101

Odp: portale randkowe

Dlaczego kobiety szukają wiernego faceta do stałego związku na stronach dla rozpustników, jakimi są np. sex czaty albo portale służące umawianiu się na jednorazowe randki?
Być może są portale dla samotnych, na których można znaleźć kogoś, kto szuka związku, ale kiedy już ktoś zarejestruje się na portalu, na którym widać jakie towarzystwo przesiaduje, to nie powinien się łudzić, że znajdzie tam kogoś, kto do tego towarzystwa nie pasuje. Mieć nadzieję na spotkanie takiego można, gdy portal nie służy do nawiązywania znajomości .

Ostatnio edytowany przez niechcemisie (2016-01-19 17:36:07)

102

Odp: portale randkowe

Masz rację niechcemisie, ale takie osoby same są i szukają drugiej połówki .Samotne kobiety są rzadziej zapraszane do grona znajomych ,żeby nie odbiły drugiej osoby partnerowi .A nie wszyscy pójdą do kawiarni i będą siedzieć i czekać jak ktoś podejdzie i zagada ,nie mają tyle śmiałości .

103

Odp: portale randkowe

Internetowa znajomość i wierność - to się wyklucza...

104

Odp: portale randkowe

Przez taki portal randkowy popsuło się małżeństwo mojej koleżanki ,szkoda mi tylko dziecka sad

105

Odp: portale randkowe

Portale randkowe powinny być dla ludzi naprawdę wolnych, a nie tylko znudzonych dotychczasowym związkiem...
Ale to nie gwarantuje powodzenia w poszukiwaniach. Ulegamy złudzeniu, że uciekając do sieci, zainteresujemy druga osobę naszym jakże bogatym wnętrzem, a dopiero na deser i dopełnienie idealnego obrazu własnej osoby przedstawimy nasze fizyczne atrybuty. Nic bardziej mylnego....

106

Odp: portale randkowe

ja jednak nie jestem do nich przekonana. Nie zdecydowałabym się na taki krok.

107

Odp: portale randkowe

Lepiej jest pewne rzeczy pokazać czy wyjaśnić od razu. Są takie, które [b]można[/b] zostawić na później, takie, które [b]trzeba[/b] na później zachować i te, które są na tyle istotne dla rozwoju znajomości w początkowym jej etapie, że konieczne jest dla szczerości relacji ujawnienie ich od razu.

108

Odp: portale randkowe

Tylko raz poznałam kogoś przez internet i to był facet z mojego miasta, który kupił ode mnie komputer na allegro - umówiliśmy się na odbiór osobisty i zaproponował spotkanie, znajomość trwała prawie 3 miesiące, ale mimo że on chciał stałego związku, ja nie zdecydowałam się, bo nie czułam żadnej chemii...

109

Odp: portale randkowe

W znacznej mierze u samców umawiających się przez internet występuje groźna choroba, na którą jeszcze nie wynaleziono lekarstwa, najczęściej występuje u ludzi pochodzących "z tzw.  miasta", którzy to ludzie nie mają innych pasji w życiu prócz: chlania, ćpania i użalania się nad sobą. Osobniki te nie potrafią wyartykułować czegoś sensownego bez odpowiednich wspomagaczy (najczęściej piwo), mają problem z obiektywnym zdefiniowaniem własnej osobowości(sam nie wiem czego chcę od życia, no może takiej mamusi, która będzie robiła koło mnie i mnie sponsorowała, bo moja mamusia jest daleko i poza tym uważa, że jestem za stary, żeby mnie niańczyć) i dodatkowo multum kompleksów, które chcą leczyć w sposób inny niż terapeutyczny czy farmakologiczny.
Wniosek: MĘŻCZYŹNI zginęli na wojnie. A to co aktualnie podaje się za mężczyznę, z mężczyzny ma tylko M w dowodzie....

110

Odp: portale randkowe

Pogodziłam się z losem że jestem sama. Szukanie na siłę miłość poprzez ogłoszenia na portalach niesie ze sobą rozczarowanie a niekiedy niesmak. Mężczyźni umieszczający tam ogłoszenia są w 99% erotomanami, zboczeńcami, wygodnisiami szukającymi kobiety-służącej
Nie ma z kim rodziny założyć. Zostało mi rozwijać się zawodowo a co za tym  idzie wyznaczyć coraz wyższe cele. W przyszłości nie wykluczam adopcji dziecka. Każdy chce kogoś kochać. Pozdrawiam kobiety w podobnej sytuacji...

111

Odp: portale randkowe

Szukanie na siłę jest słabe ale zamykanie się w domu też, za to wystawianie się na możliwość poznania ciekawych osób jest najrozsądniejszym wyjściem. Mieszkając w małej miejscowości nie ma sensu skazywać się tylko na kila oferm które tam akurat mieszkają, więc poznawanie wielu osób dzięki takim portalom jest super.

