1

Temat: Świnoujście

Szukam koleżanki do wspólnego odchudzania i motywowania się, spacery, siłownia, dieta - we dwójkę zawsze raźniej.

2

Odp: Świnoujście

Niestety: praca-dom-praca i tak w kółko. A powiem szczerze chciałabym czasem gdzieś wyskoczyć na kawę czy herbatę porozmawiać, poznać kogoś nowego, wartościowego i miłego....

3

Odp: Świnoujście

Także myślę ,żeby coś zmienić w swoim życiu ,a nowe znajomości może mi w tym pomogą Mam na imię Agata ,28 wiosen ,1 córeczkę 5 lat i męża 35 lat Niestety zawsze mało czasu ,dlaczego mężczyźni mają go tak dużo ?

4

Odp: Świnoujście

Garretka myślę podobnie ,jak ty ponieważ zbliża się wiosna ,to teraz trzeba zacząć ćwiczyć ,żeby na lato ładną mieć sylwetkę .
Jak daleko masz do clubu fitness na ulicy Matejki ,słyszałam wiele dobrego na jej temat:)Może tam byśmy się umówiły?

5

Odp: Świnoujście

Brakuje mi osób, które wychowały się na  starym rocku punku i wczesnej muzyce klubowej, pamiętają czasy kultowych filmów i książek. Niby wokół pełno ludzi, ale wszyscy obcy. Może tutaj odezwie się ktoś taki?

6

Odp: Świnoujście

Będę w Świnoujściu przez tydzień - 21-27.03 - szukam kogoś, kto mi pokaże miasto wink

7

Odp: Świnoujście

Też wybieram się nad morze za tydzień,  może ktoś też planuje tam pobyt? Okolice Świnoujścia i Hel.