51

Odp: Przesądy, zabobony i rodzinne zwyczaje

Tak, stawiaj stawiaj, a zniknie razem z pieniędzmi...

52

Odp: Przesądy, zabobony i rodzinne zwyczaje

no wiem, kiedyś jechałam autem, i przede mną w super aucie jechała babka, miała torebkę na siedzeniu i faktycznie podbiegł do okna w aucie chłopak, wyrwal torebkę przez otwarte okno, babka wyleciała a po facecie ani sladu

53

Odp: Przesądy, zabobony i rodzinne zwyczaje

Albo nie dosięgnął.

54

Odp: Przesądy, zabobony i rodzinne zwyczaje

też słyszałam kilka takich historii dot. kradziezy torebki z siedzenia z samochodu.... ja stawiam na podłodze za siedzeniem, wtedy raczej nikt nie zauważy, zwłaszcza że tylne szyby mam przyciemniane...

55

Odp: Przesądy, zabobony i rodzinne zwyczaje

Ja nigdy nie zostawiam, ale to z całkiem innego powodu - jestem od torebki uzależniona, tylko po domu i do lasu chodzę bez niej.

56

Odp: Przesądy, zabobony i rodzinne zwyczaje

Ja nie mam co z rączkami zrobić - muszę mieć albo kieszenie albo torebkę. A tak poza tym to lubię torebki. Ksymena, jak tak wszystko chcesz nosić w kieszeniach to bojówki polecam zamiast dżinsów. Sprawdzają się.

57

Odp: Przesądy, zabobony i rodzinne zwyczaje

A w lecie? Jak sobie radzisz bez kurtki?

58

Odp: Przesądy, zabobony i rodzinne zwyczaje

Wtedy muszę nosić torebkę, ale mam nieduże więc jakoś sobie radzę smile A jak idę z kimś to jemu trochę rzeczy podrzucam i jest ok wink

59

Odp: Przesądy, zabobony i rodzinne zwyczaje

u mnie nie ma takich zabobonów w domu, ale u mojej koleżanki mama jest nieźle wykręcona jeśli chodzi o takie różne wierzenia, jak koleżanka była w ciąży, ciągle pękałyśmy ze śmiechu bo jej mama opowiadała takie bzdurki ze hej big_smile

60

Odp: Przesądy, zabobony i rodzinne zwyczaje

Na przykład? Też się chętnie pośmiejemy smile

61

Odp: Przesądy, zabobony i rodzinne zwyczaje

no właśnie nie pamiętam dokładnie, ale było coś o nie patrzeniu na inne dzieci, na brzydkich ludzi, na chorych ludzi bo dziecko się urodzi brzydkie, chore itp smile
nie patrzenie przez dziurkę od klucza ale dlaczego to nie pamiętam
nie szycie i nie robienie wielu rzeczy które mogą spowodować zrobienie się supła na pępowinie,
pamiętam że miałyśmy niezły ubaw, ale niestety szczegółów nie pamiętam
ale niedawno ta koleżanka powiedziała mamie że ma ładną torebkę więc dostała tą torebkę w prezencie gdyż jak by jej mama nie oddała to by torebkę myszy zjadły
o takie różne big_smile

62

Odp: Przesądy, zabobony i rodzinne zwyczaje

Albo ktoś ją klepnął!

63

Odp: Przesądy, zabobony i rodzinne zwyczaje

Ja mam z boku dłoni czerwoną. Trzeba zamrażać, ale po co. Czasem jest niewidoczna, ale przy zmianach temperatury czerwienieje.

64

Odp: Przesądy, zabobony i rodzinne zwyczaje

Wygląda raczej jak oparzenie a nie znamię?

65

Odp: Przesądy, zabobony i rodzinne zwyczaje

Nie, w zasadzie ani jedno ani drugie, po prostu skóra ma w tym miejscu inny kolor, to przez naczynka. Mój chłopak też miał takie coś i chodził na zamrażanie, dostawał też jakieś maści i zeszło.

66

Odp: Przesądy, zabobony i rodzinne zwyczaje

To może i Ty się tego pozbądź - bo wyjdzie na to, że Twój facet bardziej dba o wygląd niż Ty!

67

Odp: Przesądy, zabobony i rodzinne zwyczaje

Ups! Na pweno częściej bierze prysznic, bo 2-3x dziennie.

68

Odp: Przesądy, zabobony i rodzinne zwyczaje

To mu powiedz że co za dużo to niezdrowo, naprawdę raz wystarczy, a jak np. się poci, to są na to preparaty...

69

Odp: Przesądy, zabobony i rodzinne zwyczaje

He he, używa antyperspirantu, ale lubi się odświeżyć przed np. wyjściem. Zaczyna dzień od prysznica, więc już mamy jeden,  drugi prysznic po treningu - to nie jest za dużo, to są dwa obowiązkowe, a 3 się po prostu zdarza od czasu od czasu, np. przd jakimś wyjściem, albo wspólny, taki, podczas którego się nie myjemy wink

70

Odp: Przesądy, zabobony i rodzinne zwyczaje

To ten się nie liczy bo się jeszcze bardziej spocicie wink

71

Odp: Przesądy, zabobony i rodzinne zwyczaje

He he! Zależy kto na górze będzie - jeśli on, to tylko on się spoci, a jeśli ja to oboje, wink

72

Odp: Przesądy, zabobony i rodzinne zwyczaje

Po zachodzie słońca nie wyrzucam śmieci .

73

Odp: Przesądy, zabobony i rodzinne zwyczaje

13 dzień miesiąca...
13-tego w mojej rodzinie zmarły aż 4 osoby w ciągu 30 lat...

74

Odp: Przesądy, zabobony i rodzinne zwyczaje

W mojej rodzinie jest zwyczaj, że  w niedzielę nie robi się żadnych codziennych prac, to raczej nie zabobon tylko takie bardziej katolickie przekonanie o święceniu tego dnia niezależnie czy jest się w kościele czy nie.

75

Odp: Przesądy, zabobony i rodzinne zwyczaje

Dla mnie szczęśliwym dniem jest czwartek, zawsze tego dnia wszystko, co ważne mi się udawało.