26

Odp: Macie czas na jedzenie w pracy?

Niekoniecznie zawsze mam czas na jedzenie w pracy ale staram się dzień wczesniej cos sobie przygotowac. Jak nie mam na to czasu to kupuje sobie jakąs kanapkę

27

Odp: Macie czas na jedzenie w pracy?

W pracy niby mam czas żeby zjesc ale wieczorem nie mam czasu zeby sobie coś przygotować na następny dzien, wiec konczy się na drozdzówce albo sałatce kupionej w drodze do pracy. Tez zabijam czasem głód wodą mineralną albo herbatą ;p

28

Odp: Macie czas na jedzenie w pracy?

Mam czas na jedzenie, ale na przygotowywanie już nie, dlatego zabieram jakies gotowe danie sałatkę, albo kaszę.

29

Odp: Macie czas na jedzenie w pracy?

Na szczęście mam możliwość normalnie jeść w pracy ale rzeczywiście rzadko kiedy przygotowuję sobie coś porządnego hmm

30

Odp: Macie czas na jedzenie w pracy?

Ja to zwykle zabieram gotowe kanapki, żeby nie tracić czasu na przygotowanie czegoś na miejscu.

31

Odp: Macie czas na jedzenie w pracy?

Ja już wolę wstać trochę wcześniej i przygotować sobie coś do jedzenia przed wyjściem do pracy. Nie mam niestety w okolicy żadnego miejsca w którym można by coś sensownego zjeść.

32

Odp: Macie czas na jedzenie w pracy?

Przerwa w pracy jest u mnie wystarczająca, żeby spokojnie zjeść. Szkoda tylko, że moje niezorganizowanie znowu nie pozwala mi przygotować sobie normalnego, zdrowego posiłku do pracy. Nie żebym całkiem nie miała czasu. Mam. Tylko po prostu fatalnie nim zarządzam sad

33

Odp: Macie czas na jedzenie w pracy?

Ja sobie przygotowuję wieczorem to co można, a rano tylko dokładam resztę i mam zdrowy lunch:)

34

Odp: Macie czas na jedzenie w pracy?

U mnie śniadanie jest na ciepło, a w pracy tylko kanapki....