1

Temat: Playlista na domówkę

Dziewczyny, skąd bierzecie muzykę na imprezy domowe? Wy lub wasi znajomi?
Telewizja muzyczna, playlisty na komputerze, a może odtwarzacie coś z wieży?
Macie jakieś gotowe składanki na różne okazje?

2

Odp: Playlista na domówkę

Najlepiej jak każdy przyniesie coś ze swoich płyt, wtedy jest zapewniona różnorodność, ostatecznie zostaje komputer:)

3

Odp: Playlista na domówkę

Chciałabym zrobić imprezę przy muzyce z winylowych płyt, mhmm...

Co do muzyki tak w ogóle, to tu wokół i tak nie mam znajomych, którzy słuchają podobnych dźwięków, co ja. Tak dziwacznie wyszło. Dobrze, że ja jestem otwarta na różne gatunki, bo moje koleżanki mają bardzo wąskie muzyczne upodobania i szalenie trudno jest zrobić imprezę, na której każdemu będzie się podobać muzyka. Nie mam wyjścia i muszę się dostosować do ogółu. Kiedyś, dawno temu mieszkałam gdzieś, gdzie niemal każdy słuchał takiej jak ja muzyki. Imprezy były mega.

4

Odp: Playlista na domówkę

Dla towarzystwa 30-40+ to byłaby świetna opcja, bo młodsi nie znają i nie doceniają tego szumu starej płyty...

5

Odp: Playlista na domówkę

Ja mam szaloną ochotę posłuchać audiobooków na winylowych płytach. Muzyki zresztą też. Tylko igłę trzeba kupić. Odtwarzacz powinien działać, mimo że jest starszy niż ja.

6

Odp: Playlista na domówkę

Fakt, na większych imprezach każdy się przy tym bawi, nawet osoby, które na co dzień nie trawią tego typu muzyki. Wtedy przynajmniej śmieszy ich piosenka i wpadają w dobry nastrój, a po spożyciu alkoholu to im i tak wszystko jedno.

7

Odp: Playlista na domówkę

Przeważnie pytam się wśród znajomych jaka teraz muzyka jest na topie, albo po prostu sprawdzam  portal muzyczny . Tutaj na bieżąco są dodawane nowości z gatunku electro, techno i house - czyli to co się na domówkach najlepiej sprawdza

8

Odp: Playlista na domówkę

hmm, duża część moich przyjaciół porusza się w podobnych klimatach muzycznych co ja. Na imprezy zwykle uruchamiałam muzykę z komputera

9

Odp: Playlista na domówkę

A jak się bardzo ludzie rozweselą, to sami zaczynają śpiewać big_smile

10

Odp: Playlista na domówkę

Szkoda, że nie ma takich specjalnych wielkanocnych piosenek, pośpiewałoby się przy stole..

11

Odp: Playlista na domówkę

Hahaha big_smile Rzeczywiście nie ma. To znaczy niby są pieśni wielkanocne, ale one są takie cierpiętnicze. Co innego kolędy bożonarodzeniowe.

12

Odp: Playlista na domówkę

Ja myślę, ze nie będzie Ci potrzebna playlista jeżeli postawisz na odpowiednie radio. Wiem, że u nich [url]http://fm.tuba.pl/gatunek/Muzyka+Na+Si%C5%82owni%C4%99[/url] można włączyć kategorię muzyki, która na pewno sprawdzi się na imprezie. Według mnie to lepsza opcja niż szukanie godzinami odpowiedniej muzyki smile

13

Odp: Playlista na domówkę

Jak impreza się rozkręci to i tak po pewnym czasie muzyka będzie stanowić wyłącznie tło i już niemal nikt nie będzie się na niej skupiał, ale pierwsze chwile jednak tworzą klimat. Rzeczywiście radio może być dobrym pomysłem. Ukierunkowane na konkretny rodzaj muzyki jest przeze mnie czasem słuchane na Spotify, a nie pomyślałam, żeby z niego skorzystać. Super pomysł smile

14

Odp: Playlista na domówkę

Dla mnie na domówce musi być stary dobry rock, Maanam,Perfect, TSA itp.

15

Odp: Playlista na domówkę

Fajne są dyskotekowe składanki DJów