1

Temat: Zielona Góra

Hej!
Szukam ludzi z ZG, którzy lubią siatkówkę i chcą zacząć z nią zabawę lub tak jak ja, wrócić po dłuższej przerwie.
Kilka słów o mnie: Jestem Ewa, grałam regularnie przez 4 lata, ale ostatnie 1,5 roku miałam przerwę z powodu kontuzji więc wypadłam trochę z rytmu gry oraz kondycja trochę spadła. Chętnie dołączę do jakiejś drużyny lub stwórzmy nową:)

2

Odp: Zielona Góra

Mam dzisiaj urodziny - kolejne 18-te:), ale tylko najbliższa rodzina o tym pamiętała (bo nie mam fb) i  jakoś brak mi towarzystwa, żeby wyjść wieczorem na miasto, a w końcu mamy karnawał i wypada się bawić:) Jeśli też nie masz towarzystwa, pisz- razem na pewno coś wymyślimy:)

3

Odp: Zielona Góra

dreamfix wszystkiego najlepszego z okazji urodzin ,spóźnione ,ale szczere .Jestem o dwa lata od Ciebie starsza , jeśli Ci to nie przeszkadza, to chętnie przyłączę się do Ciebie .Masz rację jesteśmy jeszcze młode to trzeba się bawić .
Następna sobota jest ostatnią w karnawale to co proponujesz gdzie wyskoczymy?

4

Odp: Zielona Góra

Hej dziewczyny ,czy mogę się przyłączyć do was .Mieszkam blisko Galerii Ramzesa na ul Kupieckiej ,chciałabym nawiązać jakieś kontakty ,bo mieszkam od niedawna i mało mam znajomych .mam 24 lata .

5

Odp: Zielona Góra

Jestem otwarta na poznanie nowych osób w wieku 30+, które już po epidemii chciałyby wspólnie zorganizować czas wolny: np. kino, lokal z dobrym jedzeniem, teatr,wystawy czy koncerty.

6

Odp: Zielona Góra

Szukam osoby która chce wyjechać do pracy na wakacje do Niemiec lub Holandii.