1

Temat: Artykuły dla kobiet w ciąży

Cześć, myślę, że warto jest zrobić temat, w którym będziemy zamieszczać ciekawe artykułu dla przyszłych rodziców. Zacznę jako pierwsza i polecam artykuł o Skali Apgar, czyli pierwszej ocenie zdrowia naszego dziecka, dowiecie się co bada ta skala, jak to wszystko jest oceniane, itd. Zachęcam do pisania swoich opinii. Pozdrawiam wink

2

Odp: Artykuły dla kobiet w ciąży

Dużo ciekawych artykułów dla mamy, dziecka znajdziemy w sieci  . Są tam artykuły potrzebne na sam początek i w późniejszym czasie, każdy znajdzie na pewno coś potrzebnego dla siebie.

3

Odp: Artykuły dla kobiet w ciąży

To daje jasność i pokazuje jak powinna wyglądać właściwa wyprawka dla dziecka, czyli co należy kupić, o czym nie zapomnieć, a co jest zbędne.

4

Odp: Artykuły dla kobiet w ciąży

Czasem można w takich sklepach naprawdę fajne rzeczy znaleźć i kupić smile

Ostatnio edytowany przez berdin22 (2015-08-16 09:31:48)

5

Odp: Artykuły dla kobiet w ciąży

Dobra, w takim razie ja również cos polecę .Jak kompletowałam wyprawkę to wiele rzeczy kupiłam- jest to bardzo dobry sklep dla dzieci, w którym są dość przystepne ceny jeśli chodzi o różne artykułu. Szczególnie jestem zadowolona z wózka.Dokładnie taki sam wózek widziałam w sklepie stacjonarnym a w internetowym był prawie 200 zł taniej. Tak wieć zamówiłam przez internet i dzięki temu udało mi się sporo zaoszczędzić.

6

Odp: Artykuły dla kobiet w ciąży

Tu są fajne sklepy dla przyszłych mam, a w weekend 12-14.02. można kupować bez kosztów przesyłki:
[url]http://urodaizdrowie.pl/darmowa-dostawa-w-supermami-pl[/url]
[url]http://urodaizdrowie.pl/darmowa-dostawa-ubran-ciazowych-w-sklepie-mytummy-pl[/url]

7

Odp: Artykuły dla kobiet w ciąży

Ważny jest też dobór odpowiednich kosmetyków podczas ciąży, aby zminimalizować ryzyko wystąpienia rozstępów. Trzeba dbać o to, aby skóra na brzuchu była stale nawilżona i natłuszczona, dzięki czemu zachowa elastyczność, w tym artykule są przykładowe kosmetyki, których można (a nawet powinno się) używac . Nie mówię, żeby używać wszystkiego na raz, ale warto wypróbować wszelkiego rodzaju kosmetyki - kremy, mleczka, olejki, balsamy - aby znaleźć ten najlepszy.

8

Odp: Artykuły dla kobiet w ciąży

Kupuję ubranka dla dzieci z wysokiej jakości materiałów. Wszystko szyte w Polsce. Kupowałam ostatnio body dla mojej córki.
Staram się wybierać dobre ,polskie sklepy.

9

Odp: Artykuły dla kobiet w ciąży

Dużo ciekawych produktów i akcesoriów dla kobiet w ciąży można znaleźć w necie. Ja kupiłam tam sobie całkiem ładny i niedrogi stanik przystosowany do karmienia dziecka.

10

Odp: Artykuły dla kobiet w ciąży

A co powiecie na porady jak się ubrać w ciąży? . Mam nadzieję, że przyda się on przyszłym mamom smile

11

Odp: Artykuły dla kobiet w ciąży

No to ja też Wam polecę fajny artykuł, o aktwności sportowej i ciąży, który można znaleźć tu. Beata Sadowska opowiada w nim o pierwszym treningu po porodzie i wielu innych kwestiach wink

12

Odp: Artykuły dla kobiet w ciąży

Dziewczyny- czy decydujecie się na badania prenatalne ? Czy diagnostyka prenatalna jest bezpieczna dla dziecka?

13

Odp: Artykuły dla kobiet w ciąży

Bardzo fajny pomysł z tym wątkiem. Pierwsza szczególnie ciąża to dla wielu z nas prawdziwa rewolucja. Myślę, że w większości przypadków powoduje ona radość, ale też różnorakie obawy. Dla mnie najważniejsze było, aby wiedzieć po pierwsze czego mogę się spodziewać na każdym z etapów ciąży, a po drugie, jak w danym etapie postępuje rozwój mojego dziecka. Pomocny był w tym dla mnie  taki konkretny opis miesiąc po miesiącu, gdzie miałam rozpisane najważniejsze informacje.

14

Odp: Artykuły dla kobiet w ciąży

a ja polecam podejść do tego wszystkiego racjonalnie, większość rzeczy tak na prawdę mamy we krwi i tu większej wiedzy już nam nie trzeba

15

Odp: Artykuły dla kobiet w ciąży

jak dla mnie szkoła rodzenia ma same plusy.Wiedza jaką można osiągnąć po tym jak skorzysta sie z pomocy takiej szkoły jest bezcenna. Jeżeli nie ma możliwości chodzenia na zajęcia to zawsze jest Szkoła Rodzenia. Tam, też można znaleźć sporo potrzebnych informacji.

16

Odp: Artykuły dla kobiet w ciąży

Sprawdźcie sobie kosmetyki Arbonne. To naturalne produkty, które nawet polecają lekarze po przebytej sepsie. Jeśli zamierzacie zamawiać większe ilości np. dla znajomych,to warto zostać niezależną konsultantką i w ten sposób sporo zaoszczędzić, a nawet zyskać.

17

Odp: Artykuły dla kobiet w ciąży

Wózek to faktycznie największy dylemat, szczególnie jak to nasze pierwsze dziecko. Jak szukacie wózka do 2000 zł to warto wziąć pod uwagę dobre jakościowo produkty, bardzo estetycznie uszyte z dobrymi usztywnieniami, podwójnymi amortyzatorami. Poza tym wózki są dostępne w wielu wariantach kolorystycznych, to duży plus.

18

Odp: Artykuły dla kobiet w ciąży

Jeśli potrzebujemy sukienki czy spodnie ciążowe to warto sprawdzić modavie  . Wiele wysokiej jakości produktów wykonanych solidnie i w nowoczesnym stylu smile

19

Odp: Artykuły dla kobiet w ciąży

W rossmanie jest dużo kosmetykow dla kobiet w ciąży

20

Odp: Artykuły dla kobiet w ciąży

Warto rozejrzeć się za eko kosmetykami, tych w drogeriach jest mniej, ale w necie można wiele kupić.

21

Odp: Artykuły dla kobiet w ciąży

Fajne są luźne ubrania, które przy tym wyglądają dobrze, nie jak worki