3,101

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Przed wszystkim gratuluję,że znowu żyjesz big_smile
Że zdałaś też gratuluję kujonko tongue

A mnie ktoś dziś mówił,że jest w Polsce wirus zmutowanej grypy - ludzi, świń i ptaków.
Czy to prawda, nie wiem, ale trochę się wystraszyłam hmm

3,102

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Ej, nie strasz mnie... yikes Koleżanka spędziła u mnie kilka godzin i jest lekko chora. Jak się tym zaraża? Mam zacząć chodzić w maseczce? Nie chcę być na nic chora. Nie chcę i już.

Nastrój niby ok, obijałam się przez cały dzień tongue Ale jakiś cień smutku jest, bo kolega, którego strasznie lubię, rozstał się wczoraj z dziewczyną. Jej nie znam, ale i tak jest mi dziwnie przykro z tego powodu sad

Dzięki za gratulacje smile

3,103

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Pociesz kolegę, że kobiet jest więcej niż mężczyzn i na pewno szybko znajdzie inną:)

3,104

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

To jest taki typ, który raczej woli stałość. Byli ze sobą długo.

Ja od TERAZ mam dobry nastrój. Wczoraj ciskałam gromami, bo doszło do pomyłki przy wystawianiu moich ocen i bałam się, czy oby da się to odkręcić. Dopiero teraz zostałam poinformowana o wprowadzonej zmianie, co uczyniło mój dzień szczęśliwym i pozwala zamknąć semestr z satysfakcjonująca średnią.

Uczyłam się wczoraj smażyć serowe oponki z przepisu po babci. Zrobiłam z połowy, a wyszło jakieś 20 sztuk! I w nerwach wsuwałam ochoczo i zjadłam za dużo sad

3,105

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Fatalny u mnie leje deszcz ,a na przeciwko mam okno sad nie ma na co patrzeć .Ogólnie to chyba depresja mnie dopada ,potrzebuję słońca.

3,106

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Nie poddawaj się takim nastrojom. Ja lubię deszcz i na mnie nie ma depresyjnego wpływu. Może spróbuj znaleźć coś, co akurat w deszczowe dni dodawać Ci będzie energii i może przez to przestaną wprowadzać Cię w smutnawy nastrój. smile

3,107

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Ja mam nadzieję, że wkrótce wiosna i dlatego cieszę się nawet z takiej pogody jak dzisiejsza...

3,108

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Długo wczoraj nie mogłam usnąć ,poszłam spać o 12 h ,bo pies coś był niespokojny piszczał, szczekał ,a ja się bałam wyjść ,byłam sama w domu sad.obudziłam się po 4h i jestem wykończona nic mi się nie chce ,ale w obecnej chwili nie chce mi się spać ,może na godz położę się w ciągu dnia?kawę już wypiłam ,bo inaczej bym tu z wami nie była .

3,109

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Nastrój ,jak co dzień ,dobrze ,słońce świeci myślę ,że dzień będzie cieplejszy jak wczoraj .

3,110

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Scarlett, jako nastolatka też bałam się będąc sama, a otuchy dodawały mi światła w mieszkaniach innych ludzi, gdy wyglądałam za okno big_smile

3,111

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

ponury ,deszcz pada i jest ponuro sad

3,112

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Dzisiaj już planuję jutrzejsze porządki, bo zamierzam pozbyć się tych nagromadzonych rzeczy, głównie zabawek, które już znudziły się dzieciom...

3,113

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Jaki może być nastrój po zjedzeniu całego Mleczka Alpejskiego Milki i obejrzeniu kilkunastu odcinków babskiego serialu? Oj... coś mnie chyba depresja wiosenna chyta tongue

3,114

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Nawet nie jest taki bardzo zły ,chociaż pogoda za oknem jest pochmurna ,ale mam włączone radio Eska a tam fajne przeboje lecą .

3,115

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Ja mam całkiem dobry nastrój mimo pogody. Niestety męczy mnie przeziębienie, zwłaszcza kaszel.

3,116

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Ja blee... nawet nie chcę o tym pisać.
Zdrowia wszystkim życzę i wiosny smile

3,117

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Wracam do Was po strasznie długiej przerwie ;-)

3,118

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Jak miło:)
U mnie dziś nastrój chandry przedwiosennej, próbowałam zabrać się za sprzątanie, ale nic mi się nie chce... Za dużo ostatnio się wydarzyło...

3,119

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

O tak. Zdecydowanie dużo się ostatnio dzieje. A co takiego u Ciebie AnastazjaD?

3,120

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Ninek, wreszcie smile

Anastazjo, tez próbowałam i nawet udało mi się posprzątać, ale bałagan robi się szybciej niż sprząta. Właściwie to codziennie sprzątam i codziennie rozrzucam przedmioty, więc to taka syzyfowa praca.

3,121

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Niechcemisie u mnie to samo z bałaganem ;-) a i samopoczucie nie ułatwia tej syzyfowej pracy :-/

3,122

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Nie mam nastroju do sprzątania.
Za tydzień Wielkanoc, a ja siedzę przy kompie.
No i fajnie tongue

3,123

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Lada dzień święta. Przyznawać się Dziewczyny, która w święta odpoczywa, a która ma jeszcze więcej pracy?

3,124

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Do Świąt jest więcej pracy, jak zawsze...
A potem spokojnie i świątecznie smile

3,125

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Ja mam dzisiaj fenomenalny nastrój. Od rana tryskam energią. Wczoraj zaliczyłam chyba najgorsza randkę ever, ale przynajmniej mam się z czego dzisiaj śmiać wink Dodatkowo, święta już za kilka dni - w końcu odwiedzę rodzinkę i spędzę z nimi troszkę czasu! wink