1

Temat: Cena filiżanki kawy

Kawa, napój z którym zaczynamy dzień. Dla smakoszy w ofercie jest sporo ekspresów do wyboru. Od jego wyboru zależy ile później będziemy wydawać na kawę.
gdzie, bez wskazywania konkretnych urządzeń opisano na co zwrócić uwagę przed dokonaniem wyboru.

Pozdrawiam

2

Odp: Cena filiżanki kawy

Trochę mało konkretów w tym wskazanym wpisie blogowym, a szkoda, bo właśnie zastanawiam się nad kupnem ekspresu.

3

Odp: Cena filiżanki kawy

Sama też dość długo myślałam nad zakupem ekspresu do kawy, ale powiem szczerze, że jednak wolę kawę parzoną. W związku z tym zaczęłam rozważać kupno takiego produktu jak kawiarka elektryczna. Dzięki niej można za jednym razem przygotować 6 filiżanek kawy, a co więcej już wyobrażam sobie unoszący się z niej w kuchni aromat. Poza tym pod względem stylistycznym taki sprzęt także bardzo mi się podoba, więc może sprawię sobie taki prezent pod choinkę. Co o tym  sądzicie?

4

Odp: Cena filiżanki kawy

Ja nie patrzę na cene bo zawsze piję w domu i nie są to astronomiczne kwoty smile

5

Odp: Cena filiżanki kawy

To chyba zależy w jakiej kawiarni tongue

6

Odp: Cena filiżanki kawy

Najczęściej pijam kawę w domu jednak od czasu do czasu na mieście, zwykle podczas ploteczek z przyjaciółkami. Wtedy zwykle wybieramy miejsce z super klimatem i przyzwoitymi cenami . Można i zjeść pyszne dania, desery i się zrelaksować więc nie wiem czemu niektórzy odmawiają sobie tej przyjemności wypijając jedynie kawę w domu bądź biorąc ją na wynos.

7

Odp: Cena filiżanki kawy

Lubię dobrą kawkę, najlepiej z certyfikowanych upraw.

8

Odp: Cena filiżanki kawy

Piję tylko cappuccino,  i to nie codziennie...

9

Odp: Cena filiżanki kawy

Jak już się dorobię, to może sprawię sobie porządny ekspres do kawy. Trochę mnie przeraża skomplikowane czyszczenie takich urządzeń. Nie lubię się w takie doczyszczanie bawić, a to jednak konieczne.