1

Temat: Dobre OC i AC

Dziewczyny stłuczki a nawet karambol  zdarzają się coraz częściej na drogach, do tej pory miałam tylko OC, ale zaczynam coraz bardziej się zastanawiać nad AC i innymi zabezpieczeniami na okoliczności wypadku. Tak by odholowano mi samochód, naprawiono etc. jaki pakiet wybrać, na co zwracać uwagę?

2

Odp: Dobre OC i AC

w tej chwili ubezpieczyciel ma obowiązek zapewnić odpowiednią naprawę, żeby po drogach nie jeździły powypadkowe wraki, więc chyba każde OC to gwarantuje

3

Odp: Dobre OC i AC

Ja mam OC w TUZ, jestem zadowolona, na razie jeżdżę bezwypadkowo więc mam ulgę i składka nie jest wysoka

4

Odp: Dobre OC i AC

Ja również już od sporego czasu zastanawiam się nad zakupieniem dodatkowego ubezpieczenia AC, bo nigdy nie wiemy co nam się wydarzy i wolę być lepiej zabezpieczona. Niestety wcześniej nie miałam zabardzo czasu na szukanie dobrej oferty ubezpieczeniowej. Od piątku jestem na urlopie i przeglądam oferty firm ubezpieczeniowych . Ubezpieczenie jest stosunkowo tanie, a cena ubezpieczenia jest dla mnie bardzo istotna przez te ogólne wzrosty cen ubezpieczeń.  Co sądzicie o tym ubezpieczeniu?

5

Odp: Dobre OC i AC

Ja to muszę mieć dobre ubezpieczenie, bo kiepski ze mnie kierowca niestety sad

6

Odp: Dobre OC i AC

Trudno mi w tej chwili doradzić. Myślę, że powinnaś skorzystać z porównywarek, które wskażą Ci najkorzystniejszą opcję.

7

Odp: Dobre OC i AC

Ja zawsze szukam taniej, kupuję w pakiecie Oc i Ac żeby nie przepłacać

8

Odp: Dobre OC i AC

Mam koleżankę która pracuje w ubezpieczeniach i wyszukuje mi zawsze najlepszą ofertę:)

9

Odp: Dobre OC i AC

Najtańsza nie zawsze jest najlepsza,  bo w razie czego mniej się ma odszkodowania..