451

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

Ziemniaki, jajko sadzone i warzywka smile

452

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

dzisiaj miałam wyjątkowe odstępstwo od diety i zjadłam z ukochanym pizze big_smile ( zamówioną)

453

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

Pyszny gulasz:)

454

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

Dziś zrobiłam zupę tajską z krewetkami, a jutro przyrządzę podsmażane na maśle kluseczki szpinakowe i sałatkę z rzodkiewką oraz pastą tahini.

455

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

W zasadzie na jutro już mam taki plan, że zrobię placka po węgiersku  : ) jest to moje zdecydowanie najlepsze danie z tego powodu, że zawsze w domu bardzo często u mnie to było i ja się tym najbardziej mogłam najeść. Dla mnie to jest duża jakby to nie mówić wyżerka bo oprócz placków tam jest tyle mięska hihi

456

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

Dzisiaj obiad u mamy, pyszne pierogi z mięsem:)

457

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

Jak pierogi z mięsem to ja się też na to piszę hihi ja akurat dzisiaj na obiad sobie zaplanowałam, że zrobię klasycznie ryż z kurczakiem : ) do tego zrobię jakąś surówkę tutaj chyba zrobię taką z mojego przepisu po prostu dodam trochę mandarynek do marchewki i będzie super

458

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

chyba coś z szpinakiem i makaronem

459

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

Potrawka z ryżem:)

460

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

Na obiadek dziś miałam kurczaczka w marynacie w ziołach do tego zrobiłam fryteczki z piekarnika smile moje ulubione danie które często u mnie gości / łatwe / szybkie i smaczne

461

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

Był obiad i zrobiłam naleśniki z serem ale widziałam minę mojego faceta, że to mu się nie spodobało (bo on by tylko to mięso jadł) i po prostu jak skończył jeść to powiedział, że było bardzo dobre ale akurat po prostu sięgnął po chleb i zjadł jeszcze pół z jakąś szynką..Zdecydowanie nie wiem czemu przecież ja się najadłam.

462

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

Cały dzień za mną chodzi makaron smile Zastanawiam się właśnie czy nie wykorzystać tego sosu arriabbata tongue Dokładnie chodzi mi o ten sos  . Jakie dodatki robicie do tego sosu? Zastanawiam się nad makaronem penne, pierś z kurczaka pokrojona w kostkę i papryka. A wy jak robicie?

463

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

U mnie dzisiaj kasza gryczana, do tego sos z kawałkami chudej wieprzowinki i surówka warzywna

464

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

Kasza gryczana, pierś z kurczaka i surówka z kiszonej kapusty smile

465

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

makaron razowy i sos słodko-kwaśny:)

466

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

Ziemniaki nadziewane mięsem mielonym z dodatkiem przesmażonej cebulki - polecam:)

467

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

No bardzo to smakowicie brzmi ale mam pytanie mielone robisz sama czy po prostu kupujesz takie jakieś gotowe z marketu ? Jeśli o mnie chodzi to zdecydowanie dzisiaj na obiad sobie zrobię chyba coś takiego gotowego po prostu to będzie chyba właśnie jak pierogi takie wrzucone na gotującą się taką właśnie wodę : )

468

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

Dla mnie mielone to najgorsze świństwo, wolę cały kawałek mięsa, przynajmniej mam pewność, ze nic nie jest domieszane... Dzisiaj jednak będzie wegetariańskie danie  - zapiekanka z soczewicą, pieczarkami i ryżem w roli głównej, do tego sos pomidorowy:)

469

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

Też jakoś nie przepadam za tymi mielonymi z tego powodu, że właśnie po nich mi się odbija : ( dzisiaj nie będę miała za dużo czasu na jakieś takie 'wymyślne' danie i po prostu akurat się zdecyduję na coś takiego jak właśnie no wiecie szybkie danie z biedronki czyli krokiety właśnie takie podsmażone na patelni : PP

470

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

Gołąbki nadziewane ryżem z warzywami:)

471

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

Moje ukochane burgery z kaszy jaglanej, ciecierzycy i buraków <3

472

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

Odgrzeję sobie bigos z wczoraj:)

473

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

U mnie zasmażany kalafior z jajkiem:)

474

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

Dzisiaj będzie barszczyk biały,  taki wstęp do świąt...

475

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

Kasza pęczak, wędzona makrela i miks surówek wink