1

Temat: Opole

Hejka smile

Szukam jakiejś bratniej duszyczki która podobnie jak ja narzeka na nudę smile

Najpierw kilka słów o mnie: Mam 22 lata i czasem cierpię na napady nudy sad

Dlatego wpadłam na pomysł, że może ktoś dołączy do mnie i razem wymyślimy jakiś sposób na zabicie wolnego czasu. smile

Nie ukrywam, że myślałam o zapisaniu się na taniec orientalny - ale jakoś żadna z moich znajomych nie dzieli ze mną tych zainteresowań.

Druga opcja to były zabawy typowo manualne: decoupage, odnawianie różnych rzeczy , tzw. zrób to sama smile Kręci mnie to ogromnie, ale samej nie chce mi się za to zabrać.

Jednym słowem potrzebuję MOTYWACJI!

Jeśli nie jesteś osobą która chce się dołączyć ale np. masz jakiś super pomysł na zabicie czasu- napisz, być może pomożesz i sobie i mi smile

2

Odp: Opole

Też myślę o kursie tańca, ale np. tango czy inne bardziej przydatne na imprezach, w Fokusie na Ostrowskiego mają np. latin dance, zajęcia tylko dla kobiet, więc odpada nam poszukiwanie partnera:)

3

Odp: Opole

Witam
Ludzie w moim życiu są tylko na chwilę, a gdy chcę się z kimś spotkać, pogadać wtedy dociera do mnie, że jestem sama, a wokół wszyscy zajęci własnym życiem. Napisz jeśli chcesz pogadać, spotkać się...

4

Odp: Opole

grapes  jestem gotowa z tobą pójść do CENTRUM RUCHU I SZKOŁA TAŃCA FOKUS, przyda mi się trochę ruchu:) 
Dobrze ,że nie trzeba partnerów ,bo na chwilę obecną jestem singielką .

5

Odp: Opole

A ja poszukuję kogoś do wspólnego biegania, okolice parku linowego Kanyon

6

Odp: Opole

Wszyscy cierpimy teraz na nadmiar czasu wolnego. Więc może macie ochotę na ciekawą wymianę wiadomości?

7

Odp: Opole

Kogoś ciekawego poszukuję, żeby pogadać, wyjść gdzieś, bo ciężka atmosfera mi doskwiera w tym mieście pełnym ludzi, którzy niby są, ale zaraz ich nie ma. A ja tu wciąż jestem i zostaję z tym jak kot w pustym mieszkaniu. Przełamałabym monotonię, stagnację umysłową, pogadałabym o muzyce, o filmach...

8

Odp: Opole

Chętni na wypad nad podopolskie jeziora - pisać na priv:)