112

Odp: portale randkowe

Madzia1998 brawooo smile
A mężczyźnie żołnierze, którzy jeszcze nie zginęli na wojnie? tongue

Karolia, ja też myślę, że adopcja to całkiem fajna sprawa. Jest tyle dzieciaków czekających na dom sad
Jestem pewna, że nie będę chciała się rozmnożyć przed upływem pierwszej daty ważności. Mówi się wszędzie o tym 35 roku życia. Mam 31 lat i zdecydowanie nie wyobrażam sobie siebie z dzieckiem w ciągu najbliższych lat.

Martus, masz rację z tym zamykaniem się. I nie ma sensu wybierać z tego co jest, tylko po to, żeby wybrać, jeśli nie odpowiada nam nikt spośród lokalnych kandydatów.
Co do portali tego typu, to są poza kręgiem moich zainteresowań zupełnie. Nie szukałabym tam nawet rozrywki.

113

Odp: portale randkowe

W dzisiejszych czasach nawet jak Cię najdzie instynkt rozmnażania nawet po 60-tce, to możesz iść w ślady tej słynnej matki bliźniaków.  Ostateczna data ważności upłynie chyba dopiero po 70-tce wink

114

Odp: portale randkowe

hehe  smile dobrze powiedziane

115

Odp: portale randkowe

[quote=niechcemisie]
Jestem pewna, że nie będę chciała się rozmnożyć przed upływem pierwszej daty ważności. Mówi się wszędzie o tym 35 roku życia. Mam 31 lat i zdecydowanie nie wyobrażam sobie siebie z dzieckiem w ciągu najbliższych lat.[/quote]

Często to życie za nas decyduje i wtedy trzeba się szybko przyzwyczaić i polubić nową sytuację;)

116

Odp: portale randkowe

[quote=katasia]W dzisiejszych czasach nawet jak Cię najdzie instynkt rozmnażania nawet po 60-tce, to możesz iść w ślady tej słynnej matki bliźniaków.  Ostateczna data ważności upłynie chyba dopiero po 70-tce wink[/quote]

Czytałam, że już 72-latka urodziła, więc medycyna nie zna granic wieku... To powinno być zabronione, bo w trym wieku już ani sił, ani możliwości do wychowania dziecka nie ma...

117

Odp: portale randkowe

dla mnie pomysł ogłaszania się na portalach jest poroniony

118

Odp: portale randkowe

Sama nie próbowałam, ale znam pary, które tak się  poznaly. Są szczęśliwe.

119

Odp: portale randkowe

Najczęściej jednak nic z takich znajomości nie wychodzi... Nie oszukujmy się, tam większość jest zdesperowanych i szukających przygód...

120

Odp: portale randkowe

Faceci z internetu najchętniej pisaliby w nieskończoność. Nie interesuje mnie jednak pisanie maili,  smsów czy facebookowych wiadomości. Pragnę realnej, namacalnej znajomości. Chyba wyrosłam już z pisania opowiadań o sobie. Zdecydowanie preferuję spotkania. Jakże smsy mogłyby zastąpić wszystkie, tak pięknie przekazywane za pośrednictwem komunikacji niewerbalnej, emocje?...

121

Odp: portale randkowe

Internetowa 'miłość' jest jak gra w karty - każdy oszukuje w swoim interesie...

122

Odp: portale randkowe

dokładnie tak, też tak uważam

123

Odp: portale randkowe

Z portali nie korzystam i nie zamierzam, ale co do samej internetowej miłości mam inne zdanie. Znam kilka par, które tak się poznały (oczywiście nie przez portale randkowe, o nie) i dziś są w szczęśliwych związkach, nawet małżeńskich i z gromadką dzieci. Więc taka miłośc poznana przez internet jest możliwa i wbrew pozorom nie zdarza się tak rzadko.

124

Odp: portale randkowe

może i tak, ja jednak mam sceptyczne podejście

125

Odp: portale randkowe

Mężczyźni ogłaszają się gdzie tylko się da, nawet na portalach typowo ogłoszeniowych ,a nie randkowych - ostatnio natknęłam się na taki humorystyczny wpis:

"Nikt mnie nie docenia za to, że robię świetną kawę, nikt nawet nie daje mi szansy tego udowodnić!
Jaki ten świat jest okrutny!
Gdzie te wszystkie wartości?  Gdzie te spotkania przy filiżance?
Teraz szybka kawa na stacji i jedziecie na numerek za miasto!
Świat oszalał, tak mówi moja mama i TVN.

Teraz coś o mnie, żeby kaczuszki wiedziały co tracą.
Jestem słodki, kochany, uczciwy, szczery, bezinteresowny i taki jakiego potrzebujesz, tylko błagam!!!

UMÓW SIĘ ZE MNĄ!! sad
Co z tego, że mam 40 lat, mieszkam z mamusią i nigdy nie podejmowałem sam żadnej poważnej decyzji.
Jestem starszy, więc na pewno jestem poważny i doświadczony życiowo. Przy mnie poczujesz się bezpiecznie!! "