451

Odp: długość związku

Mój najdłuższy związek trwał 3,5 roku, najkrótszy 2 miesiące.

452

Odp: długość związku

ja mam na koncie już 5-letni związek i wcześniej dwa po ok. rok

453

Odp: długość związku

my w kwietniu będziemy obchodzić 2,5 roku związku oraz bierzemy ślub smile

454

Odp: długość związku

Wow, Perełko gratulacje! To już tak blisko smile
Wszystko dopięte na ostatni guzik?

455

Odp: długość związku

U mnie najdłuższy związek to prawie 3 lata

456

Odp: długość związku

Podziwiam tych ludzi, którzy są ze sobą bardzo długo i jest im dobrze, przynajmniej "na oko". Wierzę, że nie tylko "na oko", a z drugiej strony wątpię, bo wiele elementów życia jest tak bardzo niestałych i tyle razy na ludzi wpływają emocje.

457

Odp: długość związku

Może jakoś potrafią być ponad to i czuć się szczęśliwi ze sobą mimo tych wszystkich komplikacji i problemów, jakie napotykają we wspólnym życiu.

458

Odp: długość związku

U mnie - 3 lata i 3 miesiące

459

Odp: długość związku

[quote=niechcemisie]Wow, Perełko gratulacje! To już tak blisko smile
Wszystko dopięte na ostatni guzik?[/quote]


Już po wszystkim big_smile wszystko się udało, był skromny ale piękny ślub smile

460

Odp: długość związku

Gratulacje, dużo szczęścia!!!

461

Odp: długość związku

4 lata i 2 miesiące:)

462

Odp: długość związku

Podobno po 7 latach wiele związków się rozpada, więc przed Tobą jeszcze 3 lata:)

463

Odp: długość związku

Nieformalnych związków z tak długim stażem to osobiście nie znam...

464

Odp: długość związku

A ja znam parę, która od prawie 30 lat jest ze sobą i ślubu nie potrzebuje, nawet mają 2 dzieci i jakoś ślub im nie jest potrzebny do szczęścia smile

465

Odp: długość związku

Moje związki nie trwają długo, bo we wszystkich moich związkach rezygnuję z siebie w pewnych momentach. Jestem kimś innym, żeby zadowolić drugą stronę, albo mam wątpliwości co do swojego zdania. Chociaż przecież każdy może mieć inne. Jestem zbyt empatyczna, daje się łatwo wprowadzić w poczucie winy, za to kim jestem i co czuję.
Najczęściej są to właśnie te najcenniejsze rzeczy. Ale chyba się ich wstydzę, bo dawno wyszły z mody - i lepiej mi zakończyć taki związek niż tkwić w jakiejś niewygodnej roli...

466

Odp: długość związku

Najdłuższy mój związek to prawie 3 lata.