1

Temat: Duży taras - jak zrobić, żeby był przytulny?

Co można zrobić, żeby taras był bardziej przytulny i zachęcał do odpoczynku?
Jest jeszcze zima, ale jak tylko zrobi się cieplej, będziemy chcieli tam posiedzieć.

2

Odp: Duży taras - jak zrobić, żeby był przytulny?

Koniecznie jakieś fajne iglaki w doniczkach, ze dwie ławeczki, gdzie można posiedzieć pod kocykiem, stolik na herbatkę i coś słodkiego:)

3

Odp: Duży taras - jak zrobić, żeby był przytulny?

Na pewno jakieś rośliny, ale skoro masz ten taras dość duży, to możesz też zaszaleć z meblami i dodatkami.
Może jakieś poduchy, koce i inne tekstylia? W Lotari widziałam dużo takich pomysłów, które można wdrożyć również właśnie na balkonie czy na tarasie. Poza tym postawiłabym tam jakiś duży parasol, żeby jednak zasłonić się trochę od słońca, ale i sąsiadów ciekawskich smile

4

Odp: Duży taras - jak zrobić, żeby był przytulny?

moi znajomi zrobili sobie na tarasie basen , tez jest miejsce do posiedzenia oczywiście gdzie jak jest ciepło sa leżaczki, stolik. Bajer. Zobacz jak to wygląda mniej więcej bo nie da się tego opisać. Robili ten basen drewniany. nie umiem wkleić zdjęcia ale w galerii na stronie jest podobny basen taki w drewnianym tarasie. No cudo

5

Odp: Duży taras - jak zrobić, żeby był przytulny?

Mój taras to zieleń, kącik jadalniany i huśtawka sprzyjająca popołudniowemu relaksowi z książką. Inspiracje na urządzenie tarasu szukałam w internecie gdzie trafiłam na fantastyczny blog z poradami  Dodatkowo tam właśnie zakupiłam doniczki i meble, które zdobią mój taras. Fantastycznie jest poczytać w weekend książkę na tarasie lub poplotkować z przyjaciółką.

6

Odp: Duży taras - jak zrobić, żeby był przytulny?

Bardzo dobrą rzeczą do utrzymania porzadku na tarasie czy w ogrodzie jest kompresor. Nasz typ to ten. Wiele osób ma takie urządzenie w garażu czy warsztacie i nie wie, że jest idealne do sprzątania, bo sprężone powietrze dociera tam, gdzie nie wsunie się dłoni czy innego sprzętu.

7

Odp: Duży taras - jak zrobić, żeby był przytulny?

Ja lubię rattanowe fotele z poduszkami w kratę, to najbardziej domowy wzór jak dla mnie...

8

Odp: Duży taras - jak zrobić, żeby był przytulny?

A dla mnie taras musi być zielony, najlepiej żeby były iglaki, to i zimą jest ładnie

9

Odp: Duży taras - jak zrobić, żeby był przytulny?

Zobacz sobie w google image, na pewno się czymś zainspirujesz

10

Odp: Duży taras - jak zrobić, żeby był przytulny?

ja lubię jak jest duużo poduszek i tkanin, zeby oswoić przestrzeń smile i lubię tropikalne rośliny. Dla mnie idealny taras musi mieć wygodną sofę smile
Mozesz zasugerować się wizją projektanta.

11

Odp: Duży taras - jak zrobić, żeby był przytulny?

Z pewnością na tarasie będą dobre jakieś meble, tak żeby było to miejsce, gdzie będzie można z przyjemnością posiedzieć

12

Odp: Duży taras - jak zrobić, żeby był przytulny?

Jak jest duży, to można postawić iglaki w donicach, np. cyprysy, albo róże pnące, dają fajny efekt na ścianie!

13

Odp: Duży taras - jak zrobić, żeby był przytulny?

Przede wszystkim trzeba go funkcjonalnie urządzić, a nie nastawiać przypadkowych rzeczy, żeby tylko nie był pusty...

14

Odp: Duży taras - jak zrobić, żeby był przytulny?

Na dużym tarasie możemy posadzić kwiaty w ładnych donicach z piaskowca- pięknie będą tez wyglądały figurki, to wszystko będzie sie bardzo ładnie prezentowało. I z pewnością będzie bardzo przyjemnie odpocząć w takim miejscu.

15

Odp: Duży taras - jak zrobić, żeby był przytulny?

Fajne są pnącza na drabinkach, dające rustykalny klimat i cień