1

Temat: Jakie buty do biegania?

Jakie polecacie buty na jogging? Dopiero zaczynam, więc nie chcę od razu mieć kontuzji przez nieodpowiednio dobrane buty...

2

Odp: Jakie buty do biegania?

Jak dla mnie to mogą być zwykłe trampki, lekkie i wygodne:)

3

Odp: Jakie buty do biegania?

Ja kupiłam buty w tesco, mąż w lidlu. Nie są to buty firmowe, nie były też więc bardzo drogie(tak około50zł). I oboje nie narzekamy. Buty są wygodne, nie niszczą się, łatwo się je czyści, a do tego wyglądają bardzo dobrze. uważam, że na początku wcale nie trzeba bardzo inwestować, tym bardziej że nie da sie przewidzieć, jak dużo będzie się biegać i czy jest to opłacalny zakup

4

Odp: Jakie buty do biegania?

[quote=Kalinka01]Jak dla mnie to mogą być zwykłe trampki, lekkie i wygodne:)[/quote]

Tylko jak będziesz regularnie biegać w takich trampkach to sobie zniszczysz kolana.

5

Odp: Jakie buty do biegania?

To jest fakt na mnie sprawdzony..Ja nie posłuchałam się kiedyś mamy (nauczycielki wf) co mówiła i ostrzegała jak tak będę biegać cały czas w tych trampkach to sobie zniszczę kolana. Faktycznie tak się stało i faktycznie miałam z tym dużego pecha..Teraz już biegam w firmowych butach.

6

Odp: Jakie buty do biegania?

Mam New Balance dokladnie NB 980, bardzo dobre, jakościowo rzeczywiście świetnie wypadają, są wytrzymałe, to nie są jakieś chińskie buty, można w nich biegać długo, ja już biegać kolejny sezon, nie ma śladów zniszczeń, nie rozleciały mi się nigdzie, New Balance ma bardzo dobre buty do biegania, dobrze, że o nich napisałeś smile

7

Odp: Jakie buty do biegania?

Ja nie lubię tego modelu. Wolę bardziej buty od producenta Nike. Bardzo dobrze przylegają do stopy i bardzo dobrze się w nich biega. Oczywiście są jeszcze inne firmy ale dla mnie taką idealną jest Nike. W promocji można znaleźć dobre już do kwoty 150 zł.

8

Odp: Jakie buty do biegania?

Na pewno dobre są takie, które porządnie stabilizują stopę i nogę do wysokości kostki. Kupuj koniecznie buty sportowe w rozmiarze o jeden większy, niż Twój naturalny, ponieważ stopa podczas treningu potrzebuje więcej miejsca. Inaczej będziesz mieć obtarcia.

9

Odp: Jakie buty do biegania?

Myślę, że najbardziej odpowiednie byłyby buty ze średniej cenowo półki dla kogoś, kto dopiero zaczyna biegać... potem można zainwestować w coś droższego. Ważne jest jednak, żeby były to buty dość wygodne i dobrze trzymały stopę - nie powinna się w nich przesuwać, bo to powoduje duży dyskomfort podczas biegania.

10

Odp: Jakie buty do biegania?

Biegam już od paru lat. Wypróbowałam juz kilka marek i ostatecznie zostałam przy]. Super amortyzują i trzymają stopę.

11

Odp: Jakie buty do biegania?

Ja polecam Nike  . Robią bardzo dobre jakościowo obuwie i mega funkcjonalne. Używam często (do biegania, na rower, na pole dance) i z czystym sumieniem mogę polecić. Co do modelu to każdy musi dobrać do siebie, ale to generalnie bardzo dobre obuwie więc niezależnie od modelu z pewnością się sprawdzi.

12

Odp: Jakie buty do biegania?

Jeśli nie uprawiasz joggingu jakoś zawodowo to wystarczą zwykłe sportowe buty. Tutaj znajdziesz w niskich cenach

13

Odp: Jakie buty do biegania?

Podbijam temat smile

14

Odp: Jakie buty do biegania?

Zdecydowanie takie które są przeznaczone do biegania.
Mój mąż kupił w biedronce z dunlopa, czy jak to się nazywa ta firma.
Kolega też kupił specjalne do biegania i był zadowolony..
Z kim bym nie rozmawiała, to każdy mówi, że jest dużo lepiej jednak mieć specjalne buty a nie zwykłe...

