626

Odp: Co byś teraz zjadła?

Tort śmietankowy z kaweczką smile

627

Odp: Co byś teraz zjadła?

Deser lodowy z owocami i bitą śmietaną smile

628

Odp: Co byś teraz zjadła?

Zjadłabym tortillę ,mam już od dłuższego czasu smaka na nią ,ale muszę do miasta jechać a w te mrozy mi się nie chce

629

Odp: Co byś teraz zjadła?

Omleta francuskiego z powidłami wiśniowymi i bitą śmietaną .

630

Odp: Co byś teraz zjadła?

Marzy mi się WZ oj dawno nie jadłam .

631

Odp: Co byś teraz zjadła?

Też mam ochotę na tortillę. Pewnie zrobię ją sobie jutro na obiad. I nie pogardziłabym pączkiem ze śmietaną.

632

Odp: Co byś teraz zjadła?

Hamburgera z dużą ilością surówek mmmmmm

633

Odp: Co byś teraz zjadła?

Hmm też bym zjadła hamburgera... Takiego z konfiturą z czerwonej cebuli... Ale to raczej nierealne dziś.

634

Odp: Co byś teraz zjadła?

Torta śmietankowego i do tego kawę ,ale mi się marzy .

635

Odp: Co byś teraz zjadła?

Ja właśnie zaspokoiłam swoją ochotę na pączka. Jakie to przykre gdy pod nosem jest piekarnika z pysznymi wypiekami.

636

Odp: Co byś teraz zjadła?

Oj zjadłabym banana w czekoladzie z dodatkiem lodów śmietankowych i bitej śmietany .
Kiedyś pracowałam jako deseranta na kawiarni w Hortexie i takie desery robiłyśmy smile

637

Odp: Co byś teraz zjadła?

Enrika, zrób mi takie coś big_smile
Teraz zjadłabym wszystko, bo burczy mi w brzuchu, ale nie chce mi się wychodzić z łóżka. "Odchorowuję" egzamin.

638

Odp: Co byś teraz zjadła?

Musze przyznać, że też jestem łasuchem... Choć nie widać tego po mnie :-). Za gorącą szarlotkę [najlepiej z lodami] potrafię zrobić wszystko :-).

639

Odp: Co byś teraz zjadła?

Właśnie upiekłam świeży chlebek i mam ochotę z prawdziwym masełkiem go zjeść smile

640

Odp: Co byś teraz zjadła?

Oj chodzi za mną WZ kocham słodycze ,wiem że tracę linię ,ale jak przyjdzie wiosna to zacznę jeździć na rowerze .

641

Odp: Co byś teraz zjadła?

Kusiło mnie i kusiło i wsunęłam kruche ciasteczka sad Trochę zgrzeszyłam big_smile

642

Odp: Co byś teraz zjadła?

niechcemisie taki grzech to nie grzech ,a jakbyś całego torta śmietankowego zjadła?to wtedy duży grzech?:)Księża też muszą mieć pracę w konfensjonale smile

643

Odp: Co byś teraz zjadła?

może jakiś omlet na słodko z owocami?

644

Odp: Co byś teraz zjadła?

Chętnie zjadłabym teraz taką kaloryczną bombę np. ciasto czekoladowe lub białą czekoladę z migdałami. wink

645

Odp: Co byś teraz zjadła?

A teraz to sobie zrobię 2 śniadanie ,bo mnie ssie coś, pierwsze jadłam o 7 godz ,to już pora smile

646

Odp: Co byś teraz zjadła?

Ja właśnie jem - surowego kalafiora. Wszyscy zawsze wtedy dziwnie na mnie patrzą, ale przecież on jest tak dobry.

647

Odp: Co byś teraz zjadła?

Zjadłabym pączka ,bo jest dziś tłusty czwartek ,ale później będę robiła :)teraz jestem w pracy.

648

Odp: Co byś teraz zjadła?

Oj mam chętkę na tortillę z tuńczykiem i warzywami a do tego sosik czosnkowy ,wiem śmierdzi potem z ust ,ale i tak z domu dzisiaj nie wychodzę:)

649

Odp: Co byś teraz zjadła?

A ja bym zjadła pączka z pysznym nadzieniem, bo w czwartek zjadłam tylko jednego i dlatego mam niedosyt;)

650

Odp: Co byś teraz zjadła?

Ja sama smażyłam w czwartek pączki. Za to teraz najchętniej zjadłabym pieczony pasztet wegetariański - od kilku dni za mną "chodzi".