1

Temat: Jaki salon meblowy polecacie w Warszawie

Cześć. Planuję w najbliższym czasie wymienić meble w mieszkaniu tak wiec chciałabym się rozejrzeć po salonach meblowych w okolicy. Możecie polecić gdzie w Warszawie warto jest wybrać się aby zobaczyć sobie mebelki? Znacie jakieś dobre salony meblowe?

2

Odp: Jaki salon meblowy polecacie w Warszawie

Polecam Black Red White, ostatnio właśnie tam kupowałam meble, jestem zadowolona

3

Odp: Jaki salon meblowy polecacie w Warszawie

Jakiś czas temu zamawiałam sobie nowe meble do mieszkania. Spodobał mi się bardzo komplet. Meble nie są tanie bo jest to kolekcja premium oraz są z prawdziwego drewna tak więc jak sama możesz się domyśleć nie chciałam kupować w ciemno oraz musiałam zobaczyć jak prezentują się na żywo.

4

Odp: Jaki salon meblowy polecacie w Warszawie

Meble do domu łatwo u nas kupić, gorzej z takim biurowym wyposażeniem, dopiero tutaj udało mi się odszukać fajny system mebli.

5

Odp: Jaki salon meblowy polecacie w Warszawie

Najlepiej zrobić sobie meble na wymiar. Szczególnie kuchnie i łazienkę, które są zazwyczaj małe i ciężko ustawne. W rezultacie brakuje nam miejsca.

6

Odp: Jaki salon meblowy polecacie w Warszawie

Czasem nie warto decydwać się na salon, a np na sklep internetowy.
Wiem, że oni  mają bardzo fajnny wybór mebli w przystepych cenach.
Myślę, że znajdziesz tam coś odpowiedniego dla siebie w dobrej cenie

7

Odp: Jaki salon meblowy polecacie w Warszawie

a sprawdzałaś np. w centrum handlowym przy Marywilskiej 44? Ponoć mają tam duży wybór no i cenowo nie jest az tak zle ;p

8

Odp: Jaki salon meblowy polecacie w Warszawie

Teraz najlepiej chyba zamawiać meble online. To wygodna i szybka opcja. Nie wiem czego dokładnie szukasz, ale tutaj masz na przykład bardzo ładne meble do sypialni. Zresztą do innych pomieszczeń też znajdziesz. Salony stacjonarne najczęściej zaoferują Ci wybór mebla z katalogu więc niczym nie różni się to od zamawiania online. Tyle tylko, że online jest często taniej.

9

Odp: Jaki salon meblowy polecacie w Warszawie

Ja tam ostatnio prawie całkowicie przerzuciłam się na sklepy online. Bardzo dobrej jakości meble i w niskich cenach mają w sklepie Meblex

10

Odp: Jaki salon meblowy polecacie w Warszawie

A musisz mieć salon stacjonarny? Popatrz też w sklepach online. Tak wybór jest dużo większy.

11

Odp: Jaki salon meblowy polecacie w Warszawie

Ostatnio oglądam lokalne oferty i powiem am, że lepiej kupić bliżej, bo odchodzą koszty transportu...

12

Odp: Jaki salon meblowy polecacie w Warszawie

Warto szukać okazji na wyprzedażach, likwidacjach sklepów czy kolekcji

13

Odp: Jaki salon meblowy polecacie w Warszawie

Są fajne sklepy z meblami stylizowanymi na PRL, ale ceny tam są z kosmosu