1

Temat: sylwester

macie już zaplanowany sylwester w tym roku? gdzie się wybieracie?

2

Odp: sylwester

Na razie mam zaproszenie do znajomych na domówkę, więc na pewno nie prześpię tej nocy:)

3

W góry oczywiście:) Będzie szampan na toku...

4

Pewnie ze znajomymi, jak zwykle:)

5

Spontaniczny wyjazd na imprezę plenerową, ale jeszcze nie wiem gdzie smile

6

my z przyjaciókami robimy sobie babskiego sylwestra w spa lubicz nad morzem big_smile

7

Nie mam jeszcze żadnych planów, ale pewnie niedługo się to wyklaruje smile

8

My jeszcze się zastanawiamy ale będziemy pewnie musieli na dniach podjąć wreszcie decyzję  co do tego gdzie konkretnie jechać. Jeszcze musimy się zgadać ze znajomymi ale pewnie będzie do Zakopane. Osobiście bardzo lubie te rejony. Byłam już raz na Sylwka w Zakopanem i bardzo dobrze się tam bawiłam.

Możecie sobie poczytać jakie atrakcje ma miejsce do zaoferowania.

9

Ja będę pewnie w domu, jakoś nie ciągnie mnie na bale, wolę wyspana i wypoczęta wejść z nowymi siłami w ten Nowy Rok

10

Mąż nie jest zachwycony, bo będzie musiał za to wszystko zapłacić wink

11

Ze znajomymi planujemy domówkę składkową:)

12

Fajny pomysł i to chyba najbardziej skuteczny przepis na dobrą zabawę:)

13

Ja idę na bal. Marzyło mi się to od kilku lat.

14

Jaki sylwester, taki cały rok, więc lepiej go spędzić miło niż nudno:) Już planujemy ze znajomymi fajną imprezkę:)

15

My sylwestra spędzamy w domu z dzieciakami więc na pewno będzie miło i zabawnie smile
Może w przyszłym roku wybierzemy się do Kościeliska na swięta i sylwestra.  Nie należymy do imprezowych osób więc niespecjalnie zależy nam na hucznym sylwestrze. Zrobiłam już deser na jutro, mamy szampana i bajki na dvd ;P