciówkach też fajne rzeczy mają.

14

Odp: Ciuchy z sieciówek - opinie

Ubrania z sieciówek nie są złe, często mi się zdarza kupować w takich ciuchy i nie widzę w tym nic nadzwyczajnego.

15

Odp: Ciuchy z sieciówek - opinie

Jakość tych materiałów jest coraz gorsza... Angielskie ale wykonane w Chinach - to mówi samo za siebie...

16

Odp: Ciuchy z sieciówek - opinie

Prawda? Też mam takie spostrzeżenia. Człowiek już nie wie, gdzie się ubierać...

17

Odp: Ciuchy z sieciówek - opinie

Hmm ja do sieciówek to zależy jak trafię- czasem okropne są. Ostatnio z reserved kupiłam koszulkę to po jedynm praniu była do wyrzucenia.

18

Odp: Ciuchy z sieciówek - opinie

Bo trzeba czytać metki, starać się kupować jak najbardziej naturalne tkaniny, ewentualnie rzeczy z niewielką domieszką tworzyw sztucznych. Zara jeszcze z tych sieciówek jest najlepsza , chociaż też często trafiają się buble, dlatego sobie i mężowi staram się kupować ubrania u mniej komercyjnych dostawców .

19

Odp: Ciuchy z sieciówek - opinie

Na szczęście część rzeczy da się ocenić już na wieszakach, ja zazwyczaj omijam te, które są mocno pomięte i pogięte, bo już wiadomo, iż ciężko będzie się je prasować.
I nie kupuję ciuchów z przezroczystych materiałów, bo czuję się nieswojo, jak mi coś prześwituje.

Ale jakość faktycznie spada, jakoś mnie to nie dziwi, biorąc pod uwagę, że większość sklepu idzie po taniości.
Można kupić dużo ciuchów taniej, ale ich jakość pozostawia do życzenia.

20

Odp: Ciuchy z sieciówek - opinie

Nie zawiodłam się nigdy na koszulkach Cropp. Wytrzymują wiele prań bez blaknięcia i rozciągania się.

21

Odp: Ciuchy z sieciówek - opinie

Na Charme-madame jest leszy wybór...

22

Odp: Ciuchy z sieciówek - opinie

Ja na zdecydowaną większość zakupów wybieram się do sieciówek. Ostatnio w oko wpadły mi spodenki. Wyglądają całkiem fajnie.

23

Odp: Ciuchy z sieciówek - opinie

Ja w sieciówkach kupuje sporo. Ale np taka Zara czasem wydaje mi sie absurdalnie droga biorąc pod uwagę jakość wykonania tych ubrań. Dla mnie często nie są warte swojej ceny.

24

Odp: Ciuchy z sieciówek - opinie

Coraz gorsza jakość materiałów, a ceny coraz wyższe - dlatego coraz rzadziej coś tam kupuję..

25

Odp: Ciuchy z sieciówek - opinie

Katina, ale mówisz o Zarze? innym sklepie, czy ogólnie o sieciówkach?