15

Odp: Jakie buty do biegania?

Ja nie wiem czy w biedronce kupiłabym buty do biegania... Moze i nie są złe ale jestem zdania,że lepiej jest dopłacić trochę więcej ale kupić sobie coś porządnego w czym będzie nam wygodnie niż kupować sobie jakieś tanie buty, które szybko się rozlecą. Miałam już doświadczenia z takimi markami no name i co z tego,ze nie były drogie skoro jakość bardzo średnia....
Obecnie biegam w butach Adidas ZX Flux. Jesli dobrze poszukasz to znajdziesz modele w promocjach w sklepach internetowych. Na przykład duże promocje sa w supersklepie:


Możesz tam kupić je sobie o wiele taniej. Fajne są te:
[img]//static.supersklep.pl/205025/722058/m/buty-adidas-zx-flux-w-wmn-mgsogr-ftwwht-sopink.jpg[/img]

16

Odp: Jakie buty do biegania?

Ja zawsze zaopatruję się w buty w tym sklepie są solidne i długo wytrzymują .

17

Odp: Jakie buty do biegania?

Profesjonalne buty do biegania warto kupić. Ale nie w jakimś markecie zwykłe adidaski. Sama sobie kupiłam takie buty do biegania Acics w Bikershop . Ceny mają dobre, a buty rewelacyjne . Czuć różnice

18

Odp: Jakie buty do biegania?

Bardzo fajną ofertę butów sportowych NEW BALANCE ma sklep internetowy MIVO.Buty do biegania powinny być przede wszystkim wygodne i dobrze stabilizujące stopy.
Sama ostatnio postanowiłam się wziąć za bieganie i kupiłam sobie takie buty:
Powiem szczerze, że pierwsze treningi mam już za sobą i buty sprawdzają się wyśmienicie.

19

Odp: Jakie buty do biegania?

ja lubię New Balance głownie dlatego, że wytrzymały najdłużej ze wszystkich moich butów, które miałam do tej pory do biegania. Jeszcze się nie rozleciały, mam juz je 3 lata, poprzednei zazwyczaj po 1 roku były do wyrzucenia i musiałam ciągle kupować nowe

20

Odp: Jakie buty do biegania?

A jakie buty  będą najlepsze na bieg survivalowy? Jest pakiet do wygrania w konkursie, biorę udział i liczę na to, że się uda:)
[url]http://urodaizdrowie.pl/ekstremalny-konkurs-z-men-survival-race[/url]

21

Odp: Jakie buty do biegania?

Jakoś nigdy nie przekonywały mnie new balancy do biegania. Wydaję mi się, że nie są odpowiednio wyprofilowane.

22

Odp: Jakie buty do biegania?

Marka juz kilka razy tutaj wymieniana, ale zresztą najczęściej wybierana do biegania, zobaczcie to -  Nie ma co ukrywać, że wygodę i dobre warunki do biegania to zapewnia, ale też na coś takiego bym stawiała dopiero biegając profesjonalnie.

23

Odp: Jakie buty do biegania?

[quote=alinka29]Moze i nie są złe ale jestem zdania,że lepiej jest dopłacić trochę więcej ale kupić sobie coś porządnego w czym będzie nam wygodnie niż kupować sobie jakieś tanie buty, które szybko się rozlecą. Miałam już doświadczenia z takimi markami no name i co z tego,ze nie były drogie skoro jakość bardzo średnia....[/quote]

Akurat trwałość takich butów do biegania nie jest najważniejsza. Buty do biegania powinny być wymieniane co sezon, co dwa sezony max - po jednym sezonie w miarę regularnego biegu amortyzacja w bucie się niszczy i jest on wart tyle samo, co zwykłe buty, nawet jeśli wciąż wygląda dobrze.

24

Odp: Jakie buty do biegania?

w dobrym sklepie sportowym dobiorą dla Ciebie odpowiednie buty, takie które będą odpowiadać do charakterystyki stopuy supinacja - neutralne - nadpronacja

25

Odp: Jakie buty do biegania?

Ładne buty do fitness nie muszą od razu kosztować kosmicznie dużo. Wszystko zależy od tego, jakie macie upodobania, jakie oczekiwania. Na pewno znajdziecie takie, które Was zadowolą.