26

Odp: Nasze osiągnięcia sportowe :)

[quote=pinkmause]Refleks to ćwiczę jak mi się do paluchów dobiera, które wystają spod kołdry...[/quote]


o! moja też tak robi smile Jak rano budzik zadzwoni to nie da mi poleżeć tylko nad stopami stoi i łapą pod kołdrę sięga albo palce mi podgryza smile

27

Odp: Nasze osiągnięcia sportowe :)

ja dziś zaspałam! i córka na drugą lekcje posła!miała na 7

28

Odp: Nasze osiągnięcia sportowe :)

Gratuluje Tobie za wytrwałość w ćwiczeniach.

29

Odp: Nasze osiągnięcia sportowe :)

Kupiłam sobie kiedyś hula hop, ale nie potrafię tym kręcić i zaraz mi spada na dół big_smile , skorzystał pies i wyprowadził koło na dwór gdzie świetnie się nim bawił smile

30

Odp: Nasze osiągnięcia sportowe :)

nie ćwiczę bo i tak cały czas jestem w ruchu

31

Odp: Nasze osiągnięcia sportowe :)

[quote=pinkmause]Ja tam wolę jeść i nie ćwiczyć. Nie potrafię odmówić sobie jedzenia. Już tylu rzeczy sobie odmawiać muszę, więc tej przyjemności się nie będę pozbawiać...[/quote]
Ja absolutnie nie zamierzam sobie odmawiać pyszności, bo nie chcę zostać sfrustrowanym babskiem. Jak chudnąć to poprzez ćwiczenia. Głodzenie się nie wpływa dobrze na urodę. Jedzonko jest super, masz rację pinkmause!

32

Odp: Nasze osiągnięcia sportowe :)

[quote=justyna][quote=malenka84]Justyna nic nowego - jak trzeba to sie nie chce tongue[/quote]
noooooooooooo podobnie mam z ksiażkami smile

a od klawiatury może powstać Zespół cieśni kanału nadgarstka big_smile więc nie przesadzaj z tymi ćwiczeniami wink[/quote]
Ciekawe czy od kompa by Cię odrzuciło tak jak od ćwiczeń i książek, ha ha

33

Odp: Nasze osiągnięcia sportowe :)

To chyba jest blef, że " od klawiatury może powstać Zespół cieśni kanału nadgarstka". ?

34

Odp: Nasze osiągnięcia sportowe :)

Od komputera i innych urzadzeń, gadżetów, dodatków może pewnie powstać wszystko big_smile
Tak się zastanawiam, czy w polsce są specjalistyczne kliniki albo czy ktoś już leczył uzależnienie od komputera czy neta. Skoro w Stanach takie ośrodki powstały lata temu, to było bardziej niż prawdopodogbne, że i my kiedyś staniemy przed tym problemem.

35

Odp: Nasze osiągnięcia sportowe :)

Niechcemisie - są takie kliniki oczywiście, leczy sie to jak każde inne uzależnienie

Gusia - to nie blef, poczytaj o tym syndromie, to bolesna i uciążliwa choroba

36

Odp: Nasze osiągnięcia sportowe :)

Najlepsze efekty terapeutyczne, jeśli chodzi o uzależnienie od komputera osiąga....
Play Station?

37

Odp: Nasze osiągnięcia sportowe :)

O.k., poczytam.
[quote=justyna]Niechcemisie - są takie kliniki oczywiście, leczy sie to jak każde inne uzależnienie

Gusia - to nie blef, poczytaj o tym syndromie, to bolesna i uciążliwa choroba[/quote]

38

Odp: Nasze osiągnięcia sportowe :)

Bo się chciałam pochwalić ,że kijki kupiłam ,tylko nie mogę teraz się zebrać do chodzenia ,potrzebuję drugiej osoby ,żeby mnie zmotywowała .

39

Odp: Nasze osiągnięcia sportowe :)

brawo! smile TAK TRZYMAJ smile

40

Odp: Nasze osiągnięcia sportowe :)

Nieznoszę biegać. Nie robię tego w ogóle moża by rzec. Jednak od 4 lat startuje w biegu na 10km;p I tylko raz w roku tongue

41

Odp: Nasze osiągnięcia sportowe :)

A ja  lubię sprawdzać swoją wytrzymałość.. Może wygram pakiet startowy na bieg ekstremalny to jeszcze bardziej się sprawdzę?
[url]http://urodaizdrowie.pl/ekstremalny-konkurs-z-men-survival-race/[/url]

42

Odp: Nasze osiągnięcia sportowe :)

ja sporo ćwiczyłam z hula hop, ale skończyło się u mnie dyskopatią i ogromnym bólem sad

43

Odp: Nasze osiągnięcia sportowe :)

Muszę przyznać, że kiedyś bardzo lubiłam hula hop smile

44

Odp: Nasze osiągnięcia sportowe :)

byłam w pn na indoor walking, dzisiaj idę na tbc smile

45

Odp: Nasze osiągnięcia sportowe :)

A ja od tygodnia codziennie ćwiczę z piłką hopper:)

46

Odp: Nasze osiągnięcia sportowe :)

Dziś prawie zrobiłam szpagat, po miesiącu prób, tak że jeszcze nie jest źle z moją elastycznością:)

47

Odp: Nasze osiągnięcia sportowe :)

Codziennie robię długi spacer 4-5 km:) Czyli 10 tys. kroków mam wykonane:)

48

Odp: Nasze osiągnięcia sportowe :)

A ja ćwiczę 2 razy w tyg. na siłowni.