1

Temat: Problem z łękotką

Ostatnio podczas biegania nasilił mi się ból w okolicy kolana podejrzewam że może być to problem z łękotką gdyż jest to bardzo silny i przejmujący wręcz ból. Chciałabym żebyście polecili mi jakiegoś dobrego prywatnego specjalistę w Szczecinie który mógłby się mną zajać.

2

Odp: Problem z łękotką

dr Piotr Kominiak ma dobre opinie

3

Odp: Problem z łękotką

Ajć... współczuję sad  Mam nadzieję, że trafisz na świetnego specjalistę i szybko uzyskasz pomoc.

Ja lutym jadę do kliniki w Rudnej Małej. W moich rejonach tamtejsi specjaliści maja największe poważanie.

4

Odp: Problem z łękotką

W takim przypadku od razu możesz  skorzystać z rehabilitacji.

5

Odp: Problem z łękotką

To poważna sprawa, trzeba rehabilitować się długo, a z dostępnych form leczenia najlepsze efekty przynosi chyba terapia komórkami macierzystymi.

6

Odp: Problem z łękotką

W ogóle uprawianie sportu bez przygotowania powoduje najczęściej kontuzje. Zamiast uzyskać zdrowie pojawiają się problemy;?

7

Odp: Problem z łękotką

Trzeba uważać, bo podczas wysiłku zmienia się nawet biochemia krwi, więc to nie pozostaje bez wpływu na nasz organizm...

8

Odp: Problem z łękotką

Sport nie jest zły tylko trzeba umiejętnie go sobie dawkować. Uprawianie sportu, to powinien być relaks, przyjemność. Nie ma się co katować jak organizm jest przyzwyczajony od lat do siedzącego trybu życia, mięśnie są słabe itp. Zależy od dyscypliny sportowej ale ważna jest też technika - jakieś braki w tym aspekcie, złe wykonywanie jakiegoś ruchu może doprowadzić do kontuzji.